reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Pietrucha ma urodziny i gdzies to przeoczyłam;)?? Majstrujcie piękne zdrowe bobo w takim razie;) Będzie piękny prezent;) najlepszego kochana;*
 
reklama
Hej dziewczynki :)

Ale produkujecie masowe ilosci tych postow, ale nadazam i wszystkie czytam... :) gorzej z odpisywaniem :)

Ozila - piekny brzuszek :) i pokoik tez cudny :) szybkiego i bezbolesnego rozwiazania :)

Eska - no fajna historia :) a brzusio tez pokazny :)

Ozila, Eska - dziewczeta, ale macie ladne brzuszki... ja w tym okresie, to mialam takie rozstepy, ze hej, takie czerwone, a bolaly jakby byly poparzone... i nie tylko podluzne, bo jak brzuch mi opadl, to i poprzeczne sie zrobily... i na nic codzienne smarowanie specjalnymi kremami - bo jak ktos ma predyspozycje do rozstepow, to chocby stanal na glowie, to i tak one wyjda... Inna sprawa, ze ja urodzilam az 2 tygodnie po terminie...

Agawa - wow Wlochy? Fajowo :) Wypoczywaj i zaszalej ile wlezie :)

Ameritum - trzymajcie sie tam, pby wszystko bylo dobrze :)

Madziorek - zachcianki, mdlosci, ciagniecie brzucha to wszystko jest do przejscia i to nic w porownaniu z widokiem dzieciaczka:) A i przez te objawy czlowiek sie uspokaja :) Niedlugo bedziesz i Ty miala taki brzuszek jak Ozila i Eska :)

Magda - a Ty chyba niedlugo mozesz zaczac staranka jesli tylko bys chciala... no i oczywiscie jesli czulabys sie tylko na silach to nic nie stoi na przeszkodzie :)

Maqa - no super wiadomosc:) gratuluje pracy :) Tak sie ciesze... no i czekam jutro na wiesci o tescie :) nadal trzymam kciuki :)

Suana - gratuluje chlopczyka :) szybko przeleci ten czas i bedzie dobrze :)

Ewik - wiosna idzie, a z nia nowe nadzieje :) glowa do gory :)

Pietrucha - dzialaj, dzialaj :) niech nic sie nie marnuje :) Czyzby to byly Twoje swieczki na torcie ???
W takim razie Wszystkiego Najlepszego no i oczywiscie spelnienia marzen :) :) :)

Ania - baw sie dobrze z mamuskami :)

Martocha - ale slicznie wszyscy wygladacie :)

Elka, Izka, Ancka, Karo, Mika, Karaiwina, Galwaygirl, Bakalia i cala reszta, ktorych nie wymienilam - Pozdrawiam serdecznie :)

Ja niby nie mam jakis strasznych nudnosci i nie wymiotuje (jedyny problem mam przy ubieraniu butow - musze sie szybko prostowac, bo wszystko mi w gardle staje... ) ale bardzo czesto boli mnie podbrzusze i czuje jajniki - szczegolnie prawy i wtedy w ruch idzie nospa oraz odpoczynek... przewaznie raz dziennie...
Ciekawe, czy w drugiej i kolejnej ciazy tez tak samo boli brzuch??? Ciekawe... No i spac na brzuchu juz nie moge, bo piersi takie wrazliwe sa... Ale to nic.... Objawy sa, wiec sie ciesze.... :)
Staram sie nie brac na rece Mikolaja, bo on juz swoje wazy (15kg) ale dzisiaj niestety musialam go przeniesc ze samochodu na pietro do lozka, bo mi bidulek w samochodzie usnal.... wiem, nie powinnam i wiecej razy tak juz nie zrobie, bo jak tylko go wynioslam po tych schodach rozbolal mnie brzuchol i sie tak bardzo wystraszylam, ze przez kolejne kilka godzin sprawdzalam, czy przypadkiem nie plamie... ale jest ok... wykorzystalam to ze spi i polezalam, a potem to nawet na spacer poszlismy, bo sie wypogodzilo...

Ha, z racji tego, ze wstawilam sobie nowy suwaczek pozwole sobie przeslac Wam kochane staraczki moc fluidkow ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~ łapcie, ktora zechce :)
A termin? Listopad :) ale ktory? to juz nie jest az takie wazne :)
 
carollina- nawet nie wiesz jakmnie cieszą te ciążowe dolegliwości...:) Niech trwaja ile chcą;) A dzidzi niech rośnie.... Daj mu Panie Boże. A Ty na siebe uważaj i również rośnij jak na drożdżach;***
 
Maqa cieszę się, że moje słowa mogą wywołać uśmiech :) No i gratuluję pracy!

Madziorek
ooo nie! Obecnie nie wyobrażam sobie jeszcze jednego malucha, Zoch ma od tygodnia skok rozwojowy i mam jej dosyć, a co mówić jeszcze jeden bobas :p

Suana jeszcze chwilka i ja będę oglądać zdjęcia Twojego malucha :* Będzie dobrze, zobaczysz!

Eska osz Ty! Ale masz brzucha :) Cudnie, doczekać się tej Twojej kruszynki nie mogę!

Martula
cudnie wyglądacie i wiem, o czym piszesz. Mi nawet jak Zocha daje w kość, to jestem i tak najszczęśliwszą kobietą na ziemi, bo ją mam :)

Carolina
ja w styczniu chce wrócić do pracy, nie chcę mieć teraz drugiego dziecka. Pewnie popracuję rok i wtedy pomyślimy :)
 
Hej Wam - teścik ujemny, cóż nie można mieć chyba naraz za wiele szczęścia ;-) ale i tak mam dobry humor.
Dobrego weekendu Wam życzę i najlepszego w Naszym Dniu :rofl2:
 
Maqa - tak mi przykro. Dobrze ze mimo wszystko masz dobry humor no i prace oczywiscie:) Nastepny cykl bedzie Twoj:) Pozdrawiam:)
 
maqa- kochane popracujesz misiac, zanim odejdziesz przynajmniej glupio nie bedzie;) ;;* a przyszly cykl jest Wasz dziewczyny-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spełnienia marzeń dziewczynki- zaciążownym, nudnych długich ciąż ze szczęśliwym rozwiązaniem, staraczkom pięknym II jak najszybciej, a później tego co zaciążownym, a mamuską pociechy ze swych pociech, NAJLEPSZEGO!!! I LOVE YOU;*
 
Maqa @ nie ma? To skąd pewność? Poczekaj, nie trać nadziei.

A u mnie wtopa. Badania hormonalne źle wyszły, mam za wysoką prolaktynę. To tłumaczy brak ciąży przy prawidłowej reszcie i ciążowe dolegliwości: co cykl piersi mnie bolą, obrzmiewają, brodawki wyglądają jak w ciąży, a potem nastaje wielkie nic...
 
reklama
Do góry