reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej!
Lilka urodziła sie dzis o 8.40 siłami natury.
Waży 3310g. I mierzy 52cm.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Karaiwina masz przepiękną córeczkę. Gratuluje szczęśliwym rodzicom! :-D

Karo sto lat na nowej drodże życia!!:tak:

Mika Leoś piekniutki jak z obrazka, sciskam Was mocno. Ciekawe czy jutro coś dr na USG wyczyta czy to tez u nad chłopak? W końcu przekazany był brzuszek chłopakowy:))

denerwuje sie, spać nie moge, lekko mnie nawet modlić zaczęło z nerwów. Ale bedzie dobrze. Musi! Jutro zdam relację.

Milych snow Dziewczynki.
 
Karaiwina wielkie gratulacje.Lilka przesliczna
Carolina dziekuje za zyczonka
Galwaygirl dziekujemy.tak terazamy dwie daty slubu.tutaj w niemczech bardziej cywilny sie liczy a u nas na slasku koscielny.wiec jak kto sonie wybierze tak ma.my juz jestesmy tak dlugo razem ze dlas wszystko jedno.najwazniejsze ze sie kochamy i mamy szczesliwa rodzine
Agawa dziekujemy.a jutro trzymam kciuki za wizyte
Za wszystkie brzuszkowe mamy trzymamy kciuki
Aniu szczegolnie za ciebie bo wiem ze niedlugo i ty bia bedziesz
Pietrucho nasza super urlopu zycze a potem staranek
 
Agaawa...trzymaj się kochana, wiem jakie ogromne to nerwy przed wizytą...ale będzie dobrze!!!! Skończyłaś już 12tc!:tak: a to daje zawsze jeden krok bliżej maleństwa w naszych raminach!!! Ja jeszcze dwa tygodnie czekam na ten moment...kolejny to USG prenatalne, później połówkowe (dla mnie największy koszmar!), później w 30tc USG...poród...i na końcu tej drogi nasz mały cud pachnący tak cudownie, że można się uzależnić, wrzeszczący bez powodu (przynajmniej dla nas na początku :-D), czasami nas obsika :-D a później wynagrodzi najwspanialszym uśmiechem na świecie :tak:

Doczekamy się! wierzę w to!

Karo..ja też mam dwa śluby cywilny i kościelny :happy: cywilny był pierwszy i tak jakoś zostało, ze ten uznajemy za datę ślubu a drugiego nawet nie obchodzimy, nie żeby specjalnie, po prostu nigdy nie przywiązywaliśmy wagi do dat i jakoś tak zostało, że się zapomina....wstyd się przyznać ale ja nawet nie pamiętam czy to było 27 czy 28 sierpnia....:szok: ale ślub był w środę:-D w Polsce u nas :happy: później kolacja dla najbliższych (ze 30 osób) i sruuu do Egiptu sobie polecieliśmy na dwa tygodnie :happy: (po 5 dniach musieliśmy wracać bo mama Mariusza miała załamanie stanu zdrowia...no i zmarła w dzień kiedy mieliśmy faktycznie wracać..więc nie żałujemy bo spedziliśmy z nią ten ostatni czas..)

karaiwina pewnie nawet tego nie przeczytasz...i wcale sie nie dziwię...w końcu masz teraz lepsze zajęcie :tak:..ale bardzo Ci zazdroszczę (tak pozytywnie oczywiście!!!) wszystkie wspomnienia dzięki Tobie do mnie wróciły z porodu Zuzanki...i te pierwsze dni w szpitalu...takiej niepewności jeszcze, jak patrzyłam na nią godzinami i wąchałam i całowałam ahhhh cudny to czas!
 
Ostatnia edycja:
Karaiwna gratulacje przeogromne. Lili jest cudna. Niech rośnie zdrowo a Wam duuuuzo radości i szczęścia
Rurka to miesiąc miodowy nie był za wesoły ale dobrze że wróciliscie spędzić ostatnie chwile razem. To Haneczka ma super opiekę w niebie :)
Agawa &&&&&&&&& czekamy na wieści o Maleństwie
 
reklama
agawa wszystkie tu wiemy jak bardzo sie denerwujesz ale będzie wszystko dobrze:-) trzymam kciuki u rąk i nóg :-D&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry