reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dzień dobry jestem Maksiu
emoji4.png
mam 2750g 52cm urodziłem się o godzinie 18.32, 27.06.18
emoji4.png
moja mama jest padnięta i odezwie się do was później bo pada na twarz
Gratulacje, jest śliczny!!
 
reklama
@Marika92 gratulacje :) ale słodki maluszek! 50 gram cięższy niż moja córcia miała jak się urodziła :) wracajcie szybko do sił i do domu :)

@Sytko witaj, bo chyba jeszcze się z Tobą nie witałam :) zaglądam z doskoku, czytam i nie zawsze odpisuję od razu bo mam dwójkę maluszków.. a potem nie pamiętam czy już pisałam czy nie ;) nie trać nadziei, ja jestem przykładem że nadzieja umiera ostatnia-pierwszej córki doczekałam się dopiero po ponad 3 latach intensywnych starań (pod kontrolą monitoringów usg, ze wspomaganiem owulacji itd), a po drodze miałam 3 poronienia, w tym jedno późne-w II trymestrze. Nigdy nie można tracić nadziei, a to forum jest dowodem na to, że praktycznie każda z nas doczeka swojego ukochanego maleństwa, choć jednym udaje się szybciej, a inne niestety muszą poczekać troszkę dłużej...
 
Opowiadaj lepiej co u Was?
Kochana no u nas wszystko dobrze :) Hania rośnie jak szalona,jest bardzo grzeczna :) chciałabym zatrzymać czas ale się nie da :( oba urośnie a ja się zastarzeje :D już jest bardzo kontaktową,śmieje się w głos i obraca się z pleckow na brzuszek więc nie mogę jej zostawić na sekundę na łóżku a w takich sytuacjach najlepsza jest teraz mata :D jemy już obiadki ponieważ mleka w cycu coraz mniej a nie chciałabym podawać mm więc rozszerzamy dietę :) a co u Was? Jak sytuacja z pracodawcą? No i czy podchodzicie do in vitro?
IMAG1522.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1522.jpg
    IMAG1522.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 293
reklama
Do góry