reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Aniu trzymam wobec tego kciuki..oby jak najszybciej udało Ci się zajść w upragnioną ciążę i urodzić pięknego bobaska :-)

Madziorek!!! dałaś czadu!!! ale uważaj mi tam na siebie co byś przedwczesnego porodu czy czegoś innego nie wywołała!!! aa już niebawem będziemy oczekiwac na Twoje maleństwo....:szok: ale ten czas zapindala :-D

Doris &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& kciukasy megasy za brak torbieli


karaIwina... no pow oli coś na rzeczy jest na pewno... moze do jutra się samo rozkręci....:tak: trzymam za to kciuki!!! ale jak nie to jutro oxy pomoże...tak czy siak trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!!!!!!!! I nie martw się bedzie dobrze:tak:

carollina, Agawaa, galwaygirl ...jak tam wasze dzidziole ??
 
Dziękuję za kciuki!!!
Jestem po wizycie, TORBIELI NIE MA!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
W lewym jajniku pęcherzyk dominujący wielkości 12mm, śluzówka macicy 12mm.
Kolejna kontrola za miesiąc, bo miałam przyjść w 5dc ale gina nie było a dziś 10dc, więc gin nie wie czy ta śluzówka to odpowiednia do dnia cyklu czy też dalej coś tam jeszcze zalega (bo ostatnio coś tam jeszcze zalegało. W każdym razie mam zielone światło. ;-)
 
Rurka mam nadzieję że rośnie, bo ja chyba się zatrzymałam w rośnięciu. Piję kawę pół na pół z bezkofeinową i przestałam okazyjnie podpijać pepsi i mi się w brzuchu uspokoiło, dodatkowo sobie rumianek podpijam by lepszy sen był. Kiedy jak nie teraz mam się wyspać, później znów 2 lata spania na raty. A jak Ty się czujesz? Kiedy Zuzi powiecie?
Doris super wieści, no i 12mm to na dniach będzie trzeba dobrze strzelic. Teraz kilka dni powściągliwości wskazane co by żołnierzyki sił nabrały :-p
Mika czy Ty skończyłaś karuzelę Leosiowi robić? bo minęłam może wpis? Jak Leoś się chowa? Cyckujecie? Daje trochę pospać?
 
odsypiaj odsypiaj na zapas :-D a Zuz już bebzon całuje i dla dzidzi chce wszystko kupować ... ale zakupy dopiero po połówkowym USG
 
Aniu, dobrze, ze sie odezwalas. Bierz duża dawkę Foliku i inne leki i do dzieła. &&&&&&& bardzo mocno. A niestety bać sie będziesz stałe, co zrobić, taki nasz los.

Doris - do dzieła za kilka dni. &&&&&&&

karaiwina no to jutro wielki dzien. &&&&&& i wierze, że wszystko pójdzie pięknie i błyskawicznie:)

Izka kawał fiu...a z tego Twojego szefa. Dobrze, ze poszłaś do sadu. I trzymam kciuki za nową lepszą prace.

Madziorrek jestes wielka. Ja tez byłam w górach, ale nie wchodziłam wysoko, bo byłam z mamą, a ona ma kłopoty z chodzeniem.

Rurka a Ty jak sie czujesz?

A ja ja jestem dzisiaj bardzo zestresowana. Bo nie mam praktycznie żadnych objawow, jakbym w ciazy nie była, a to jutro juz 13 tydzien sie zaczyna. Boże, nie moge sie doczekać piatku, bo wtedy mam USG genetyczne. Oby wszystko było dobrze. Straszny to stres czekac na te USG.
 
Ostatnia edycja:
Ewik - brak słów, przytulam... Mimo wszystko zostań z nami...

Sysiq - jak tam u Ciebie? Cos ruszyło? Pozdrawiam :)

Doris - no i super... a pisalam Ci, ze nie ma tego zlego i ten 10 dzien cyklu u gina to nawet lepszy niz 5, bo wiesz, ze za kilka dni owulka bedzie, a ze macie zielone swiatlo to do dziela kochana :tak:
Ja wlasnie tak mialam. Poszlam do gina, bo myslalam, ze mam jakas cyste, bo mialam kłucia w okolicy jajnika, ale okazalo sie, ze wszystko w porzadku i ze owulka na dniach (najwiekszy pecherzyk 13mm). Chyba te wszystkie nerwy ze mnie zeszly... i... ruszylismy do akcji... fakt, faktem, grypa rzaladkowa sprawila, ze to wszystko sie troche przesunelo w czasie, (ale nic nie dzieje sie bez przyczyny) zaraz po dojsciu - stwierdzilismy, ze w ten dzien jeszcze sie postaramy (choc myslalam, ze to juz zbyt pozno). Nie wiazalam z tym cyklem zbyt duzych nadziei, a tu prosze... wlasnie mija 29 tydzien;-)

Zycze i Tobie sily oraz wiary, ze moze sie udac... wraz z fluidkami na nadchodzacy czas :-D ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Marcela, Martocha - pozdrawiam :-D

Karaiwina - trzymam mocno kciuki za szybki i bezbolesny porod :tak: niech coreczka juz wychodzi i nie trzyma rodzicow i nas w niepewnosci:-D a Ty brzuszek nastepnym przekazuj;-) no i dawaj znac, bo czekamy:-)

Agawa - no pokaz w koncu mieszkanko dla dzidziusia... widac juz cos??? Nie stresuj sie, bo dokladnie tak moze byc jak pisze Martocha - to juz II trymestr... mi tez wtedy wlasnie zaczely przechodzic niektore objawy... choc czasem jeszcze wracaly co kilka dni... Czas do piatku szybko zleci - dasz rade:tak: Trzymam kciuki za pozytywne wiesci &&&&&&&&&

Ania - no i super, ze juz cos wiadomo:tak: teraz lykaj folik i do dziela :-D Lęk zawsze bedzie, ale da sie wytrzymac, jesli chec i mysl o posiadaniu dzieciatka jest silniejsza;-)a u Ciebie przeciez tak wlasnie jest:-D Pozdrawiam:-)

Madziorek - Ty nie szalej tak:-D odpoczywaj juz:tak:

Rurka - a Ty za tydzien zobaczysz fasolke :-D a zaraz potem genetyczne.... fajowo :tak:

Izka - dzielna kobieta... walcz o swoje :tak:

Galwaygirl - no jak dzisiaj Karaiwina sie rozładuje, to nastepna Ty w kolejce... ;-) ale jazda:-D
Ja tez jakos prawie w ogole coli nie pije, za to kawe rano do sniadania z plaskiej lyzeczki i polowa kubka mleka - obowiazkowo...

Mika - o tym samym ostatnio myslalam co Galwaygirl - jak tam karuzela :-D zdazylas z szyciem? Zawieszona nad lozeczkiem Leosia?

U mnie nawet spoko... czas leci. W tamtym tygodniu mialam dopisac, ale jakos czasu zabraklo... Mikolaj przyniosl jakiegos wirusa z przedszkola... On mial biegunke, a mojego K meczylo rzyganko... jak wszystkim przeszlo, to mnie zaczelo... (przewaznie ja sie trzymam, ale to chyba bylo cos mocnego skoro mnie postanowilo zaatakowac ;-)) Ja z porcelanką mialam przyjemność tylko raz, ale tak mnie to wymeczylo, ze calą noc odczuwalam skutki, a caly nastepny dzien dochodzilam do siebie... Po dwoch dniach 1kg mniej... ale juz to nadrobilam...:tak:
W kazdym razie, nie życze zadnej ciezarnej wymiotowania w 7 miesiacu ciazy... a najgorsze bylo to, ze caly brzuch mialam obolaly, a jak odpoczywalam, to mialam wrazenie, ze mala w ogole nie odpoczywa... caly dzien raczyla mnie kopniakami...
Na szcescie wszystko nie trwalo zbyt dlugo - przezylismy i doszlismy do siebie:tak:

Wszystkie pozdrawiam, a staraczkom fluidki przesylam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ewiku - trzymaj się Kochana! I pamiętaj że na nas zawsze możesz liczyć :-)

Madziorek - nono poszalalas :-) ślicznie rośniesz Mamuska

Agawka - to normalne że na tym etapie mijaja najgorsze objawy! Tylko się cieszyć :-)

Doris- do dzieła! :-) trzymam kciuki i śle ~~~~~~~

Ania - dla Ciebie także ~~~~~~~~~ musi się udać!

Carollina - 29tydz już :-):-) gonie Cie :-)

Galwaygirl - To już coraz bliżej :-):-) rośnijcie zdrowo

Rurka - aż się mordka cieszy gdy czytam jak Zuzia całuje brzuszek :-)

Karaiwina - co tam u was??? Ciekawa jestem czy ruszyło :-)

U nas wszystko ok:-) Maciek właśnie zaczyna wieczorna dyskotekę w brzuchu :-) a rodzice wybierają farbę do pokoju synka :-)
 
reklama
Czesc dziewczyny.dawno mnie tu niebylo ale jak wiecie bylo nasze weselicho.bylo super, przepieknie.ale juz po a ja bymchciala bwmawic sie dalej bo mi nonstop malo.ale nieobylo by sie bez jakis zawiniec to moja babcia dwa dni po weselu przewrocila sie, zlamala sobie bark, miala zanik pamieci.strachu nam takiego narobila.ale cale szczescie juz lepiej.my wrocilismy wczoraj na swoje smieci idochodzimy do siebie.mamy tutaj taka okropne pogode ze masakra.tak zimno, w dzien 12 stopni.a biedna emi wszystko bardzo przezyla biedaczka,boi mi sie teraz wszystkich ale niedlugo tavzynamy przygode z takim ala zlobkiem bo tylko 3 razy w tyg po 3 godziny ale ona uwielbia dzieci wiec bedzie miala kontakt.to tak po krotce o nas
Niestety niedoczytam was ale wszystkie pozdrawiam.y i calujemy
Karaiwina zyvze szybkiego rozwiazania
Zdjecia wrzuce jak bede na lapku
 
Do góry