reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

A ja jutro zaczynam 11') jestem taka szczesliwa, bo z kazdym dniem blizej szczescia;):-D:-D:-D

łapcie---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
reklama
Dziewczyny ja też już przeskoczyłam feralne 7/8 tygodni i byle do przodu. Co jest z tymi suwakami nie tak?:p Dziś mam 10t, dzień 2, a ten mi tutaj 9-wiaty wyświetla ^^ U Madziorka, to samo.
 
ameritum on liczy tak jak na usg. Początek 11 jest oznaczany tydzień 10 dzien 1 itd;] na kiedy masz termin dokladnie kochana?
 
Hej babeczki,
znalazłam wolną chwilkę - bo moja Wiki to żywe srebro! Poniżej krótki filmik - dziś zaczęła walczyć i kombinować jak to się obrucic na brzuszek :)

[video=youtube;MNiuC4UByIQ]https://www.youtube.com/watch?v=MNiuC4UByIQ&feature=youtu.be[/video]

Amerium bo generalnie liczy się skończone tygodnie plus ile dni, czyli np. 9 pełnych skończonych tyg i 2 dni.
Madziorreczku Mój Kochany - jak ja się cieszę. A będziesz w 12 tc szła na genetyczne (prenatalne) badania?
Carollina ja miałam straszne zaparcia, aż mdlałam z bólu - moja gin kazała mi codziennie wieczorem wrzucić 3 suszone śliwki do szklanki z wodą, a rano śliwki zjeść.

Ania jest lekko lepiej, ale nie za bardzo. Są dni kiedy jest wspaniale, a są dni straszne.... dostałam potas i magnez od lekarki, bo ponoć mam za niski poziom...

Elka dopiero w poniedziałek????? ehh, no dobrze, poczekam na potiwerdzenie do poniedziałku, niech Ci będzie :D

Anncka piękny przyrost bety!!!!

mika to na pewno była dupka!!!! Wiki mi ostatnie 2 miesiące dupką w żebra waliła!!! I strasznie ją wystawiała :)))

Dziewczynki wsyztskie buziaki dla Was!!! Ja lecę Wiki kąpać... i tak ten post pisałam 4 godziny.....
 
Michalina - Super sobie radzi ta Twoja ksiezniczka :) juz niedlugo i koziolki bedzie fikac:)
Mam pytanie czy te sliwki zalewalas wrzadkiem i czy pomagaly? Trzy sliwki to jeszcze nie tragedia:) jakos przelkne :) a ta wode tez pilas?

Ja musialam wyjatkowo do pracy dzisiaj isc i jestem padnieta. Moze jutro cos wiecej odpoczne bo moj K ma wolne.

Pozdrawiam :)
 
carollina pomagały :) ja po prostu do przegotowanej wody wkładałam lub do niegazowanej i nie piłam tej wody... a fuuu... same śliwki :D bo ja miałam straszne problemy...

mika bo Wiki to mądra dziewuszka :)))) słucha się mamusi :)))) Wyrosła z 56 :D wzrosu ona ma podobno już 62 cm i faktycznie taki rozmiar nosi, tylko problem mamy taki, ze spioszki i pajacyki na dlugosc są w sam raz, ale we wszystkim pływa bo jest chuda.... wiec mam problem z body bo wszystko z niej spada, ale na długosc jest ok.... ehhh... ale zaczyna ciałka przybierac.
 
cuuuuudna ta Moja Wiki;)) achh ochh achh

A ja sie dzisisaj rozbilam i rozryczalam przez mojego tatę;/ I tak bylo mi ciezko bo znowu zabrali dziadziusia do szpitala;/ ale postanowilam sie nie denerwowac i myslec, ze wszystko bedzie dobrze. Tak jak napisałam kiedyś, że zaczynam czas kiedy powoli będę się cieszyć ciążą... Więc wcieliłam to w życie. Siedze taka uhahahana i mówię, że moje dzieciątko już jutro oficjalnie przestanie być zarodkiem... bo w 11 tyg kończy sie ta brzydka nazwa. Na to mój tato, że już mówił mi przy pierwszym dziecku żebym przestała się cieszyć czymś czego jeszcze ze mną nie ma, i że znowu robie to samo. I że po ślubie mówiłam, że chciała bym mieć 5 dzieci, a życie już mnie zweryfikowało i powinno nauczyć pokory,,, no kurna mać jak by mi ktoś w pysk strzelił. Nie dość, że tak ciężko mi myśleć pozytywnie po tym wszystkim, to jeszcze takie dopierdzielenie. Skoro nikt nie wierzy, że będę miała to dziecko to, pierdziele, niech się przymknie... brzydko tak mówić o własnym ojcu ale wg mnie zachował się jak dupek. Nic kończe już płakać, bo dzidzi pewnie niespokojna...;( Nie wiem, może wyolbżymiam to wszystko przez hormony...


Duuuużo szczęscia dziewczyny i łapcie staraczki---------------------------------------------------------- Tak bardzo Wam już kibicuje. I za wszystkie brzuszki 3mam kciuki&&&&&&&&&&& i za mamuśki;)) Nie chcem już smutków u nas na forum.

Kurde, ale się uzewnętrzniłam...
 
madzioreke no tato Twój nie najlepiej się zachował ale myślę,że nie był świadomy tego co mówił.....pewnie nigdy tego nie przeżył i nie wie jak to jest stracić dziecko albo bać się o ciąże tym bardziej że jest facetem,nie ma zielonego pojęcia o tym co przeżywasz .....olej to co powiedział,wiem,że to boli i daje do myślenia ale jak ma Ci ulżyć to powiedz mu przy najbliższej okazji jak się czułaś przez niego!!!!! Przytulam Cię baaaardzo Kochana i nie smuć się ja Cię doskonale rozumie bo też przez podobną sytuacje przechodziłam ale tak to juz jest,że jak ktoś tego co My nie przeżył to nigdy nie będzie nadawał na Naszej fali...........&&&& za dziadka

michalina Twoja Wiki jest przecudna ....................a Ty Mamuśka jaki sexi głos masz:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziorreczku Mój!!! Nie denerwuj się! Ojca olej, mój też często pierniczy głupoty!!!!! A Tobie nie wolno się denerwować bo będziesz miała taką sprężyne a nie dziecko jak ja. Mi ostatnio neurolog powiedziała, że w ciąży się za dużo denerwowałam bo Wiki to taki nerwusek ruchowy jest!!!!

ania ja nie lubie swojego głosu!!!!
 
Do góry