reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
a ja nie mogę się nadziwić waszym suwaczkom... a mam wrażenie, że mój w miejscu stoi...9tc dopiero.... anncka ty już 25 :szok: szok normalnie :tak:
 
Dzięki dziewczyny za &&&&&&&&&. Na pewno sie przydadzą, ale jeszcze nie teraz . Wciąż czekam. Jutro kolejna próba wywowołania. Mam nadzieje, ze da radę, bo już wczoraj mój gin proponował, ze zrobi mi CC, ale ja chce spróbować SN i wciąż czekamy.
 
Karo - w takim razie gratulacje i szczescia na nowej drodze zycia:) bo chyba nic nie pomylilam...:)

Karaiwina - no i dalej brzuszka nie chcesz oddac;) trzymaj sie dzielnie, a my dalej czekamy;)
 
Karaiwina - no to czekamy dalej :) &&&&&&&&&&&&&&&

Rurka - Ty już 10tc masz a nie 9, a w sumie jutro już 11 :) a ja 26 :) tak więc czas leci u Ciebie również, początek się dłuży ale później już szybciusieńko, zobaczysz za kilka tyg jak sama będziesz dziwić się że to już np. III trymestr ;)
 
karaiwina ależ się Maleństwo ociąga.......Ty musiaz mieć stalowe nerwy,podziwiam....trzymam kciuki za Was&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)

mika Leoś jest przesłodki:) do schrupania:) dziękuję,że wciąż trzymasz dla mnie brzuszek ale ja wcześniej niż za 3 miesiące nie startuje ze staraniami....chcę się stosować w 100% do zaleceń lekarza więc najpierw aplikacja witamin i kwasu....boję się nadal....ale to już tak zostanie...............fajne wakacje mieliście,Leoś daje pospać,słoneczko dla Was świeci......wspaniale!!!1
Pozdrawiam Cię baaaardzo i buziak dla przystojniaka:-D

moniska to do dzieła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-D

rurka ja też nie mogę się na te wasze suwaczki napatrzeć,mkną jak szalone....ale to znaczy,że Wasze Maluszki rosną zdrowo:-D

agawa jak tam u Ciebie?? mam nadzieję,że już przestałaś się martwić brakiem objawów ciązowych??a może kibelek przylulasz:-D


Dzisiaj tak o celtuni myślałam jak sobie radzą,jak wakacje spędzili.....ha,ha POZDRAWIAM GDZIEKOLWIEK JESTEŚ CELTO!!!!

Miłego wieczornego Dziewczynki:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś po lekarzu w szpitalu, tak po Irlandzku, nawet mi krwi nie zbadali ani nie zważyli, ciśnienie i mocz tylko i gdyby nie to że dwie rzeczy mnie niepokoiły poszłabym do domu. Wyjątkowo zbadała mnie lekarz dogłębnie bo od dwóch dni mam bóle w pachwinie, takie bardziej okresowe i plecy na dole bolą. Co prawda to nie bóle porodowe ale takich objawów nawet tu nie mogła zignorować zwłaszcza że po 23 tygodniu ratują ciążę i tutaj.
Uspokoiła mnie bo szyjka nadal jest i niby zamknięta choć na pytanie jak długa uzyskałam odpowiedź normalna no ale to i tak wiem więcej niż 95% ciężarnych na tym etapie w tym kraju. Jeszcze chciałabym minimum 6 tygodni pochodzić w tym stanie.
Rurka słodkie są starsze małe rodzeństwa. Dziś Młody szedł z Tatą do przedszkola "żółwik Adasiu", już wyszedł, wrócił, "Piąteczka i lekko w brzuszek klepnął" Ty nim się obejrzysz będzie półmetem. Wczoraj pisałaś że 9 a dziś 11 się zaczyna, hehe. Jak minie 12tc to ciąża nabierze rozpędu. Ja nie wiem kiedy to minęło tylko teraz stres się zaczyna by do 38 dochodzić.
Karo dużo szczęścia Wam życzę. Będziecie teraz obchodzili 2 daty ślubu :)
Agawa trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Daj znać jak się trzymasz.
Mika Leoś na prawdę jest przecudny. Ćwiczcie jak najwięcej na brzuszku, w końcu zacznie się sam dźwigać. No i zazdraszczam. Ty normalnie nie wiesz co znaczy mieć niemowlaka w domu jak tyle daje Wam pospać w nocy. Piotruś na jedzenie budził się co 1,5-2h jak raz spał 6 to się na równe nogi zerwałam by sprawdzić czy żyje. A przypomniałam sobie o Twojej karuzeli bo mnie teraz na haft krzyżykowy wzięło. Właśnie maleństwo wyszywam.
Jakby któraś lubiła wyszywanie to tu są fajne darmowe wzorki Katalog bezpłatnych wzorów haftu krzyżykowego, darmowe wzory do pobrania.[]=2501,10000&paleta[]=&kolorow[]=&strona=12
Aniu to będziesz miała trzy brzuszki do wyboru, mój za 2 miesiące, później Madziorrrka i Caroliny, zaraz potem Annecki. Kiedyś gdzieś była lista która dokładnie kiedy ale nie wiem nawet gdzie szukać tak dawno były jakiekolwiek listy i testowania i rozpakowywania
Karaiwna, no ciekawa jestem czy będzie mała lwica czy panna. Współczuję Oxytocyny bo ponoć jeden wielki skurcz no ale najważniejsze by Maleńka była szybko i bezpiecznie przy Mamusi. Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry