reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

ewikewik co to za deprecha? zobacz jak się worek rozsypał tak jak napisał Madziorek :-) same dobre informacje
zobaczysz każdej z nas będzie to dane, musisz tylko w to uwierzyć i zobacz jakie tutaj się cuda dzieją :tak:

suana czekam jeszcze na info o jakiś badaniach ale wydaje mi się że startuję w następnym tygodniu i znowu nowe wyzwanie !!!
 
reklama
Hej
Dziewczyny,czy możecie mnie wpisać na listę staraczkową? :-)
termin niechcianej m.będzie w okolicach 20 marca,piszę w okolicach,bo mi się cykl wydłuży :mam brać duphaston od 4 dnia po dodatnim teście owulacyjnym,prze 10 dni,Któraś z Was może tak brała?
Podczytuję Was codziennie,nawet po kilka razy dziennie-i Madziorkowi bardzo kibicowałam :-) Teraz czas na resztę staraczek
 
Cześć dziubki ;)

Madziorek - ;-) życie jest piękne! Buziaki w brzuszek!
Agawa – baw się dobrze! I w łóżku i na stoku ;-)
Eska i Ozila – ależ cudnieeeeeeee!! Takie FLUIDKI to ja lubię! :* Buziaki dla Was ślicznotki, ja nie wiem gdzie Wy macie te kg! Jak tylko brzuszki pięknie urosły! Ahhhhh!
Ja się szykuje tu na brzuchol eski! ;-)
Maqa – EKSTRA! Więc co będziesz robić w swojej nowej pracy?!
Ameritum – odpoczywaj grzecznie. Plamienie to nic złego, zobaczysz – minie na dniach. A masz w końcu acard, albo jakąś heparynę? Trzymaj się!
Ewik – jaką deprechę? Takie rzeczy to mają nas omijać!!! Weź się w garść, zrób coś innego, aby odgonić złe myśli. U jakiego lekarza się leczysz? Może to pora na jakieś zmiany, jakieś badania?! :* całuję!
Celta – koleżanka, która czekała na małego, od tygodnia ma w domu swojego ślicznego syneczka. I też się naczekała na telefon, a teraz Bartuś w końcu jest z nimi, chociaż łatwo nie było.. Czekaj, czekaj na telefon – po jej uśmiechu wiem, że się opłaca! :*


Pozdrawiam z Uk ;)
Na moje dni płodne radośnie czekam ;p
Dzisiaj też czekam na męża aż wróci z pracy i może uda się zdmuchnąć jakieś świeczki na torcie ;p
 
Pietrucha - ja się w biurokrację bawię :) a tak a poważnie to teraz ubezpieczenia ale od strony zaplecza a nie od strony sprzedaży.

Dziewczyny mnie tak znowu muli że hoho :szok: jutro rano testuję, bo coś jest nie tak...
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczynki jak tak na szybko bo zaraz Mamuski przyjadą

eska piękne zdjatka....ale ten czas zleciał....buziaki

madziorek ja wiedziałam od razu......graaaatuluję.....i ściskam mocno teraz juz przestań się denerwować.....buziaki

Pozdrawiam.....
 
Suana- Stella kończy dziś 5 miesięcy..jest super:tak::-).. dom wypełniony: gaworzeniem i śmiechem małej, niewyprasowanymi ubraniami:-p, porozrzucanymi pieluszkami..oraz odgłosem mielonej kawy z ekspresu (ostatnio czesto sie przydaje bo mała zaczęła wcześnie się budzić;-)). Nigdy nie bylam bardziej szczesliwa:tak:.
IMG_5179.jpg
 

Załączniki

  • IMG_5179.jpg
    IMG_5179.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 52
maqa- testuj, obyś wytestowała, ale nowy pracodawca miał by niespodzianke;p

martooha- jak pięknie;)))) mam nadzieje, że w październiku też będe doświadczać tych pięknych chwil;)))

ewik- nie będę Cię pocieszać, bo wiem, że to nie wiele pomaga. Ale łap kochana------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ja mocno wierze, że będziesz mamusią;)
 
reklama
Pietrucho kochana jeszcze raz i tutaj sto latek i czego sobie tylko wymarzysz.oczywiscie tej jedynej wymarzonej istotki najbardziej:tak:
Maga testuj nam tu z porannego moczu i juz.oj chyba sie jutro ucieszymy wszystkie razem z toba
Madziorek i tak ma byc masz odpoczywac a jak chcesz i gnic, pachniec i co jeszcze zamarzysz
Martoocha Stelcia jest przesliczna.moja konczy za pare dni 11 miesiecy i normalnie z kolezanki z pracy niemogly sie nadziwic ile ona ma energi i caly czas sie smieje ale tak glosno.niesamowite uczucie
 
Do góry