reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Justys kochana jak się czujesz? Który to już tc?jak Lili?
Czuje sie dobrze. Mdlosci brak, apetyt dopisuje. Dzis mamy 10t6d[emoji5] niedlugo usg prenatalne. Juz sie doczekac nie moge[emoji5] a Lili to rozrabiaka. Jeszcze nie chodzi ale porusza sie na pupie i wszedzie jej pelno. [emoji5] wczoraj tak poszla spac[emoji3]
20180627_190231.jpg
 

Załączniki

  • 20180627_190231.jpg
    20180627_190231.jpg
    54,1 KB · Wyświetleń: 543
reklama
Czuje sie dobrze. Mdlosci brak, apetyt dopisuje. Dzis mamy 10t6d[emoji5] niedlugo usg prenatalne. Juz sie doczekac nie moge[emoji5] a Lili to rozrabiaka. Jeszcze nie chodzi ale porusza sie na pupie i wszedzie jej pelno. [emoji5] wczoraj tak poszla spac[emoji3] Zobacz załącznik 871690
Jeju to już 1/4 za Wami[emoji4]ale szybko czas leci
Też bym chciała zacząć starania o drugie no ale muszę poczekać 8 miesięcy zrobić badania jak wygląda blizna po cc i wtedy lekarz Mi powie czy już mogę czy jeszcze rok[emoji85][emoji85][emoji85]
Niby wszystko ładnie się tam u Mnie zagoiło ale po cc to różnie bywa.
@DorciaMamaOlka a Hania śliczna jak zawsze[emoji7][emoji7][emoji7]rośnie Mi synowa[emoji8][emoji8][emoji8]chętna do jedzenia? My od kilku dni też rozszerzamy dietę. Narazie kaszka idzie w ruch. A wcina tak, że hej. Jak widzi już łyżeczkę to aż się trzęsie ze szczęścia i od razu buźke otwiera.
IMG-20180626-WA0008.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20180626-WA0008.jpg
    IMG-20180626-WA0008.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 566
@DorciaMamaOlka jaka ona sliczna <3
Od poniedzialku ide juz do nowej pracy. Niestety nie zgodzili sie na wypowiedzenie za porozumieniem. Ale teraz mam to w du***.
Na in vitro nadal kase zbieramy.
Pod koniec lipca jedziemy nad morze juz sie nie moge doczekac.
 
Jeju to już 1/4 za Wami[emoji4]ale szybko czas leci
Też bym chciała zacząć starania o drugie no ale muszę poczekać 8 miesięcy zrobić badania jak wygląda blizna po cc i wtedy lekarz Mi powie czy już mogę czy jeszcze rok[emoji85][emoji85][emoji85]
Niby wszystko ładnie się tam u Mnie zagoiło ale po cc to różnie bywa.
@DorciaMamaOlka a Hania śliczna jak zawsze[emoji7][emoji7][emoji7]rośnie Mi synowa[emoji8][emoji8][emoji8]chętna do jedzenia? My od kilku dni też rozszerzamy dietę. Narazie kaszka idzie w ruch. A wcina tak, że hej. Jak widzi już łyżeczkę to aż się trzęsie ze szczęścia i od razu buźke otwiera.
Zobacz załącznik 871705
Maly przystojniacha
 
reklama
Do góry