reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Michalinka Ty juz masz duzo fanow swego glosu tu;) podobno nikt nie lubi swojego glosu na nosnikach i naraniach, gdyz brzmi nienaturalnie dla nas;]
 
reklama
Cześć!

Michalina, moj mąż powiedział, ze mamy identyczny głos! Hehe... A Wikuś śliczna jak obrazek!

Dziewczyny cieszcie sie ciążami, nie smuccie sie. Inni nie maja tego szczęścia.

Milej niedzieli!
 
Hejka Kobietki

Kupilam dzisiaj test a w zasadzie to dwa no i nie wytrzymalam do jutra i jeden strzelilam sobie przed chwila i sprawa przedstawia sie nastepujaco
WP_20140330_003.jpg

Polece jutro na bete jak mi sie uda przed praca no i chyba musze umowic sie do gina, mam namiary na jakiegos profesora w Lublinie podobno dobry...aaaaaa boje sie!!!!
 

Załączniki

  • WP_20140330_003.jpg
    WP_20140330_003.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 50
&&&&&&&&&&&&&&&& w ramach gratulacji znikasz z listy :-D:-):-):-):-)


annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014

Malgonia1- termin niechcianej @ 9 kwietnia 2014r.
maga - termin niechcianej @ 14 kwiecień 2014

ewikewik - termin niechcianej @ 15-18 kwiecień 2014
Neta - termin niechcianej @ 17 kwiecień 2014

Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
Pietrucha - termin niechcianej @ 20 kwiecień 2014



POCZEKALNIA:

Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
 
Dzień dobry :)

Elka tak coś czułam-cudowna wiadomość!! Bardzo kocno trzymam kciuki!!

Madziorek Twojemu żółwikowi też kibicuję :) Ciesz się ciążą i nie daj sobie podcinać skrzydeł. Pozytywne nastawienie jest bardzo ważne, pamiętaj o tym!

Eska ile jeszcze dni do spotkania z Mikołajem po tej stronie? Mam nadzieję, że nie umierasz z nudów w tym szpitalu! A wyprawka gotowa czy mąż w domu pierze i prasuje? ;)

Mika a jak Twoje skurcze, minęły? Leżysz?

Agawa już prawie kwiecień, do maja tuż tuż.. :)

Celta folik proszę kupić i brać bez gadania!

Ewik a Ty kochana ciesz się wiosną i spróbuj może złapać oddech, dobrze Ci to zrobi. Trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno!

Neta a Ty gdzie się podziewasz?

Kibicuję Wam wszystkim bardzo dziewczyny!! U mnie w tym tygodniu nasiliły się skurcze-szyjka na szczęście się nie skróciła ale jest miękka. Lekaż nakazał mi prowadzić spokojny tryb życia więc staram się jak najwięcej leżeć i widzę poprawę. Ale i tak się martwię więc pewnie pójdę jakoś w połowie tygodnia na kontrolę..
 
Cześć dziewczyny, można dołączyć? Co prawda starania zacznę w czerwcu, ale miło będzie mi was już poznać :)
 
Madziorku, mężczyźni są gruboskórni. U mnie odwrotnie, mój tato jest bardziej empatyczny, niż mój mąż co do "naszej" ciąży.

Jak Wam upłynął kobietki ten piękny słoneczny dzień? Ja trochę popieliłam ogródek, posiałam i posadziłam kilka kwiatów i cebulek. Teraz wróciłam z mężem od teściowej z grilla, niestety samo mięcho było, a mięcho mi nie wchodzi więc nie jadłam a teraz właśnie wcinam kanapki z serkiem białym :) Po drodze z łąki wykopaliśmy śliczne czerwone stokrotki. Wsadziłam sobie w ogródku, mam nadzieję, że mi się rozrosną.

Elka gratulacje! Tak, coś przeczuwałam :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry