reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Lenka gratulacje :) piękny świąteczny prezent :)

Dziewczyny ja tak na szybko wpadłam życzyć Wam zdrowych, spokojnych Świąt, wiele radości, uśmiechu i tego by w nadchodzącym roku spełniły się Wasze marzenia!

U nas mało co nie skończyłoby się świętami w szpitalu bo mały się mega rozchorował, mieliśmy już nawet skierowanie do szpitala gdyby się pogorszyło... Na szczęście inhalacje zdziałały cuda i już jest prawie całkiem zdrowy :)
Buziaki :*
 
Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie 9 tydzień serduszko biję,rośnie więc narazie jest dobrze.Tylko dostałam leki,bo mam bakterie w moczu i stan zapalny.
Na pewno już do końca będzie dobrze [emoji4].To dobre wieści [emoji4] teraz tylko czekać do końca 1 trymestru.Ja na bakterie w moczu piłam herbatki z żurawiną i brałam urosept.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pewno już do końca będzie dobrze [emoji4].To dobre wieści [emoji4] teraz tylko czekać do końca 1 trymestru.Ja na bakterie w moczu piłam herbatki z żurawiną i brałam urosept.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
No i ja mam brać urosept i jeszcze jakieś tabletki dopochwowe nie pamiętam nazwy
 
Dziewczyny chciałam wam złożyć życzenia świąteczne :) wesołych świąt Bożego Narodzenia i spędzania czasu w gronie najbliższych z dala od wszelkich trosk i zmartwień :)

p19u3e3kg4o8i252.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Hej dziewczyny :) ja ostatnio dodawałam tutaj swoje pierwsze posty u Was. Chciałam poinformować, ze byłam wczoraj u ginekologa prywatnie, bo jednak nie wytrzymałabym do 4 grudnia gdzie lekarz na NFZ stwierdził, ze dopiero wtedy będzie można zobaczyć serducho. Jednak na wczorajszej wizycie okazało się, ze jest to juz 7 tydzień i 5 dzień ciąży, według jego usg (które wydaje mi się być lepsze technicznie) i serduszko już bije. Przepisał mi duphaston żebym miała wspomaganie, miał ludzkie podejście i tłumaczył, ze wszystko jest okej i ze teraz trzeba o siebie dbać. Po świętach na następnej wizycie idę do tego na NFZ bo tam mam termin i muszę go uświadomić o wieku ciąży, bo chyba nie do końca wiedział co jest grane. Od razu widac było różnice w podejściu tych dwóch lekarzy do człowieka.

Ja chciałabym wam życzyć wesołych, spokojnych świąt w gronie bliskich osób. Żebyście chociaż przez chwile mogły odetchnąć od trosk i problemów codzienności, cieszyc się chwila i magia świąt. Trzymacie się cieplutko, do napisania w nowym roku, buziaki :) pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) ja ostatnio dodawałam tutaj swoje pierwsze posty u Was. Chciałam poinformować, ze byłam wczoraj u ginekologa prywatnie, bo jednak nie wytrzymałabym do 4 grudnia gdzie lekarz na NFZ stwierdził, ze dopiero wtedy będzie można zobaczyć serducho. Jednak na wczorajszej wizycie okazało się, ze jest to juz 7 tydzień i 5 dzień ciąży, według jego usg (które wydaje mi się być lepsze technicznie) i serduszko już bije. Przepisał mi duphaston żebym miała wspomaganie, miał ludzkie podejście i tłumaczył, ze wszystko jest okej i ze teraz trzeba o siebie dbać. Po świętach na następnej wizycie idę do tego na NFZ bo tam mam termin i muszę go uświadomić o wieku ciąży, bo chyba nie do końca wiedział co jest grane. Od razu widac było różnice w podejściu tych dwóch lekarzy do człowieka.

Ja chciałabym wam życzyć wesołych, spokojnych świąt w gronie bliskich osób. Żebyście chociaż przez chwile mogły odetchnąć od trosk i problemów codzienności, cieszyc się chwila i magia świąt. Trzymacie się cieplutko, do napisania w nowym roku, buziaki :) pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje :))))

p19u3e3k0zmvdeyu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Kochane, w ten Wigilijny czas życzymy wiary, nadzieji, miłości. Byśmy wszyskie w następne Święta mogły spojrzeć w oczka małych istotek i by wszystkie troski i zmartwienia odeszły w zapomnienie. Pamiętajmy, że Boże Narodzenie to mimo wszystko magiczny czas. Całuję Was Świątecznie
 
Do góry