reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

O kurde Madziorek obstawiona jesteś na maxa ;))))

Martoocha ja rzygałam 3 miechy też schudłam hihihi z ato teraz jestem ponad 20 na plusie hihihihih, mój brat przyjechał z Anglii w niedzielę i jego 1 słowa były Hello Petardino ;))))
 
reklama
Madziorku gratuluję serdecznie!!!! :*

Ozila
prześliczny brzuszek, taki kształtny i nie wyglądasz jak wieloryb, którym byłam ja :) Pokoik - cudo!

Ameritum lepiej mieć rękę na pulsie, jakby coś się nie daj Boże działo, to szybko będzie pomoc.

Eska
to już niedługo! Jak ten czas leci, dopiero co w ciążę zaszłaś... nie mogę doczekać się Twojego bobasa :)

Pomyślałam o tych Waszych ciążach i dzieciora w brzuchu mi się zachciało :p Wiem, że drugim razem wiele rzeczy zrobię inaczej i inaczej to przeżyję. Oczywiście nie planuję jeszcze drugiego bobasa, ale myślę, że za jakiś rok, półtorej zacznę się zastanawiać :)
 
Magda czytam Twojego bloga - i humor sam się poprawia :-)
Agaawa udanego pobytu i owocnych starań :-D
Eska wiesiołek na nudności? No co Ty :-p
Madziorku plackiem leżeć, podjadać, czytać i cieszyć się bulgotaniem :-)

Ja właśnie miałam tel - dostałam pracę !!! :rofl2:
 
Madzia no to będzie nieplanowane rodzeństwo dla Zosi&&&&&&&&&&&&& :p:-p:-p:laugh2:

maqa- mega gratki;) wór z dobrymi wiadomosciami sie rozwiazal;) i suuuuper;) ta dam;)
 
Ostatnia edycja:
A oto nasza historia ;))) 20 parę kilo szczęścia po kolei 1 zdjęcie widok z knajpy w Chorwacji jak zobaczyliśmy 2 kreseczki:) poszliśmy na kolację:))
2 ostatnie z dzisiaj:))

Maga nie na nudności na lepszy śluzik;P gratuluję super;)))))

Madzia ja już myślę o rodzeństwie też hihihihi, leci leci dzięki Bogu juz tak blisko :)))

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg8.jpg10.jpgCAM00353.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 51
  • 2.jpg
    2.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 51
  • 3.jpg
    3.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 48
  • 4.jpg
    4.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 54
  • 5.jpg
    5.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 55
  • 6.jpg
    6.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 56
  • 8.jpg
    8.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 57
  • 10.jpg
    10.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 61
  • CAM00353.jpg
    CAM00353.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
Maqa gratuluje pracy!!!!!! super super!!!! :-) sama po urlopie rodzicielskim bedę szukać i już się boję co to będzie, a tu taka fajna wiadomość z rana!!

Eska Ty wiesz... ja się aż poryczałam głupia :-)

Ameritum leż grzecznie na tej patologii żeby fasolinka ładnie się wzmocniła!! :)

aż czekam aż mój słodziak się obudzi i idę go wyściskać :-)
 
Madziorrek cudowne wiadomości! Gratuluję i trzymam kciuki za spokojną ciążę i pięknego zdrowego bobasa :)

Maqa gratuluje nowej pracy! Kiedy zaczynasz?

Eska jestem jestem :) Ale masz cudny brzuszek. Kurcze jeszcze miesiąc i maluch będzie na świecie. Cudownie :) Twoja historia powinna być przykładem, że jednak warto walczyć.. Mam nadzieję, że i u nas wszystko się dobrze skończy! U mnie w brzuchu mieszka mały chłopczyk, który nie ma jeszcze imienia bo nie możemy się zdecydować! Ale za to ma już brykę bo ja w ramach nie poddawania się czarnym myślom powoli zaczynam dokupować brakujące rzeczy.. Póki co lekarz mówi, że jest ok ale że zbliżamy się do czasu kiedy Nikodem przestał się rozwijać to jednak się ostatnio trochę denerwuję-jak bardzo się staram nie myśleć o tym, to jednak całkiem się nie da. Mam plan zająć się czymś intensywnie przez te najbliższe tygodnie, żeby czas leciał szybciej!

Mika a Ty jak tam??

Agawa baw się dobrze na nartach! Zazdroszczę Ci trochę bo ky ostatnio byliśmy na wyjeździe zimowym 4 sezony temu-przez 3 ostatnie nie bo zawsze na jesień zachodziłam w ciąże. Wyjeździj się na całego i wracajcie z pasażerem na gapę :))

Magda ja też śledzę Twój blog i każdy nowy post o Zosi napawa nadzieją, że i my się doczekamy..

Martocha ale fajnie Cię czytać :) Jak tam Stelcia?

Izka buziaki dla Ciebie i małego przystojniaka :)
 
reklama
Dziewczyny piękne brzuszki :tak:
A ja mam deprechę, że mi już nie będzie dane być mamą, że mój czas minął,:-( ech....
Pozdrawiam
 
Do góry