reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny, ja się idę jutro położyć na patologie, dostałam skierowanie, ze względu na plamienia. Dzidzia 4mm, na razie brak serduszka, czekamy na nie. Może wrócę za tydzień. Papa :*
 
reklama
Hehe Ozilka, ja tez będę szaleć na nartach a potem w łóżku, akurat płodne bedą. Chociaż sie nie nastawiam, ale cuuudnie by było przejąć Twój brzuszek. Piekny brzuszek. Cała śliczna jestes:tak: Trzymam kciuki za rozwiazanie. &&&&&

Ameritum &&&&&& za fasolke. Bardzo mocno!
 
Ameritum &&&& za Was, szpital to moze byc dobre wyjscie bedziecie pod kontrola i wszystko bedzie dobrze!!
Agawa udanego wyjazdu, spokojnego szusowania i goracych szalonych nocy buziaki
Ozila to juz tylko tydz ale super, ja w kolejce po Twoj brzuszek szczesliwego rozwiazania :D
Milego dnia Laski dobrze ze juz piatunio :)
 
Cześć kochane to ja zabieram się za odpisane i mam nadzieję, że mi nie wciągnie tak jak ostatnio....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ozila piękny brzusio, i już za tydzień będziesz miała małą wow superaśnie trzymam kciuki za rozwiązanie ;)*

Celta ja tam wierzę, że dostaniesz telefon i okaże się w tym samym czasie że jesteś zafasolkowana, nie ma co się poddawać mi się też wydawało, że nie będę ziemską mamą po tych wszystkich komplikacjach, wydawało mi się że nie jestem w stanie donosić ciąży i jestem jakaś wybrakowana, a jednak mocna wiara czyni cuda i Tobie życzę równie mocnej wiary jaką mam ja i zobaczysz, że się wszystko uda:)))

Maga Ty się bierz do roboty jakieś wiesz wiesiołki i te sprawy a nie mięta:-):-):-)

Karaiwina a Ty jak się czujesz????mam nadzieję, że już cisza i fasolinka rośnie sobie ;)))

Bakalia wiadomo co będzie?????

Elka tak samo tyle brzuszków do przejęcia, że czas się zabrać do pracy:tak::tak::tak:

Karo gdzie Ty masz te boczki wyglądasz ślicznie widziałam przecież ;)*

Agawa a ja trzymam kciuki żeby zmiana klimatu Ci posłużyła i żebyś zafasolkowana wróciła, a gdzie jedziecie na te narty bo śniegu ubogo;) może rolki spakuj XDDDDD;-);-):-)

Anncka trzymam kciuki żeby te płodne owocne były:-):-):-)

Ameritum trzymam kciuki leż grzecznie te krwawienia na poczatku to u nas chyba norma wątkowa:-):-)

Ania buziaki kiedy ruszasz na podbój badanek i kiedy masz wyniki histero???

Carolina a ty jak się czujesz który to już tydzień????

Madziorek jak tam zachcianki już są :-):-)?????

Pietruszka teraz do boju i bara bara bara :laugh2::laugh2::laugh2:

Mika jak tam Leon zawodowiec?????

Suana hop hop a Ty już wiesz kogo tam masz????

Martocha, Magda, Michalina, Izka pozdrawiam Was gorąco:blink:

Ewik, Neta, Malgonia, Sysiq, Celta, i wszystkie staraczki moc fluidów a fruuuuuuuuuuuuuuuuuuu



A my mamy cięcie 9 kwietnia także już skreślam dni:tak::tak::tak: i cięzko uwierzyć;), pokażę Wam potem mój brzuszek jak się zwlekę z łóżka w końcu ;)
 
Ostatnia edycja:
Eseczko to moja pierwsza ciążą z zachciankami, mdłościami, ciagnieciem brzucha itd wiec sie ciesze jak nie wiem co:-) zawsze mialam ciaze bez objawowe a to dziecieje czuje pełną gębą;)))) eska- Twoj piesek tez na poczatku obwąchiwał Ci ciagle brzuszek??:)

I ostatnie pytanie ciagle mam bulkotki w brzuchu i to takie glośne , że slyszą je miejscowosc dalej;p tez tak mialyscie:)??

staraczki kochane------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

są takie dni, że chciało by się powiedzieć chwilo trwaj;))
 
Madziorku nie dość że obwąchiwała to jeszcze kopała w pościeli przy brzuszku:) a co do bulgotek szykuj się na wzdęcia hahahhaha to sa uroki progesteronu i ciąży;))) a powiedz mi dał Ci lekarz jakieś leki???? cieszę się strasznie leż i wypoczywaj bo to złoty środek dziś tak mogę stwierdzić przeleżałam plackiem już ponad 8 miesięcy ale warto.........dzisiaj budza mnie mega kopniaki ;)))

Agawa a Italiano to się rozumie zasususzujesz ostro, udanego wyjazdu i owocnego przede wszystkim:-):-):-)
 
Madziorek- ja na początku ciąży też czułam jakby motylki w brzuchu- fajne to uczucie… aż zatęskniłam za brzuszkiem;-):-D. A co do mdłości itp..to ja rzygałam równo 2 miesiące średnio 2 x dziennie i schudłam 3 kg:-p
 
reklama
Ameritum przede wszystkim &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Eska ja biorę 3x1 dupka i 2x2 luteinę. Wczorak pytałam go czy nie da mi czegoś jeszcze. Zaczął się śmiać, powiedział, że przejrzał wszystkie moje badania i że nie ma potrzeby;) ale chętnie na wszelki wypadak bym jeszcze cos brała, chociaż sama nie wiem co;;p

Agawa- a Ty szalej babo ile wlezie i na stoku i pod kołdrą;)))

Martooha- Ty to wogole sucharek i mega szprycha jesteś z tego co pamiętam, więc jak jeszcze schudłas to sobie niewyobrażąm;O Ja ciagle jestem głodna i zajadam mdłości więc jestem już 3 na plusie;p
 
Do góry