reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Chciejka byłaś już u lekarza ?
Ja mam nadzieje dalej ,przecież trzeba miec nadzieje. A przy ciazy pozamacicznej beta nie powinna rosnąć tak bardzo.
Modlę się zeby lekarz po prostu się pomylił...


Bafinko,bluecaat,rozmaryn , STARACZKI &&&&&& wszystkie zasługujecie na maleństwo. Prosze nie poddawajcie sie. Ja też miałam chwile zwątpienia ,wtedy WY mnie wspierałyście. Wiara czasem czyni cuda...kilka takich przeciez tu mamy.
 
reklama
Jestem już u lekarza, niestety spore opóźnienie. .Podbrzusze dość mocno mnie bolało w drodze, aż się bałam ze zaraz zacznę krwawic. .
 
Chciejka - przykro mi :(( znam uczucie tej cholernej pustki na usg ;(

Dziewczynki.. Ja chyba trochę przypadkowo dołączyłam już do staraczek. Niby mieliśmy czekać do sierpnia/września ale w tym miesiącu ok 10 dc kochalismy się spontanicznie bez gumki, liczac na to że mój cykl jest regularny jak zwykle... No ale nadeszły wczoraj wątpliwości... Jest 19 dc a mnie boli podbrzusze dość mocno. Zaczęłam myśleć ze może miałam szybką owulacje i jest coś na rzeczy. Maćka nie karmię piersią już, mleka nie miałam a teraz pojawiło się dość sporo... Sama nie wiem co myśleć. Możliwy taki ból przy zagniezdzaniu? W poprzednich ciążach nie czułam tak. Raczej to nie pozna owulacja, tak mi się przynajmniej wydaje.
Boże, jestem u teściów jeszcze do końca przyszłego tygodnia, w razie czego nawet luteiny nie mam ;(
Cieszyłabym się bardzo, choć żal mi macierzyńskiego trochę, ale tyle obaw znowu wraca.... W każdym razie termin @ 26-27.06
 
Chciejka ehh przykro mi :( czyli juz nie ma szans na maluszka? Wiadomo juz cos gdzie ta ciaza?

Bluecaat niestety życie to ciagle wydatki.. Ja bylam dzisiaj z Igorem u okulisty i wizyta+okulary i poszło 600 zl.. A w tamtym miesiacu kupowalam dla siebie i tez 500 za same okulary. I skad na to wszystko brac.

Anncka no to w takim razie kciuki za rodzenstwo dla Maciusia :)
 
No cóż. To, że dzidzi nie ma to pewne. Kazał odstawić leki i czekać na krwawienie. W razie krwotok do szpitala. A później zleci odpowiednie badania. Beta może być przy zasniadzie ale tylko wynik histopatologiczny by nam to powiedział. .pozamaciczna wyklucza. .to tak w skrócie.
 
reklama
Chciejka i co Tobą? Co lekarz powiedział?

Anncka fajnie,że już myślisz o rodzeństwie dla Maciusia,&&&&& zeby wszytko szło po Twojej myśli,pozdrawiam:-)


Bluecaat nie martw się,wiem że brak kasy to poważna sprawa i myśl,że nie ma się czym zapłacić podstawowych rachunków potrafi doprowadzić do łez ale w takich momentach trzeba pomyśleć co dobrego mamy i na tym się skupić,ważne,że jest zdrowie,miłość bliskich.......a z kasą już tak niestety jest,że czasem jej po prostu nie ma i to chyba każdego dotyka,mniej lub bardziej.
nie smuć sie:happy:




Chciejko właśnie doczytałam,przykro mi,przytulam mocno........kiedy wynik histo?odpoczywaj teraz.....
 
Ostatnia edycja:
Do góry