reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej Laski

Agawa no to Cie dopadlo Kochana, wspolczuje! Mimo nudnych wykladow zycze fajnego spedzenia czasu na szkoleniu :* Zazdraszczam Zakopanego;-)

Celtus nie skusilam sie jakos wogole dziwnie do tego podchodze, poprostu tchorz ze mnie i tyle:zawstydzona/y:

Mika racja z tym sikaniem no ale coz taki typ, a kopniaki zachowaj na przyszlosc bo pewno jeszcze nie raz sie przydadza;-)Gratuluje udanej wizyty no i ze Leos pieknie rosnie oby tak dalej &&&&&

Eska pozdrowionka dla Was, rosnijcie zdrowo juz niedlugo i bedziecie razem po drugiej stronie brzucholka:tak:



Test postanowilam zrobic w poniedzialek, moze przy okazji bete bo planuje skoczyc zrobic uklad krzepniecia bo gin zlecil na ostatniej wizycie ale jakos tak mi sie nie zrobilo:baffled: dziekuje za kciuki cieple slowo i wsparcie napewno dam znac co i jak:tak:jade na weekend do domu rodzinnego troche sie odstresowac mam nadzieje ze pogoda dopisze, moze jakiegos grillika strzelimy tak na rozpoczecie sezonu:tak:

Marleca Ania Michalina Carollina Anncka Karaiwina Malgonia Neta MAdziorek Ozilka Sysiq i reszta zalogi buziaki :*
 
reklama
Elka już mogła byś nam potwierdzić tą ciążę no;p ja obstawiam, że to tylko formalność. 3 mam kciuka&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dzisisaj z mdlosciami spoko, odrobinę teraz na wieczor;) a z pecherzem nie mam problemow.... chyba za wczesnie jeszcze. Tylko coagle chcemi sie pic a cala slucha jestem, skora, usta itd:confused: ehh marze aby czuć ruchy maleństwa;) To musi być tak niesamowite że szok... Taki cud:-D Mam nadzieje ze jeszcze z miesiac z hakiem i tez doswiadcze;))
 
Eska, dzięki za info o szpitalu!

Madzioreek, piękna fotka malucha! Oby rósł zdrowo.

Samopoczucie w porządku. Dziękuję. U mnie trochę odpuściły piersi z bólem i mam wrażenie, że nie są już takie opuchnięte, nie wiem czy to dobrze czy źle. Za to zgaga i mdłości trzymają sie mnie dzielnie. Ciekawa sprawa rano, wcale nie mam brzucha, ale jak coś zjem to mi go zaraz wywala na wierzch jakby to już był koniec 3 mc-a. Kolejne podglądanie mojego ludzika już w środę. nie mogę sie doczekać.

Dziś byłam zrobić płytki krwi, z powodu brania clexane 20mg, i pielęgniarka zmasakrowała mi żyłę, wbiła się i nic nie poleciało, to zaczęła sobie igłą "wiercić" w żyle, a ja pierwszy raz w życiu darłam się i tupałam nogą w podłogę, żeby ja wyciągnęła bo "boli, boli, boooooli!" Była serio zdziwiona, że boli. A jak wyjęła igłę i zakleiła plastrem że "będziemy z drugiej pobierać", to normalnie wodotrysk miałam z żyły, a teraz mam piękną bulwę i siniaka dookoła ;/

A jeszcze mam pytanko do dziewczyny, które biorą lub brały clexane: czy Wy też miałyście uczucie kamienia/ciężkości na sercu??? Biorę clexane ponad tydzień i tak mi sie zaczęło od 2-3dni. Wkurzające uczucie. Mam uczulenie na salicylany i pochodne, nie wiem czym jest tzw. heparyna zawarta w clexanie? Wiecie może coś nt. temat?

Aha i jak było z dawkowaniem clexane u Was, codziennie, raz w tygodniu? Może ja za mało ważę (48kg) i dlatego mam takie objawy? Może dawka za często?

I jeszcze jedno pytanie: mam hmm... nie wiem jak to nazwać bolesność w pochwie (ale nie pieczenie czy swędzenie, nie infekcja), czasami kłuje czasami ściska, czy to jakiś objaw szyjki macicy? Boli od około 2-3 dni. Czy to normalne?
 
Elka - a ja juz po cichu gratuluje. Tempka nie spada, a testu nie robisz i czekasz ze spokojem bo juz wiesz ze sie cos ukulalo :)

Mika, Madziorek - z tym bieganiem siku to jest tak ze na poczatku sie biega przez hormony, a potem dlatego ze dzidzia uciska. Ja juz biegam od dluzszego czasu. Przed snem obowiazkowo musze sie wypsikac, bo inaczej w nocy gwarantowana pobodka. Inna sprawa ze ja duzo pije w nocy. Przy lozku zawsze mam 0,5l butelke z dziubkiem z woda. Stad wiem ze czesciej musze robic siku, bo w dzien to raczej automatycznie sie idzie i nie zastanawiam sie nad tym.

Madziorek - kobieta w ciazy powinna wypijac ok 2l plynow dziennie (najlepiej wody niegazowanej, bo kawy jesli pijesz i herbaty sie nie liczy). Jesli wypijasz mniej to organizm sie jej domaga. To normalne. Ja dlatego pewnie nadrabiam pijac w nocy i nad ranem. Oczywiscie musze miec zostawione kilka lykow, bo Mikolaj rano przybiega i tez sie podpina:)

Agawa. Karaiwina. Ania. Celta. Ewik. Anncka. Eska. Mamulinek. Michalina. Marcela. Martocha. Maqa. Iza. Ozila i cala reszta ktorej nie spamietalam, a ktora przepraszam- bardzo serdecznie pozdawiam, a potrzebujacym sle fluidki. Lapcie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

U mnie nieciekawie. Wlasnie leze w lozku od dluzszego czasu, bo brzuchol boli. Z racji tego , ze mam bardzo ubogi jadłospis i kroluje biale pieczywo tylko z maslem, bo od wszystkiego mnie odrzuca i czasami jakis obiad, to nabawilam sie dosc duzych zaparc. Dzisiaj wszystko ruszylo z takimi strasznymi skurczami, ze myslalam ze z bolu zemdleje, bo juz mroczki przed oczami mialam.
A najbardziej martwilam sie zeby nie krwawic, zeby z dzidzia wszystko ok bylo. Na szczescie nie krwawie, ale brzuch caly czas boli. I pomyslec, ze to wszysto przez siemie lniane ktore rano wypilam i jablko, ktore w pracy zjadlam. Ale tak slicznie wygladalo i takie smaczne bylo , ze nie moglam go nie zjesc :) a jablka bardzo bardzo rzadko kiedy jem.
Nie moge dopuscic do powtorzenia sytuacji.
Mdlosci chyba przechodza. Zobaczymy jutro:)
Buziakuje :)

Ameritum o widzisz jeszcze o Tobie kochana zapomnialam. Niestety nie pomoge bo ja zadnych lekow nie biore.
Klocia to czsami tez mam i sie zastawiam jak szyjka sie miewa. Trzymaj sie i dbaj o siebie.
 
Ostatnia edycja:
Carrolina, ja po jabłkach od zawsze mam biegankę ;p Dosłownie pół godziny po zjedzeniu jestem w kibelku. Więc jem je sporadycznie, a czasami nawet tylko pół, bo mnie później boli żołądek. I tak mam od zawsze a wszyscy się dziwią jak można nie lubić jabłek. No, można. Mnie też nie wszystko teraz podchodzi, nie mam ochoty na mięso i jajka (chyba, że sadzone), za to wcinam namiętnie owoce: mandarynki, banany, winogrona (najpierw je odrywam, myję bieżącą wodą i parzę wrzątkiem, frytki domowej roboty. Aaa i odrzuciło mnie od słodyczy, całkowicie, a kochałam zajadać sie wszystkim co kaloryczne ;)

Dziś naszło mnie i zrobiłam łazanki, ale kiełbaskę z łazanek odstępuję pieskowi ;p A teraz zjadłabym naleśniki z serem białym lub pieczarkami i serem. Ehh.

Dlaczego tak cię brzuch boli? Czy lekarz znalazł może jakąś przyczynę?
 
reklama
Ameritum - Wczesniej to mnie brzuch bolal bo sie macica rozciagala chyba. Przy Mikolaju tez tak mialam. To byl taki bol jak w czasie @ a u mnie nie jest on maly jak wtedy musialam wziasc 2x nospa i do tego 1x ketonal i dopiero pomagalo. I tak co miesiac. Ale po Usg troche sie uspokoilam bo z dzidzia wszystko w porzadku. A teraz bolal bo jak wszystko w jelitach ruszylo to od tych skurczow. Bo biegunka mozna bylo nazwac osratnia wizyte w toalecie. Nospa nie pomagala to wzielam paracetamol i troche przeszlo. Teraz to sie czuje taka wymieta, a w brzuchu czuje jak mi sie wszystko 'przewala'.
Mam nadzieje ze fasolinka ma sie dobrze po tej mojej rewolucji...

Mimo wszystko ciesze sie ze jutro juz 8 tydzien zaczynam, bo ten magiczny czas ok 6 tygodnia kiedy odchodzily moje aniolki jest juz za nami. Teraz byle do konca 3 miesiaca...
Ciesz sie ciaza w takim razie jesli mozesz tak sporo jesc:) Ja tą ciaze gorzej przechodze i chyba nawet waga w dol narazie idzie. Ale akurart z tego sie ciesze, bo przyjdzie czas kiedy wszystko nadrobie :)
Buziole :*
 
Do góry