reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

LISTA STARACZEK:
Pietrucha - termin niechcianej @ 24 marzec 2014
Elka_82 - termin niechcianej @ 27 marzec 2014
annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
maga - termin niechcianej @ 14 kwiecień 2014
Moniska82 -termin niechcianej @ 15 kwiecień 2014
ewikewik - termin niechcianej @ 15-18 kwiecień 2014
Neta - termin niechcianej @ 17 kwiecień 2014
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014


POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
Lisica - czerwiec/lipiec

Naala
witaj i wskakuj na listę. A zaciążone wypisywać się, proszę! Sio!!!!!!!!!!!
 
reklama
Moniska jestem w domu. Póki co mój lekarz nie widzi nic niepokojącego więc robię dodatkowe badania, biorę leki i mierzymy małego na każdej wizycie. Ale ja i tak jestem panikara więc chodzę jeszcze do drugiej lekarki-mam częściej wizyty i mam nadzieję, że gdyby coś było nie tak, ktoś to szybko wyłapie..
 
Dziewczynki, bardzo Wam dziękuję i proszę o słówko do Tego u Góry i kciuki. Boję się cholernie. Jedyne słowo, które mi się teraz kotłuje w tej mojej głowie - boję się. Wiem, że i tak nic nie zmienię. Próbuję myślec pozytywnie i się cieszyć, ale ciężko mi to przychodzi. Co doświadczenia z przeszłości zrobiły... Udało się przy pierwszej próbie, ale w ciąże to ja zachodziłam dośc łatwo, problemy były potem.
Dostałam tonę leków, takiego zestawu to chyba nikt tu nie miał. Mój przypadek był konsultowany z mądrymi głowami i wymyślili tak:
Luteina dopochwowo 3x3, Duphaston 3x1 i do tego Pregnyl 2x w tygodniu zastrzyk domięśniowo - po co tyle tego? Nie wiem, ale podobno mają doświadczenie, że taki zestaw jest skuteczny. Nie pytam, zdaję się na uczonych, a w końcu chcą mi pomóc, muszę im zaufać. Do tego Clexane 40, Acard i dołączony Encorton 5mg. Witaminki i kwas foliowy 15mg. I do tego jeszcze moje stałe leki na astmę i tarczycę. Masakra.
Ważne, żeby dziecię rosło. Następna beta za tydzień. I jestem na zwolnieniu, na razie dostałam 2 tygodnie.

Jeszcze raz podkreślę, że bardzo Wam dziękuję. Zawsze dzielicie i radości i smutki, zawsze można Wam się wyżalić, pomożecie, ochrzanicie jak trzeba, doradzicie. Jesteście wspaniałe Babeczki!
 
Ostatnia edycja:
malgonia tym razem bedzie dobrze, musi byc , swoje przecierpialas, wiec mysl pozytywnie!- ja Ci mowie, ze teraz bedzie juz ok;-)&&&&&&&

eska 3 mam&&&&&&&& i kolejny brzuszek oddany bedzie juz ha!

buziakuje reszte;-)i lece do malej
 
małognia ale pięknie ;))))))))))))))) Gratuluję!
Zestaw masz faktycznie fajny, ale ja zapewne będę miała podobny ;) Buziaki!

Dwa tygodnie, a tu i małgonia i elka ;) SUPERAŚNIE!!!!!!!!!!!

Eska - ależ Ci zazdroszczę tego przytulania lada dzień ;) Buziiii dzielna kobieto!

Witam nowe koleżanki, rozgośćcie się i wskakujcie na listę, ale nie na długo ;-)
 
anncka więc trzymam mocno kciuki za czwartek, kto wie, może usłyszysz serduszko... :)

ewikewik dzięki za śliczniutką zieleń! taka optymistyczna...

malgonia1 możesz liczyć na więcej niż słówko, cały słowotok za Was! Zestaw rzeczywiście... mogłabyś armię obdzielić. Ja dodam do tego - leż jak najwięcej i zajmij czymś umysł - książka, serial itp. Tym razem ma być nudno!!!

suana panika w pełni uzasadniona... trzymam mocno kciuki za Was:)

A mnie jutro czeka dzień w szpitalu, moja mama ma zabieg na żylaki. Niby nic poważnego a jednak stresujące...
 
Wiecie, wzruszyłam się i popłakałam, czytając to co do mnie napisałyście. Jeszcze ryczę cały czas.

Eseczko - jutro wielki dzień, będziesz tulić swojego maluszka. Wszystko będzie dobrze. pogłaszcz ode mnie ostatni raz Twój wielki brzuszek z lokatorem. To chyba ja najbliżej , przejmuję Twój brzuszek :).
 
malgonia1 trzymam mocno kciuki. U mnie problem jest taki jak u Ciebie, zachodzę w ciąże bez problemu, no ale organizm ją odrzuca. jak następnym razem będą starania i się uda też mam mieć włączone leki, więc pewnie ten sam zestaw co Ty.
A powiedz mi bo nie doczytałam robiłaś jakieś badania, wiadomo jaka przyczyna ?


Eska mocne &&&&&&&&&&
 
Malgonia tym razem się uda! Bierz grzecznie te wszystkie leki i dbaj o Was! :*:*:*

Eska to,że mnie tu prawie nie ma ostatnio, nie znaczy,że o Tobie zapomniałam!!! Czekam na info i fotkę Twojego małego cudu :*
 
reklama
Dziewczyny dziękuję bardzo za miłe przyjęcie i pozwolę sobie wskoczyć na magiczną listę:-)

LISTA STARACZEK:
Pietrucha - termin niechcianej @ 24 marzec 2014
Elka_82 - termin niechcianej @ 27 marzec 2014
annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
maga - termin niechcianej @ 14 kwiecień 2014
Moniska82 -termin niechcianej @ 15 kwiecień 2014
ewikewik - termin niechcianej @ 15-18 kwiecień 2014
Neta - termin niechcianej @ 17 kwiecień 2014
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
Naala - termin niechcianej @ 05 maja 2014



POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
Lisica - czerwiec/lipiec
 
Do góry