reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Dzień dobry jestem Maksiu
emoji4.png
mam 2750g 52cm urodziłem się o godzinie 18.32, 27.06.18
emoji4.png
moja mama jest padnięta i odezwie się do was później bo pada na twarz
Gratulacje, jest śliczny!!
 
reklama
@Marika92 gratulacje :) ale słodki maluszek! 50 gram cięższy niż moja córcia miała jak się urodziła :) wracajcie szybko do sił i do domu :)

@Sytko witaj, bo chyba jeszcze się z Tobą nie witałam :) zaglądam z doskoku, czytam i nie zawsze odpisuję od razu bo mam dwójkę maluszków.. a potem nie pamiętam czy już pisałam czy nie ;) nie trać nadziei, ja jestem przykładem że nadzieja umiera ostatnia-pierwszej córki doczekałam się dopiero po ponad 3 latach intensywnych starań (pod kontrolą monitoringów usg, ze wspomaganiem owulacji itd), a po drodze miałam 3 poronienia, w tym jedno późne-w II trymestrze. Nigdy nie można tracić nadziei, a to forum jest dowodem na to, że praktycznie każda z nas doczeka swojego ukochanego maleństwa, choć jednym udaje się szybciej, a inne niestety muszą poczekać troszkę dłużej...
 
Opowiadaj lepiej co u Was?
Kochana no u nas wszystko dobrze :) Hania rośnie jak szalona,jest bardzo grzeczna :) chciałabym zatrzymać czas ale się nie da :( oba urośnie a ja się zastarzeje :D już jest bardzo kontaktową,śmieje się w głos i obraca się z pleckow na brzuszek więc nie mogę jej zostawić na sekundę na łóżku a w takich sytuacjach najlepsza jest teraz mata :D jemy już obiadki ponieważ mleka w cycu coraz mniej a nie chciałabym podawać mm więc rozszerzamy dietę :) a co u Was? Jak sytuacja z pracodawcą? No i czy podchodzicie do in vitro?
IMAG1522.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1522.jpg
    IMAG1522.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 295
reklama
Do góry