reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

kobietka to wspaniale,niech kropeczka zdrowo się rozwija

eska miałaś rację dzis już jest lepiej,wspomnienia wspomnieniami ale trzeba wstać i iść dalej

marcela to dobrze,że z Małym wszystko ok,a może się jeszcze obróci nikła szansa to zawsze szansa

celta ale pościk XXL :-D dziękuje za miłe słowa,jesteś wspaniałą osobą trzymam kciuki żeby już nie długo małe stópki biegały po twoim domu

kasiuchna to wspaniale,że serduszko bije i maleństwo prawidłowo się rozwija...ale nie widzę entuzjazmu z Twojej strony...musisz być naprawdę zmęczona,może weź parę dni wolnego...i nie zamartwiaj się proszę...wszystko będzie dobrze

malgonia na mdłości przyjdzie jeszcze czas bądź cierpliwa i SPOKOJNA
bakalia super ,że z dzidzią ok i,że serduszko widziałaś gratuluję!!! teraz tylko spokojnie przetrwać do porodu:tak: trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&

sysiq,madlena dziewczynki w końcu doczekacie się II :-) &&&&&&&&&&&&& GŁOWA DO GÓRY

suana dużo zdrówka i wypoczywaj kiedy tylko możesz

izka:-) brzdąc prześliczny
jaro Wszystkiego naj,naj,naj!!!!
nie wpadaj w doła,uśmiechnij się i nie trać nadziei,zobaczysz że dla Ciebie też zaświeci słonko,wierz w to bardzo a tak się stanie!!
:-)


​Pozdrawiam wieczorowo!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Joaro wszystkiego najlepszego i spełnienia TEGO najważniejszego i najbardziej wyczekanego marzenia!! musisz wierzyć, że się uda.. wiem, że łatwo mówić, ale trzeba wierzyć do końca! :*

Suana gratulacje pierwszego pawia :-) i uważaj tam na siebie i kruszynke :)

Eska kochana a jak Ty sie czujesz po tym szpitalu?
 
Cześć dziewczynki

Izka - ja po tym szpitalu to bym mogła góry przenosić hihihih o niebo lepiej ale już dają się we znaki plecki i rwące więzadła;) najważniejsze, że mój mięśniak kopie okropnie ;), a Twój syn ja się na niego napatrzeć nie mogę jest jak malowany naprawdę:tak::tak::tak::tak::tak:

Ania - cieszę się, że dziś było lepiej wiadomo czas czas i tylko czas w naszym przypadku to jeden z 2 złotych leków, bo tym 1 jest ciąża.......także już niedługo będziesz wiedziała na czym stoisz i wszystko będzie okej na pewno;)

Joaro - ja się napiję i życzę CI w tym dniu spełnienia wszystkich marzeń, a tego najważniejszego jak najszybciej ;)* sto lat kochana

Celta - śniegu w cholerę pada i pada od niedzieli masakra jakaś, a tak swoją drogą nie zastanawiałaś się nad napisaniem jakiejś książki masz taki dar dziewczyno, że głowa mała, u mnie wszystko okej jak na razie leżę sobie dalej spokojnie a mój syneczek sobie rośnie teraz byle do 30;))

Maddlena i Olunia - kciuki za Was mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&

Kasiuchna i Bakalia -
bardzo się cieszę, że fasolki zdrowo rosną;)

Malgonia - teraz to się zacznie jak nie cycki, to jelita itd, mdłości same uroki

Suana - w takim razie trzymam kciuki &&&&&&&&, a podbrzusze to norma w końcu coś tam rośnie nieprawdaż;-);-)

Aschlee - pozdrawiam tak narobiłyście dziś rano, że pomidorową gotowałam :p kciuki zaciśnięte za 2 krechy w niedziele

Marcela, Magda i Michalina - czekam na Waszą udaną metę ;)* i bardzo się cieszę

Mika odezwij się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A MIKA WAS POZDRAWIA I ŻYJE I MA SIĘ CAŁKIEM DOBRZE ALE ZABIEGANA;) DORWAŁAM JĄ NA FACEBOOOKU;p
 
Ostatnia edycja:
eska13 dzieki wielkie.... :-D

Kasiuchna i Bakalia - bardzo się cieszę, że fasolki zdrowo rosną :tak:

Tez mialam dzis pomidorowa i bylo pyszne.... mniam mniam....

Celta pada pada snieg... ech.... gdzie lato? i cieple dni? buuuu
 
Aschlee25 to trzymam kciuki, mocno....
Joaro wszystkiego najlepszego!!!
Małgonia brakiem mdłości sie nie przejmuj. Nie są one wyznacznikiem tego, czy wszystko ok. Ja nie miałam mdłości ani w jednej, ani w drugiej ciąży. Z Antkiem absolutnie ŻADNYCH objawów, poza brakiem @, a z Julkiem do trzeciego miesiąca ciągle czułam METAL w ustach. Ale poza tym NIC!!!
 
Izka pokaz malemu Emily moze mu sie spodoba, trocha starsza ale to nic nieszkodzi.masz moze kontakt z ewcik albo wikama?
Celta twoje posty sa naprawde mega
Eska a niech synus cie skopie teraz do woli.niech kopie i nieprzestaje i zadnych gor nam tu niepezenos bo u nas mroz jak holera tzn -2 ale ale dla mnie to juz zimnica.nielubie zimy
Jaro wszystkiego naj naj.jutro zaswieci slonko i dla ciebie.jestesmy z toba
Gatto ostatnio cie widzialam tutaj krotko.napisz co u was i wrzuc jakies zdjecie
Aniu dobrze ze wiesz juz jakie badania.teraz tylko zbadac i do dziela.skad pochodzisz z polski bo pisalas cos o Czestochowie
Mika ppzdrawiam spowrotem.ale niebiegaj tak dziewczyno
Suana kochana dobrze ze u ciebie ok.daj znac w czwartek
Bakalia, Gosia gratuluje serduszek
Maddlena i Olunia Aschlee kciuki, oby dwoe kreseczki
Malgonia betka super rosnie.teraz czekamy
Marcela, Michalina i Magda teraz juz tylko dni odliczac.powiem wam szxzerze ze te dwa ostatnie tyg sa najgorsze, kazdy pyta, czlowiek zdenerwowany bo niewiadono kiedy sie zacznie a jak juz po terminie to masakra
Sysiq chyba dobrze napisalam twoj nick.jasne ze kojarze frankfurt am main.moj tato pracowala kiedys w offenbach to bylismy go odwiedzic.cos czuje ze to beda i swie krechy u ciebie
Agawa za nastepny cykl&&&&
Madziorek niepoddajemy sie wylczymy
Ewikewik za ciebie oczywiscie tez kciuki&&&&
Dziewczyny jesli ktoras pominelam sorki naprawde.mala znierzla ida zeby, katarek oddychac niemoze.caly czas chce tylko do mnie, nawet tata nieodpowiada chociaz normalnie glupia za nim.w tamtym tyg mialam siostre ze szwagrem i malym.czas ucieka jak niemozliwy
 
Ostatnia edycja:
Madziorrek--> Marzę o takim różanym baby, pachnących ach... Jak chyba każda z nas.
Fajny ten Twój pomysł z dobrymi uczynkami, aż sama ma ochotę pomóc.
eska--> teraz czekam na Twój happy And :)
Magda88--> Święta z maluszkiem. Cudowna sprawa!
Kobietko, Malgoniu-> pierwszy krok już za Wami. Teraz tylko musisz spokojnie czekać.
Izka--> cudowny malec!!! Nic tylko mocno kochać...
P
 
Joaro najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przede wszystkim zdorwych, pieknych dzieci w jak najkrótszym czasie;**** I szczescia;* I spokoju ducha;*
 
reklama
Cześć dziewczyny! Tak rano dzisiaj piszę, bo miałam iść do pracy, ale mam problemy z oddawaniem moczu:( Mąż rano poleciał do apteki kupił mi tabletki z żurawiną, mam nadzieję, że pomogą. Jeśli mi się polepszy za 2-3 h pojadę do pracy.
Nadal mam wahania dot. Ciąży – w poniedziałek byłam taka głupia, że myślałam sobie, że jeśli zarodka nie będzie na usg, to że nie będę chciała zabiegu, poczekam aż się sama macica oczyści by móc zacząć szybciej kolejne starania ( jeśli udało by się bez zabiegu). Wyobrażacie to sobie???!!! Jestem w ciąży a myślę o takich rzeczach!!! Już o staraniach kolejnych!!! Dzisiaj jestem przekonana, że wszystko będzie dobrze, że ciąża przebiega ok i jak wspominam o czym ja wtedy myśłałam, to jestem załamana sobą i no głupia po prostu jak but!
Apropo mdłości – miewam mdłości prawie codzinnie w pracy tak po 2-3h. Ale nie takie żebym musiała iśc do kibelka, ale niedobrze mi po prostu. Ale już sama nie wiem czy może miałam tak przed ciążą? Tylko, że teraz na to zwracam uwagę i wyszukuję objawy. Tego nie jestem w stanie określić.

Joaro – wszystkiego najlepszego, życzę Ci aby Twoje marzenia się spełniły!!!! I nie wolno się smucić!! 33 urodziny to piękny wiek!:-D

Maddlena, Aschlee– trzymam kciuki za test! ( mi wyszedl pozyztywny dopiero 3 dni po spodziewanej @, więc nie załamujcie się od razu jakby co, tylko czekajcie!!!)

Olusia – to czekamy niecierpliwie do piątku!!! Co za emocje. Oglądam sobie ten nowy program na TLC o in vitro. Niesamowite to jest. Nie raz się łza w oku zakręciła.

Suana – a miałaś już usg? Może masz takie dolegliwości, bo macica się rozszerza. Współczuję takich mdłości, ale są dobrym znakiem więc to jest dobre. Moja kuzynka jest też w ciąży, która strasznie źle znosi wciąż wymiotuje i bardzo źle się czuje biedna;(

Małgonia
– jeśli chodzi o sen to możemy sobie podać rękę!. Teraz już się trochę poprawiło. Ale w 4-5 tygodniu to mogłam zasnąć nawet na stojąco! Co do mdłości to wiele dziewczyn ich nie ma. Czasami zazdroszczę tym dziewczynom, które mają mdłości poranne, ale jak sama gorzej się czuję to od razu żałuję, że zazdrościłam. Lepijej nie mieć mdłości;)

Bakaalia –
super, gratuluję!! To wspaniała wiadomość! Liczę, że przekaże tak samo radośną za tydzień jak będę po wizycie! To musi być wspaniałe uczucie zobaczyć maluszka i serduszko.

Izka – ojejku, jakie ładne dzieciątko:)

Sysiq – miałam podobnie z testem. Wykonałam go patrzę a tam nic, jedna kreska. Wyszłam z łazienki do męża by powiedzieć, że nic z tego. Wróciłam do łazienki po kilku minutach żeby wyrzucić test a tam druga cienka kreska.

Kasiuchna
– gratuluję serduszka:) Też mi się chce spać, to jest męczące jeśli trzeba pracować:L

Wszystkie dziewczyny pozdrawiam serdecznie! Udanego dnia!
 
Do góry