reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Cześć dziewczyny:-) Jestem tu nowa i tak jak Wys straciłam maluszka. W kwietniu miałam zabieg. W zaszłym tygodniu byłam na kontroli u mojego lekarza i wszystko jest ok. Po wizycie tak się nastawiłam na nowe staranka, że szok. Mąż jest za , więc od lipca stajemy do walki o kolejne dziecko. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie i razem będziemy się wspierać i cieszyć z nowych lokatorów w brzuchach:tak:.
 
Akitek witaj i rozgość się u nas. Niestety wszystkie przeszłyśmy to samo co Ty więc bardzo dobrze rozumiemy co czujesz. Zapalam światełko dla naszych Aniołków [*].

90_natka napewno na wizycie powiem o tym plamieniu. Tzn tak mi się wydaje że to było to bo pewności nie mam. Trochę mnie to zdziwiło bo zawsze pierwszy raz plamienie zaobserwowałam przy obserwacji a potem na wkładce, a tutaj jest zupełnie odwrotnie. Dzisiaj póki co nie mam żadnego plamienia i oby już tak zostało. Co prawda dziś dużo leżę więc może to i dlatego. Mam nadzieję że to nic poważnego jednak strach gdzieś w nas zostaje i daje o sobie znać.
 
Dziewczyny chyba poronienie samo przyjdzie bo podbrzusze coraz częściej i mocniej boli, aż się boję. Najgorzej jak przyjdzie w nocy jak męża nie będzie, bo pracuje na zmiany. ..
 
Chciejka samoistne zawsze lepsze niż zabieg,ja miałam trzy.Weź coś przeciwbólowego i leż spokojnie.
przytulam......


Akitek witam:happy:


Galwaygirl :-) u mnie wszystko w porządku,bolączki trzeciego trymestru tylko ale niezbyt uciążliwe,także cieszę się bo czuję się naprawdę nieźle,dla Natanka wszystko już kupione i czekamy z niecierpliwością i ogromnie się cieszymy razem z mężem.
A co u Was? Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witaj akitek. W grupie łatwiej przez wszystko przejść.
Chciejka samoistne faktycznie lepiej. Ja odwrotnie niż ania dużo się ruszał am żeby jakoś wszystko przyspieszyć. ..
Dasz radę a przeciwbólowe w ciężkich momentach jak najbardziej polecam...
 
Akitek witaj i rozgość się.

Kamkaz ja miałam wtedy identycznie - tylko na wkładce, a normalnie podczas podcierania czy obserwacji nic. Ale na wizycie właśnie lekarz "w środku" widział źródło i po tym stwierdził, że naczynko jakieś pękło.

Chciejka Ania dobrze pisze, lepiej żebyś sama się oczyściła... spróbuj się położyć.
Co do acardu to ja również go brałam od pozytywnego testu z uwagi na wcześniejsze poronienia i wierzę, że on też mi pomógł. Dopiero w 30tc odstawiłam.
 
Bóle odeszły, a szkoda. Powiem, wam, że nawet myślałam o szpitalu, żeby już mieć to za sobą, ale boję się tych tabletek, które dają na wywołanie skurczy i krwawienie..Czy któraś z was miala coś takiego?..
 
chciejka32 ja nie dostałam tabletek na wywołanie skurczy. Głupi jaś, znieczulenie i zabieg. 4 godz. później do domu. Ale na sali była dziewczyna, której dali te tabletki i dość długo to wszystko szło. Ja już zdążyłam się spakować do domu, a u niej dopiero bóle się zaczynały ( po ok 6 godz. od podania tab,). Ja miałam wybór od mojego lekarza : czekać na samoistne poronienie lub szpital.Wybrałam szpital, bo bałam się, że w razie krwotoku co zrobię z dzieckiem w domu jak mąż będzie w pracy? (nie mam nikogo na miejscu, kto by mi się zajął dzieckiem).
 
reklama
Bóle odeszły, a szkoda. Powiem, wam, że nawet myślałam o szpitalu, żeby już mieć to za sobą, ale boję się tych tabletek, które dają na wywołanie skurczy i krwawienie..Czy któraś z was miala coś takiego?..
Ja mialam i szczerze cierpiałam dobrych 8h skurcze były bolesne słabo mi było wymiotowalam wolała bym w domu to przejść.... Po 8h zaczęłam krwawic po 12 mnie uśpili i miałam zabieg potem obolala byłam i wyszłam rano do domu

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry