reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Michalina kochana, a od której piersi zaczyna? Jeśli z lewej się krztusi, to może najpierw z prawej, niech się naje, a potem lewa. Albo może przerwy powinnaś jej robić? Karmisz kilka minut i przerwa na odpoczynek. Ja tak z Zosią muszę robić, bo się krztusi, ale ona sama potrafi już odkrztusić, więc tylko do pionu ją biorę i przechodzi.
 
Co tu jakaś taka cisza ostatnio? ;-)

Eska kochana ja Ci już mówiłam, że dla mnie to była sama przyjemność :-)a Igorkowi się bardzo ciocia spodobała :-)

a Eska kobitki wygląda kwitnąco!!!!! i ma boską piłeczkę :-) aż za swoim brzuchem zatęskniłam heh

Mika, Leon baaardzo ładnie, też nad tym się zastanawialiśmy jak imię wybieraliśmy, mi się bardzo podobało :)

ohooo ide, bo moja marudka kochana się budzi :-p

buźki dla wszystkich
 
Ostatnia lista jaką znalazłam:

Karolina859-termin niechciane @ 8 styczeń 2014 ???
Neta - termin niechcianej @: 10 styczeń 2014 ???

Sysiq - termin niechcianej @ 18 styczeń 2014
Mligocka- termin niechcianej @ 18 styczeń 2014
Madziorrek - termin niechcianej @ ​18 styczeń 2014
MotylkowaOna - termin nechcianej @: 23 styczeń 2014
celta - termin niechcianej @: 26 styczeń 2014

Agawa - termin niechcianej @: 28 styczeń 2014
Carollina - termin ńiechcianej @: 28 styczeń 2014
Elka_30 - termin niechcianej @ 2 luty 2014

Ewikewik - termin niechcianej @: ok. 02-05 luty 2014
Joaro - termin niechcianej @: 15 luty 2014
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. @ przylazła jak zwykle ... Ech. Kolejna wizyta już niedługo, czekamy jeszcze na wyniki posiewu męża i zobaczymy jakie następne kroki. U mnie urwanie głowy. Zajęcie się pracą dało efekt, bo właśnie w ostatni piątek dostałam awans :) Cieszy mnie to niezmiernie, bo w końcu będę miała regularne godziny pracy, oprócz innych przywilejów. Bywam u Was z doskoku, bo czasu malutko, ale wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki. Buziaki !!!
 

LISTA STARACZEK 2014:
Karolina859-termin niechciane @ 8 styczeń 2014 ???Sysiq - termin niechcianej @ 18 styczeń 2014
Mligocka- termin niechcianej @ 18 styczeń 2014
Madziorrek - termin niechcianej @ ​18 styczeń 2014
MotylkowaOna - termin nechcianej @: 23 styczeń 2014
celta - termin niechcianej @: 26 styczeń 2014

Agawa - termin niechcianej @: 28 styczeń 2014
Carollina - termin ńiechcianej @: 28 styczeń 2014
Elka_30 - termin niechcianej @ 2 luty 2014

Ewikewik - termin niechcianej @: ok. 02-05 luty 2014
Neta - termin niechcianej @: 14 luty 2014
Joaro - termin niechcianej @: 15 luty 2014


Joaro
no u mnie @ przyszła też dwa dni temu, testujemy w podobnym czasie :happy2:
 
Eska dobrze ze juz jestescie w domku, wszedzie dobrze ale w domu najlepiej:tak::-)pozdrawiam

Mika fajne imie wybraliscie, no to oficjalne buziaki dla Leonka:-)

Joaro
gratuluje awansu!
 
Witajcie!!!

agawa co to za badania na "trójcę świętą"???

karo córa przecudna:-)

STARACZKI nie będę wymieniac po kolei ale bardzo Wam kibicuje,wiem,że bardzo chcecie zobaczyć dwie krechy na teście i zobaczycie!!!!!!!!!!! nie może być inaczej.........

eseczko bardzo się cieszę że jesteś już w domku i że wszystko ok.:-D :-):-):-):-):-)

mika Twój post też mnie baaaaaardzo ucieszył:-):-):-):-):-) to super,że Leon pięknie rośnie......swoją drogą super imię wybraliście,buziaki w brzusio

MAMUŚKI
pozdrawiam i buziaki dla Szkrabów!!!!! michaśka mam nadzieję,że u Ciebie juz spokojniej:happy:

..............no i dla całej reszty.....MIŁEGO WIECZORU!!!!!!!!

Ja byłam dzis na basenie..............aaaaaaaaale się wybąbelkowałam:-D:-D

pa,pa!!
 
reklama
Cześć Dziewczynki!

"trojca święta" to określenie Pietruchy - mycoplazma, ureoplazma i ... Nie pamietam:)) to sie robi wymazy. Widzę Aniu, ze humorek masz dużo lepszy. Ciesze sie.

IZka dzieć piekniutki Twój. Tez sie napatrzam, żeby u mnie w brzuszku taki sie zakielkowal.:))

Esiek, super ze juz w domku. Wszędzie dobrze, ale....

Joaro, no paskudna @. Ale cóż, trzeba walczyć dalej.

Maqa coś w tym jest, ze to jak w akademiku:))

Mika, piękne imię! Cud miód i orzeszki:)) Ciesze sie ze wszystko pięknie. No i sie doczekasz Kochana moja!

A u mnie ciut lepszy nastrój. Bardzo mnie brzuch na @ boli. Ale sie nie nakręcam, bo przez te leki to mam wszystkie objawy:))

Caluje Was wszystkie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry