reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Eska dziekuje za pamiec i kciuki :tak:
Maku dziekuje za wsparcie ja robie dwa dni po spodziewanej @ wiec mam nadzieje ze juz nie bedzie psikusa;-)
U mnie ludzie juz choinki w domu porozkladali i moja corka mnie prosi ze ona tez juz chce.Sama nie wiem co robic chyba bede za Polska tradycja ze dopiero przed swietami.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć wszystkim!

Po pierwsze: Joaro Kochana, życzę Ci wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Spełnienia marzeń, a zawłaszcza tego jednego do którego dążysz od dłuższego czasu. Dużo radości, miłości i spełnienia! A w trudnych chwilach cierpliwości i nadziei. Buziaki ogromne

Po drugie: Kasiuchna i bakalia bardzo się cieszę, że z usg wróciłyście uspokojone, że serduszka dziarsko biją :-D

A po trzecie: obiecuję więcej nie robić takich zaległości forumowych.. Ten post był rzeczywiście mega długi, ale okazało się dopiero po wysłaniu, jakoś wydawało mi się, że zajmie mniej ;-). Sorki. Miło mi, że lubicie czytać to co piszę, ja też lubię czytać Was!
eska
, hehe.... a o czym ja miałabym tą książkę napisać? Może jakieś podpowiedzi?


Agawa, cieszę się, że trochę lżej po ostrzejszej wymianie zdań w rodzinie. Niesmak zostaje, to pewne, ale jednak kilka bolących spraw ujrzało światło dzienne i to powinno zaowocować. Trzymam kciuki!

maddlena, sysiq bardzo mocno zaciskam kciuki za Wasze testowanie!! Mamy tu teraz taką dobrą passę na tym naszym wątku, że nic tylko chłonąć jak gąbka... Obyście wypadły z listy! I nic się nie bać! Ciało ciałem - można wmawiać sobie różne objawy (większość z nas wie o czym mówię...), ale jeśli się udało, to ciąża po prostu jest i już! Także trzymam kciuki!
acha... maddlena, mówisz, że masz test sprzed 3 lat? Ja mam schowany test sprzed 16!! I dwie krechy jak byk

malgonia spij słodko ile potrzebujesz :tak:, ja mam wrażenie że pół ciąży te kilkanaście lat temu przespałam. To był pierwszy niezaprzeczalny objaw. Zanim zrobiłam test, moja mama już była pewna, że zostanie młodą babcią hehe... A na mdłości jeszcze przyjdzie czas, choc moze ich wcale nie być. Każda ciąża jest inna, ja np. nie miałam wtedy żadnych mdłości i baaardzo się z tego cieszę.

Izka, śliczny jest Twój Igorek... Takie bystre ma spojrzenie czarnulek jeden....

suana no nie wiem czy gratulować pierwszego pawia ;-), to w sumie nic przyjemnego. Biedna jesteś też z tym zmęczeniem, ale to w ciąży akurat normalne. Życzę Ci udanej, spokojnej wizyty i może w razie czego poproś lekarza o L4 tak o. Na pewno wszystko będzie dobrze, a zwolnienie przydałoby Ci się, żeby odsapnąć. Tak ze 2 tyg.
Olusia
, eska uwielbiam śnieg!!!!!!!!! Także ja sie bardzo cieszę! Bardzo!!! a za Twój Olusiu teścik - trzymam mocno kciuki!

Maku, to raczej normalnie, że się boisz. Jednak naprawdę postaraj się koncentrować na czymś miłym. Weź do ręki ulubiona książkę, muzyki ukochanej posłuchaj, idź się przejść, albo zatop w ramionach męża - znajdź pozytywy! Jesteś w ciąży, a o kolejnych staraniach będziesz myślała co najwyżej za 1,5 roku najwcześniej, jak ciutkę odchowacie malucha. Będzie dobrze!


Co do pytań Waszych o naszego malucha :-D
marcela, malgonia, Izka, maddlena wczoraj dowiedzieliśmy się, że kwalifikację będą przesunięte o tydzień, bo mają straszny młyn w OA. Tym samym myślę, że nie ma najmniejszych szans na to, żeby rodzinka powiększył nam się już na te Święta. Szkoda, ale w sumie mówią, że na dziecko trzeba będzie gdzieś minimalnie czekać koło 6miesięcy. No zobaczymy. Ja chciałabym jak najszybciej, bo najbardziej nie lubie zawieszenia w próżni. Już chciałabym móc działać.
A co do wieku, to zgłosiliśmy gotowość, na dziecko w wieku 0-5lat, czyli możliwości są spore. Nawiet jakbym chciała już zacząć coś kompletować to zupełnie nie mam pojęcia co. No nic - wszystko mam nadzieję okaże się niebawem.
Dzięki Wam wszystkim kochane, za kciuki!!!! Cieszę się, że jesteście w tym ze mną, to wiele dla mnie znaczy



To miłego dnia!
Spokojnego i owocnego w dążeniu do celu.
Ozila, marcela, Magda, michalina, eska, suana, mika, malgonia, Maku, bakalia, Kasiuchna, kobietka (zapomniałam o kimś??) - o rany ile Was jest!!!!!
 
Jezuu czytam Was tak po łebkach, może wieczorem uda mi się jakoś dogłębniej a póki co:
Karo, Ewcik wpada czasem na sierpniówki nasz choć mało ostatnio, ale u niej w porządku, dzieciaki troche chorowały i miała maraton po lekarzach ale już chyba ok :)
z Wikama jakoś ostatnio kontaktu nie mam, ale postaram się do niej napisać to zobaczymy jak tam zyje z dziewczynkami :)

póki co miłego dnia wszystkim zycze i ide do mojego rozdarciucha :-)
 
Celta, jak wszystkie uwielbiam Ciebie czytać, pisz kochana ile dasz radę. Szkoda, że te formalności tyle trwają. Dla takiego biednego dziecka święta w domu są bezcenne. Będzie musiało kolejny raz spędzac je samo. Może coś przyspieszą i zrobią Wam i dziecku prezent. Mocno trzymam kciuki. Nawet nie wiedziałam , że to tyle zachodu, żeby zaadoptować dziecko.

Sisiq- i jak teścior????????

Izka, ale Ci synek szybko rośnie i w dodatku przystojniak.

Joaro - STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM! Spełnienia marzeń, a przede wszystkim tego jednego. I żadnych tam smutków!

Ozila, co tak ciuchutko?

Dzięki Wam wszystkim . Mnie dalej nic nie mdli, tylko śpię, dzisiaj do 10:00 co mi się nie zdarza. Jeszcze tak jakby mi się w głowie kręciło, miała któraś coś takiego? Niby nie tracę równowagi, ale takie dziwne uczucie. I wiecie co? Dalej mi się chce spać.

Miłego dnia, Kochane! U mnie słoneczko wyszło, od razu inaczej.
 
Dobra dziewczyny albo te niemieckie testy są do pupy albo to ja już jestem nawiedzona.
Zrobiłam dwa (ciągle robie tej samej firmy) i nic. Do 10 minut pojawia się druga tak słaba ale szeroka linia,
że praktycznie tylko pod światło ją widać. Wkurzyłam się :-D A że to moja druga miesiączka po poronieniu by była
to w sumie mogę domniemać kiedy była owulacja.Tak czy inaczej ubrałam się z rana i skoczyłam po nowe dwa testy,
za jednego zapłaciłam aż 32 zł i mam nadzieję że pokaże on ciąże :-D Dziś zauwazyłam strasznie dużo śluzu kremowego
i poza tym swędzi mnie wewnątrz, pewnie jakieś zapalenie będę mieć. W każdym razie jutro powtórka z rozrywki.
@@@@ dalej nie ma więc jest nadzieja. Chociaż mój chłop już dziś zrezygnował. (Te dwa ostatnie testy to już bez jego wiedzy kupiłam) :p

Pozdrawiam!
 
Maku.. myśli nie dobre, ale powiem Ci że ja przed usg miałam sen że zaczełam krwawić i wyszło ze mnie łożysko i pępowina, a w tym łóżysku był takie 5cm dzidziuś chłopiec.. normalnie szok! jak to opowiedziałam mojemu meżowi to powiedział że mi psycha siada chyba..ja wiem że nigdy do końca się nie będzie miało takiego czystego umysłu.. ale będzie dobrze!!!

Jaro
wszystkiego najlepszego! ;)


Gdyby nie to, że prześladują mnie te kalendarze z płcią i wychodzi dziewucha to dałabym sobie rękę obciąć że będzie znów chłopak.. ciąża ta przebiega na razie tak samo jak ta pierwsza, bez objawów.. oby do końca tak było ;D Ale kto by to nie był i tak będziemy czekać niecierpliwie na niego ;)
 
Mika ja Was z Celtą zapraszam drzwi u mnie zawsze otwarte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mój mąż jest instruktorem to Was jeszcze podszkoli;):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Maku87 nie wolno tobie tak myslec, wszystko jest dobrze i tak bedzie jak pojdziesz na USG... czasem mozg plata nam figle i myslimy o rzeczach o ktorych nie powinnysmy myslec.... wiec kochana glowa do gory.... :-)

Joaro – wszystkiego najlepszego:-D

Kasiuchna – gratuluję serduszka :)

Aschlee25 kiedy to bedzie 2 dni po spodziewanej @ bo nie wiem kiedy mam trzymam kciuki?:tak:

celta jeszcze raz dzieki kochana za trzymanie mocno kciuków... co raz blizej do testowania i mam juz lekka treme....

Sisiq- i jak teścior? pozytywny? czyzby 2 kreseczki? moge juz gratulowac? :tak:

mika.k ale napisalas dlugiego posta,... czytam i czytam i nie wiem kiedy skończę.... :tak: hihi na pewno na USG wszystko bedzie dobrze... nie martw sie... :-D
Ozilaa gdzie wsie wybierasz na wakacje?
 
Celta--> piękne posty, czyta się jednym tchem. Trzymam kciuki by oczekiwania
Na powiększoną rodzinkę trwały jak najkrócej.
Maku--> myśli trudne masz, ale trzeba je przezwyciężyć i do przodu iść małymi kroczkami dzień za dniem...
Ja właśnie tak dzień za dniem czekam na nowy rok by wreszcie moc zacząć staranka.
 
reklama
Do góry