reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ewik - dokladnie, przynajmniej wiesz na czym stoisz. Prolaktyne obniza sie lekami (Bromergon, czy jakos tak) ale da sie z nia wygrac... i mam nadzieje, ze robilas badania "prolaktyny po obciazeniu", bo wtedy wynik badania jest miarodajny... (wystarczy, ze sie zdenerwujesz, albo zjesz cos, a prolaktyna juz rosnie...)
 
reklama
U mnie poziom wskazuje permanentny stres, tak się pocieszam. Będę się widzieć z lekarzem to zadecyduje czy robić z obciążeniem. Babki piszą, że do 3 miesięcy po zbiciu poziomu zachodziły. Nie wszystkie ale jednak...
 
Ewik - ale mi chodzi o to, ze jako takiej samej prolaktyny nie oplaca sie robic, bo jej wynik nic nie daje. Jak sie robi po obciazeniu, to ten drugi wynik po tabletce jest kilkakrotnie wiekszy ( chyba 5 krotnie wiekszy) i wtedy bierze sie pod uwage roznice i wychodzi, czy prolaktyna jest rzeczywioscie podwyzszona, czy tylko sie np zdenerwowalas...
Ja zrobilabym to badanie "po obciazeniu" jeszcze przed wizyta, bo pewnie i tak Ci kaze to zrobic i wrocic ponownie...

Hej ciotki :) Mikołaj dzisiaj z okazji Dnia Kobiet rozdaje kwiaty :) Dla Was takze :) Lapcie :)

Zobacz załącznik 614137Zobacz załącznik 614138
 
Ostatnia edycja:
Ja po tym obciążeniu miałam tak wysoki wynik że mi laboratorium nie chciało wydać wyniku, myśleli że coś im nawaliło w sprzęcie :-D:rofl2: też brałam Bromergon ale krótko bo jego nie można na dłuższą metę, ale tak jak piszecie najmniejszy stres i już jest wysoki poziom.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kobitki!!!!
Przepraszam, że tak rzadko teraz zaglądam, ale moja Wikunia sprawia, że mam coraz mniej czasu :))

carollina - ale masz przystojnego synka!! Ucałuj go od ciotki Miśki :))))

martoocha ale Ty i Stelcia jesteście piękne!!! A jak ten czas leci!!! Wyglądacie na mega szczęśliwą rodzinkę!!!!!!! buziaki dla Was wszystkich!!!!

Madziorrek jak mój brzusio z pięknie bijącym serduchem??

Karo 11 miesięcy, a ja dopiero pamiętam jak wyczekiwałyśmy na wieści o Twoim rozapkowaniu :) ale ten czas zasuwaaaaaaa

Magda Tobie już chce się dzidziusia w brzuchu? Jezu, kobito!!! Ja na sama myśl o drugiej ciąży na razie to krzyczę... ha ha

Eskuś ale Ty masz cudowny brzuch!!!!!!!!! Normalnie bym go ucałowała - a lesbijką nie jestem - ha ha ha
 
Michalina brzuszek ma się świetnie,,,:) I mam nadzieje, że nadal tak będzie;) a jak tam Wikusia? Przesypia nocki? Jakieś nowe umiejętności>>?? No chwal się dziewczyno:-)
 
Michalina - ucaluje go jutro, bo dzisiaj juz spi :) nie dziwie sie, ze czasu nie masz... dzieci sa bardzo absorbujace czas... sama cos o tym wiem... :) Pozdrawiam kochana :) Wiki tez ucaluj od Mikolajka z okazji Dnia kobiet :)
A ja sie zastanawiam po kim ja brzuchol przejelam???:laugh2:

Ale tu cisza...
 
carollina JEZU ja przegapiłam Twoją ciążę!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyno!!! BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CMOK CMOK CMOK

Madziorrek Wikunia chodzi spac o północy i śpi suseł do 10-tej :D przez sen 2 razy ją karmie :D A tak to cudo moje gada, śmieje się, przewraca z boku na bok :) Uwielbiam ją :D

AAAa... jedynie co to mało przybiera na wadze... i lekarka kazała obserowować... ale nie wiem jak to możliwe bo ona co 2 h do cyca chce... a waży równo 5 kg :D
 
Ostatnia edycja:
Michalina - nic sie nie stalo :) ale dziekuje :)
Ty to masz aniola nie dziecko :) tyle spi... :) przybieraniem na wadze nie martw sie... poczekaj.. ostatnio mowilas, ze mialas problemy z laktacja, a to byl wlasnie skok Wiki... zaczela wiecej jesc i niebawem zacznie tez i przybierac :) Buziaki :)
 
reklama
Michalina jak poczytałam, to mi się zachciało, no i jak brzuch mojej sis macam to tęsknię. Wczoraj jej córa prężyła się w brzuszku i kopała :) Ale chyba nie doczytałaś, że jeszcze miliard lat minie zanim zechcę jakieś dziecko urodzić :) Jest różnica pomiędzy tęsknię za kimś w środku, a chcę mieć drugie dziecko :)
 
Do góry