reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Karo cudna Laleczka, duzo zdrowia dla Was:-)

Sysiq &&&& za sobote i za piekne II;-)

Mika fajnie ze Dzidzik pieknie rosnie oby tak dalej &&&&&& mam nadzieje ze pochwalisz sie ciut jak juz wykonczycie wszystko:tak:
 
reklama
Michalina no to odpisuje co u lekarza.cykl mam takrozregulowany ze dzisiaj 41 dzien cyklu a ja dopiero jakeczkuje (a maz wystraszyl sieze ja w ciazy).takze cykle dlugie jak u Celty.i kochana zobaczysz jesz ze troszeczke i wszystko sie ureguluje u ciebie i Wikusi.jestem przecudoena mamusia, niezapomniaj o tym
Mika pokaz kuchnie, bo bardzo mnie interesuja takie projekty no i ksieciu twojniech sie rozpycha.musi mama poznac jak maly umie kopac mame
Sysiq to teraz czekamy na testa&&&&
 
Kochane nie odpisze do każdej bo tyram jak dziki osioł i nie wiem co się dzieje. Powiem Wam , że też się naczytałam i prawie wszędzie było napisane ze dziewięć dni po to już beta drga... Jeśli nie to się po prostu miło rozczaruje, ale ze względu na duuuże natężenie pracy w trudnych warunkach wolałam wszystko zweryfikować zawczasu, co by później nie żałować... Nic nuta nadziei jest zawsze.

Bardzo dziękuje Wam wszystkim za wszystko.

Ciężarówki kochana sciskam, nie Wasze pociechy rosną, ahh jaki piękny maluszek na fotosiku:))) chyba się zapatrzę;*** Michalinko więcej wiary w siebie jesteś najlepszą mamą na świecie, wszystkie jesteście;))), Celta, Agawa- jakaś kawa w magnolii?? Ktoś może ma ochotę i jest z Wro? Mika- tak się cieszę;*** Bardzo bardzo. Eska- jak tam kochana? Sisiq- sobota jest Twoja??

PS Michalina pamiętasz jaką to betę miałaś?? Chcę wlać nadzieję w serce;)))
 
Mika, ale energia bije z Twojego posta, ze hoho... A ja jakoś lekką deprechę zlapalam, mam wrażenie ze prżez ta chęć bycia mamą nie zyję, tylko wegetuje stojąc w miejscu. To chyba niedobrze, co? Mam wrażenie, ze nam sie nigdy nie uda. Jak byłam młoda i nie miałam co do gara włożyć ( dosłownie) to sie zapieralam, ze nie chce dzieci, a teraz mam. Zastanawiam sie czy sobie tych wszystkich starań nie darować. Na super wakacje bym pojechała , do Peru... A tak to siedzę i sie zamartwiam moim życiem.

Sory, ale na marudzenie mi przyszło.

Caluje Was.
 
Madziorrek ja robiłam dokładnie w 15 dniu po ovu (a wiem kiedy miałam ovu bo miałam monitoring) i beta była niecałe 100 i mi learka powiedziała, ze 2 dni wcześniej a by jej w ogóle jeszcze nie było.
Mojej przyjaciółce natomiast bete wyszła dopiero w UWAGA 19 dniu po ovu!!
Więc uważam, ze robienie w 9 dniu to bez sensu zupełnie. Poczekaj więc spokojnie jeszcze 5 dni i się najpierw zesikaj na test :D a potem na bete!!!!
Mój brzuch już jest taki oklapły - musisz mi go syzbko zabrać bo się nie chce ładny zrobić!!!! Zabieraj go!!!!!!

A mi Wiki znów się zakrztusiła, zdarza jej się to jak je z lewej piersi, Michał mi ją szybko puknął w plecy i już było ok, ale ja spanikowałam od razu, a potem przez 10 min na kolanach płakałam, że nie potrafię karmić własnego dziecka i jeszcze jej krzywdę zrobię. Po tamtym co się stało po prostu nie mogę się wziąć w garść.

Mika zdrowiej, przyjdz, potrzasnij mna!!!!!!!!! Nie chcę być matką płaczącą!!!!

Agawaa też tak mówiłam jak Ty, dokładnie to samo, i też tak miałam, że kiedys nie chcialam, a jak juz chcialam to nie mogłam.... a teraz patrz na mnie - jestem płączącą mamusią!!!
I Ty będziesz mamusią - mam tylko nadzieję, że nie tak płaczącą jak ja.....
 
Michalina moze rzeczywiscie sciagaj pokarm i wtedy Wikusia niebedzie tak chlapczywie pila, niektore dzieci tak maja i nic na to nieporadzisz, albo przystawiaj ja vzesciej bo tez szybko pije jak jest bardzo glodna.niewiem kiedy ci sie zachlysnela.jak ty sie denerwujesz, mala to niestety wszystko czuje i jest taka poddenerwowana.sciagnij mezowi pokarm a ty wyjdz chociazby na godzinke na miasto na kawke.wrocisz z nowymi myslami do donku.ja tak teraz mam, chpciazby dzisiejszy wypad do lekarza sprawil ze wrocilam do domu z dobrym humorem,no i jesli masz swoja przyjaciolke i kolezanke ktora lubi gadac o dzieciach to wygadaj sie mi to tez pomaga
Mika rozumie ze glupio ci jakbeda ci sprzatac w donku ale tty mysl o synku teraz a kiedys ty im sie odplavisz jak urodzisz
 
ehh w takim razie dzięki kochane. Czekam na sobotni cud... razem, z sisiq. Choć dalej jestem zdania, że nie ma co się ludzić...
 
michalina mojej koleżanki córka też ciągle się krztusiła przy karmieniu i zaczęłam nakładać sobie do karmienia te slikonowe nakładki i od razu lepiej.......i sutki też tak nie cierpią....spróbuj może....
 
reklama
Hej dziewczynki melduję, że jesteśmy już w domku;), dziękujemy za miłe słowa i za pamięć ;)*
I bardzo dziękuję Izuni za odwiedziny, było mi bardzo bardzo miło, a Igorek dziewczyny jest prze cudo - zdjęcia to pikuś przy tym jaki jest na żywo;):-):-):-):-)
 
Do góry