reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Olusia normalnie sie staramy.Ta niedziela to bedzie moj 34 dc jak nie dostane @ na razie nie czuje sie na @. Na razie nie bylam na jakichs innych badaniach.Bylam w ciazy Trojaczej po poronieniu zrobili mi podstawowe badania potem kontrola i niby nie ma przeciwwskazan...staramy sie drugi miesiac choc dopiero w tym sa takie fest starania...zobaczymy.;-)
 
Aschlee25 w trojaczej niezle... szkoda ze niestety nie udalo sie.... ale jak dzialacie i macie zielone swiatlo to super... a noz sie uda... trzymam kciuki za 2 kreseczki albo za wysoka bete.. bo nie wiem co bedziesz robila... a jak dlugie masz cykle? nie masz opoznien?
 
Do tej pory mialam jak w zegarku co 30 dni.W pierwszej ciazy nie bylo zadnych problemow oprocz pobolewania brzucha to bralam duphaston do konca prawie.Jedyn moim problemem to byla spora anemia dopiero po porodzie udalo sie wyrownac poziom zelaza
 
wczoraj w wiadomosciach było o maluszku ur. w 23tc ;) ryczałam bardzo, ale mąż mi mówi że korki powykręca jak do pracy bedzie szedł, bo ja tylko rycze jak go nie ma i sie stresuje i dziecko ..
 
Ostatnia edycja:
Małgonia już to widziałam , także piękne.
Bakalia dokładnie, to i tak prawdziwy cud. I jestem pełna podziwu dla matek które wiedząc,że dziecko umrze
rodzą i mają nadzieję.
 
reklama
Do góry