reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
My jesteśmy na podobnym etapie- myślisz że za tydzień test już coś wykaże? Ja planowałam tak z 1,5 tygodnia minimum bo będę się tylko wkurzać że nie wychodzi test [emoji12] Z drugiej strony jutro dostarczą mi pakę 20 testów to można i codziennie robić [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
No ja musze zrobić bete 07.12 bo tak jak wspomnialam wynik zadecyduje czy dalej brac duphaston :/
 
Haha o matko, 20 testow [emoji23] szalona [emoji23]
Ja kupie 1 no moze 2 bo te dobre to drogie skubance sa :/
U mnie 9dc [emoji1377] jej jak mi ten cykl sie wlecze!! Jeszcze kilka dni i wskakujemy w plodne [emoji7]
5aa24e14cdd3d45444945a7061ef9028.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi dzisiaj kierowniczka oznajmiła ze Bedzie babcia. Jej córka brała ślub tydzień po nas. Oczywiście że się cieszę ich szczęściem ale jakoś tak smutno się zrobiło. :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milka dziękuję, że pytasz :) U mnie ciąg dalszy leżakowania, ale teraz jak się fatalnie czuję, to nawet mi to pasuje. Mam okropne mdłości, a co za tym idzie? Oczywiście wymioty. Nie ma znaczenia czy to rano, dzień, czy wieczór. Mój dzień zaczyna się wiszeniem na kiblu i zazwyczaj tak się kończy... Jem na siłę, tylko po to aby coś zjeść, ale zazwyczaj i tak to zwracam... I tak w kółko, jem, rzygam... Próbuję wszystkiego co się da, ale jeszcze nie znalazłam na siebie sposobu.
W środę mam wizytę, to może mój gin mi coś poleci.

A Ty jak się czujesz kochana? Trzymam kciuki, żeby ten cykl był Twój :)
Avis jak tam mdłości i leżakowanie? <3
 
Mi dzisiaj kierowniczka oznajmiła ze Bedzie babcia. Jej córka brała ślub tydzień po nas. Oczywiście że się cieszę ich szczęściem ale jakoś tak smutno się zrobiło. :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wokoło też dużo kobiet w ciaży, na fb non stop widzę że komuś dziecko się urodziło, inni wstawiaja zdjecia z usg - takie momenty akurat dla mnie są najbardziej bolesne
 
U mnie wokoło też dużo kobiet w ciaży, na fb non stop widzę że komuś dziecko się urodziło, inni wstawiaja zdjecia z usg - takie momenty akurat dla mnie są najbardziej bolesne

U mnie to samo :( fejsbuk jak na zlosc mi pokazuje na tablicy same nowonarodzone dzieci znajomych albo ich okraglutkie brzuszki. Dzisiaj moja znajoma urodzila synka.
Ehh ciezko sie to oglada.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha o matko, 20 testow [emoji23] szalona [emoji23]
Ja kupie 1 no moze 2 bo te dobre to drogie skubance sa :/
U mnie 9dc [emoji1377] jej jak mi ten cykl sie wlecze!! Jeszcze kilka dni i wskakujemy w plodne [emoji7]
5aa24e14cdd3d45444945a7061ef9028.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja te dobre na potwierdzenie kupię, myślę o ClearBlue ze wskaźnikiem tygodnia ciąży...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha o matko, 20 testow [emoji23] szalona [emoji23]
Ja kupie 1 no moze 2 bo te dobre to drogie skubance sa :/
U mnie 9dc [emoji1377] jej jak mi ten cykl sie wlecze!! Jeszcze kilka dni i wskakujemy w plodne [emoji7]
5aa24e14cdd3d45444945a7061ef9028.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Które u Ciebie były płodne? U mnie tak to wyglądało... [emoji4]
Screenshot_2016-11-29-19-44-21.png


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-11-29-19-44-21.png
    Screenshot_2016-11-29-19-44-21.png
    201,6 KB · Wyświetleń: 182
Do góry