reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
gochson nie znam przyczyn:-( robiłam mnóstwo badań wszystko wychodzi prawidłowo.....genetyka jeszcze mi została i chyba tu będzie problem....w maju jade do PL a około czerwca będe już znała wyniki,mam nadzieję,że pomogą mi znaleźć przyczyne i zapobiec nastepnym stratom.....chiałabym jeszcze latem zacząć sie starać....póki co tkwie na tym wątku bo polubiłam bardzo Kochane E-KOLEŻANKI no i fluidki łapie :-D

naala witam! dla Twojego Aniołka (*)
 
Czesc kochane:)
&&&&&&& za was wszystkie: staraczki, brzuchatki i kobitki w poczekalni:)
Ja poki co chcialaby zaczac starania od czerwca wiec bardzo bym prosila o dopisanie mnie do listy:)
W piatek po 4 miesiacach wrocilam do pracy. Mialam mega obawy przed powrotem ale fajnie ze juz wrocilam, tym bardziej ze wszyscy mnie bardzo milo przywitali:)
Teraz czekam na 2 @. Powinna przyjsc po10 kwietnia. Tylko od kilku dni martwia mnie plamienia. Mam nadzieje ze to @ sie rozkreca. Boje sie ze moge byc juz w ciazy bo mielismy z mezem maly "wypadek". Fakt, faktem to bylo 2 dni po miesiaczce czyli teoretycznie dni nieplodne, ale po 1 miesiaczne po zabiegumoze buc wszystko rozregulowane. Nie chcialabyz zeby cis soe znowu stalo dlatego ze za szybko zaszlam:(
No nic pozostaje mi czekac, moze sie doczekam @.
 
Malgonia gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)

DZIEWCZYNY JUTRO O 8 RANO MAM CIĘCIE, JESTEŚMY 1, PROSIMY O KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D I WYSYŁAMY OSTATNIE FLUIDKI FRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
eska o matko faktycznie, to już jutro.... aż się wzruszyłam :happy2:.... trzymamy kciuki oczywiście i niecierpliwie oczekujemy na wieści!!!!!
 
Małgonia cudowne wiadomości!! Mocno trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko było jak najlepiej. A masz jakieś zalecenia od gin odnośnie leków? Jeśli nie to pędź na wizytę!

Madziorek super! Kciuki za Was nieustająco zaciśnięte :)

Eska aż się nie chce wierzyć, że to już. Jutro 8 rano trzymam kciuki i będę zaglądać czekając na wiadomości od Ciebie. Cuuuuuudnie :)

Pozdrawiam Was wszystkie moje kochane dziewczyny! Jestem, podczytuję Was co jakiś czas ale nie mam ostatnio weny do pisania - staram się wyłączać złe myśli i zajmować czas, żeby śmigał jak najszybciej, Ale trzymam za Was wszystkie kciuki bardzo mocno!
 
Madziorrek super że Groszek rośnie, bądź Fasolka :) trzymaj się cieplutko!

malgonia1 gratulacje!!!

ewikewik ja na razie czekam ale to się niebawem zmieni - 15.04.@ a w kolejnym cyklu startujemy... więc możesz mnie uwzględnić na liście jakims ładnym kolorkiem :)

Naala witaj

eska13 &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& bardz, bardzo mocno!

suana staraj się odganiać złe myśli, przytulam Cię mocno! A Ty jesteś w domku czy w szpitalu? Ja wiem że w kolejnej ciąży kłade się od 26 KW do szpitala i nie dam sie wywalić za Chiny... Lekarza uświadomiłam :p

anncka a Ty kiedy masz wizytę? pewnie pisałas wcześniej...

Ściskam Was dziewczęta mocno!
 
reklama
Do góry