reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Hej dziewczyny, dzisiaj wyjeżdżam z mężem i bardzo WAS proszę trzymajcie kciuki, jedziemy w bardzo ważnej dla nas sprawie, wracamy w niedzielę, oby się ta cała sprawa ułożyła po naszej myśli - co jest nie powiem naszym marzeniem :happy: będę wdzięczna za &&&&&&&&&&&&
Pozdrawiam WAS kochane i miłego i owocnego weekendu życzę :rofl2:
 
Czy któraś z Was wie może coś o bakterii klebsiella oxytoca ? Mojej małej wyszło to z posiewu kału i możliwe, że to nie skaza białkowa, tylko ta bakteria jej tak miesza. Może uda się wrócić do piersi :)

Maqa
trzymamy kciuki!!! I czekamy na info cóż to za marzenie :)
 
Michalinka jaka zła matka? Kochasz Wiki najbardziej na świecie! Wiadomo, że nie zawsze jest łatwo. My walczymy z brzuszkiem ciągle. Czasami są dni, że Mały w dzień praktycznie nie śpi ale wierzę, że to wszystko minie z czasem. Poza tym musimy się nauczyć siebie nawzajem. Mała rekompensuje CI na pewno zmęczenie :) Będzie dobrze :)
Mój mały też ciągle się krztusi jak je z lewej piersi, mam w niej więcej pokarmu. Już prawie stoję na głowie jak go karmię, żeby mu wolniej leciało, robie mu przerwy, bo strasznie łapczywie rzuca się na tego cycka, ale praktycznie przy każdym karmieniu zdarzy się zakrztuszenie. Normalnie był moment, że bałam się go karmić.
mika super wiadomości! Niech maluch rośnie, a jeśli potrzebuje słodyczy, to cóż… siła wyższa ;) Leon – super :)
eska czyli już wszystko dobrze? :)
maqa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& strasznie mocno zaciśnięte!
Magda my też czekamy na wyniki posiewów, o tej bakterii niestety nic mi nie wiadomo ale trzymam kciuki, żeby udało się wrócić do cycocha :)


My znowu byliśmy u lekarza – tym razem prywatnie, bo mały poza tymi wzdęciami cały czas robi zielone i wodniste kupy (przepraszam za dosłowność :)). No i musieliśmy zrobić mnóswto badań z krwi, bo tak nie powinno być, dzisiaj część wyników – martwię się o niego.. taka kruszyna, a już coś mogło się przypałętać :(

Miłego dnia dziewczynki!
 
Madzia robiliśmy morfologię, kreatyninę, CRP, bilirubinę, mocz ogólny i posiew moczu i kału. No i skierowanie na usg jamy brzusznej jeszcze mamy, Mam nadzieję, że będzie ok.
 
Magda88 Bakterie Klebsiella naleza do rodziny paleczek jelitowych.Klebsiella oxytoca może występować w przewodzie pokarmowym. Sama jej obecność nie wymaga intensywnego leczenia jeśli jej obecności nie towarzyszą niepokojące objawy kliniczne typu gorączka, nieprawidłowe stolce, bóle brzucha.Czasem lekarze przepisuja leki ale nie zawsze jak nie ma niepokojacych objawow to zalecaja podawac probiotyki. A Mala je normalnie? Jak jest z jej waga?Lekarka cos jej przepisala?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Halooo co tu taka cisza?? :-)
Nikt nie ma czasu? :-)
Ani brzuszków, fluidów, zdjęć 2 kresek! Nic!

POZDRAWIAM :)
 
Do góry