reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dziewczyny nie nadrobię ale noszę Was w sercu i pamiętam o Was ;-)
Gratulacje dla nowych Mam :-D
U mnie ok, wpadłam w wir pracy. Układa się, ale jak widać nie na całej linii.
Jakby coś zmieniło się na "dwie kreski" to dam znać
Buźka dla WAS :rofl2:
 
wryyyyyyyyyyyyyyyyyy zeżarło mi posta:crazy: ....no to skrobie jeszcze raz.........


elka gratuluję!!!!!!
wiedzialam.....bardzo się cieszę!!! dbaj o siebie!

ameritum ja też dziś pół dnia spędziłam przy sadzeniu kwiatków,uwielbiam
:-D szczególnie jak świeci słonko

anncka masz już jakieś objawy???

lisica witam!!!! rozgość się i wpisuj do poczekalni....ja dopiero od sierpnia staranka zaczynam ....

..........................ale fajnie.......staraczki jedna po drugiej zachodzą
:-D:-D coś czuję,że następna będzie agawka:-)
 
Nie wiem czy tak mogę, ale się wpisuję do poczekalni :)

LISTA STARACZEK:
Pietrucha - termin niechcianej @ 24 marzec 2014
Elka_82 - termin niechcianej @ 27 marzec 2014
annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
Malgonia1- termin niechcianej @ 9 kwietnia 2014r.
maga - termin niechcianej @ 14 kwiecień 2014
ewikewik - termin niechcianej @ 15-18 kwiecień 2014
Neta - termin niechcianej @ 17 kwiecień 2014
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014


POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
Lisica - czerwiec/lipiec
 
Gatto milo cie widziec.co tam u Was?Jak Gattinka, biegasz za nia juz? Moja zaczela od paru dni wstawac i jezdzi przy takim popychczu.wszedzie jej pelno.jak roczek u was?
Elka no nareszcie nas uwolnilas od tej niepewnosci.Wielkie Gratulacje
Anncka tobie tez niegratulowalam, 9 nudnych miesiecy zycze
Lisica witaj.opowiedz cos o sobie
 
Karo co można napisać... Poroniłam ostatniego dnia lutego... To był 6/7 tydzień.
Mam 28 lat, 4-letniego synka, na codzień pracuję zawodowo.
 
Lisica zapalam [*] dla twojego Aniolka.zostan z nami.u nas ssuper atmosfera panuje.ja przez mojego diabelka niezawsze sie udzielam ale czytac czytam na biezaco.pod koniec roku tez bede 28:-)
 
reklama
Lisica - witaj! [*] dla Twojego Aniołka

Ania - miło że pytasz :-) jeśli chodzi o objawy to jestem mega senna to przede wszystkim, a poza tym to pobolewaja mnie piersi i podbrzusze, często chodzę siku, jestem płaczliwa no i generalnie taka rozciapciana cała :-)

Eh.. Tak chciałabym już być na etapie gdy wiem że dzidzia tam jest... Po tym pustym jaju ciągle jest gdzieś tam w tyle głowy myśl że serduszko moze nigdy nie zabić :/ wiem że okropne jest to co przychodzi mi do głowy.. Ale wiem że Wam mogę powiedzieć, znacie to uczucie...
 
Do góry