reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Elka - no widzisz... mowilam... za spokojna bylas i dlatego juz wczesniej po cichu gratulowalam:)
Teraz oficjalnie i glosno GRATULUJE MAMUSIU:) I zycze mega nudnej ciazy...:)

Lisica - witaj. (*) dla Twojego aniolka...zostan z nami :)

A ja mialam dzisiaj mega spiaca niedziele... tak pieknie bylo a ja jak zasnelam z Mikolajem o 13 tak wstalam z lozka o 17 kiedy to moi chlopcy z dlugiego spaceru juz wrocili... po poludniu zabrali mnie na ich kolejny spacer Ale juz bez sloneczka.

Pozdrawiam wszystkie serdecznie:) i sle buziole a dla ataraczek dolaczam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ps.fajnie ze lista sie skraca :) oby tak dalej:) do dzieła staraczki :)
 
reklama
Wiedziałam!!!!!!!!!!!!!!!!! Elka gratulacje!! No pieknie!! I jakie wyraźne te kreski;)) aaaaaaa super;)

Lisica. Witaj (*)- znajdziesz tu ukojenie jakiego Ci potrzeba;*

Przesyłam moc fluidów-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Niech się ziszcza i lista się skraca coraz coraz bardziej;)

ehh Super dzień dzisiaj miałam, pełen śmiechu. I obiecuję koniec z użalaniem i nikomu już się nie dam wytrącić:-)

No jeszcze raz------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Jejuńku jak ja Wam kibicuje!!
 
Elka no cudownie :)) gratuluje serdecznie :)
Lisica witaj, zostan z nami, tu jest bardzo milo :)
Maqa moze wlasnie w wirze pracy inne sprawy wyjda niepostrzezenie :)

Ja zaraz na szkolenie jade, wracam w srode. mam nadzieje, ze bedzie fajnie. dzis 15 dc, tak jak pisalam troche szkoda tych plodnych. tak jak radzilyscie sprobuje podzialac po powrocie, moze nie bedzie za pozno.
 
Cześć dziewczyny, miłego dnia wam życzę.
Czas rozpocząć nowy tydzień, ja już w pracy siedzę i popijam mocną kawę. Ciężko mi się dziś wstawało. Nie lubię tej zmiany czasu.
 
Elka aaaaaa teraz dopiero doczytałam, bo miałam zabiegany weekend, no ogrooooooomne gratulacje!!!!!!!!! :-):-) i takie piękne grubaśne te krechy!!

Lisica witaj :) rozgość się i za niedługo nadejdzie i Twój czas i do boju :-)

Michalina ale masz słodką królewnę!! i jak pięknie łapie o co chodzi, żeby się przewrócić, jeszcze kilka dni i będzie rach ciach :-) a teoretycznie najpierw dzieciaki umieją się przewracać w brzucha na plecy :-p mój tez najpierw przewracał się z pleców na brzuszek, dopiero teraz działa w obie strony :-p
 
Elka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Jak się cieszę!!!!!!!!!!!!! To nie jest bladzioch. To dwa wyraźne, piękne baty!
Z całego serca gratuluję!

suana, a Ty już 27 tydzień?!?! Jak ten czas pędzi. Odpoczywaj, dbaj o siebie, ciesze się, ze wszystko dobrze się układa.
Kwas foliowy mi się skończył dzisiaj, ale przez ewika zamówiłam sobie w piątek w necie i czekam aż przyjdzie, więc pewnie koło środy zacznę łykać znowu. Także tylko 1 ewentualnie 2 dni przerwy będą.
Całuję i życzę dobrych wieści na wizycie kontrolnej.

Lisica cześć :-) mi też bardzo miło Cię poznać. Witaj!

Madziorrek tulę mocno... Ja myślę, że takie gadanie nie miało na celu tego, żeby było Ci przykro. Może to właśnie taki męski, gruboskórny sposób na "uchronienie" Cię od rozczarowania... Faceci tak czasami mają. Tak czy siak i tato przekona się, ze nie trzeba się dystansować, bo z dzieckiem wszystko jest dobrze!!!

ameritum czerwone stokrotki????? Ja chyba takich nie widziałam... Ja za to posadziłam sobie w ogródku cebule lilii, a do tego pigwowca japońskiego - będzie pyszna naleweczka :-D

mika, ale super, że Leoś ułożył się główką w dół! Czyli wszystko jest jak trzeba.
A test ciążowy robiłam i owszem, niestety w ciąży nie jestem. Może mam za to menopauzę cholera? Co za głupi ten mój organizm, jeszcze nigdy tak mnie to nie wkurzało....

Michalina, córa słodka mała kombinatorka - już prawie jej wyszedł ten obrót! A Ty kiedy mi jakiegoś audiobooka nagrasz?? Co za głos.... mrrr...

Agawa, jak po konferencji? Fajnie było? @ mam nadzieję, zelżała trochę i żyjesz sobie bardziej komfortowo.
To jest bardzo ważne, że nie umiesz siedzieć w dołku i zawsze dążysz do tego żeby nie stać w miejscu, ale polepszyć to i owo. Ściskam Cie mocno.

maqa to czekamy na newsy odnośnie II :-D, a póki co pracuj dzielnie - fajnie, że w końcu pojawiła się fajna robota!

anncka mocno trzymam kciuki za Ciebie! I za maluszka, który już niebawem ukaże się na monitorze usg.
Dbaj o siebie i bądź dobrej myśli. Ściskam

ewik i jak tam na wolnym? Odpoczywasz? Mam nadzieję, że chłoniesz wiosnę każdą komórką ciała i jest Ci dobrze.


W ogóle mamy niezły urodzaj zaciążonych :-) Pięknie nam się ta wiosna zaczyna, oj pięknie...
Bardzo się cieszę, że wszystko tak fajnie się układa.
Pewnie pewnego dnia zostanę tu sama, ale to akurat dobrze, bo będę wiedziała, że każda z Was jest szczęśliwą mamą.
Ja dziś będę dzwonić do gina. 73dc, po @ ani śladu. Powiem Wam, że wykończyć się można :baffled:

Fajnego dnia Wam życzę!!
 
Celtunia moja kochana;* dzwoń niech już wywołuje i czas zacząć starania z nowym cyklem;* I niech ten tel w końcu zadzwoni....


A ja od rana gadam z policją, ukradli nam busa. Stary gratek ale zawsze. Znalezli go godzine temu doszczetnie spalony w lesie;/ Ludzie to bydleta. Ale nic;)))) Przemilego poniedzialku, bo te zwykkle bywaja ciężkie;)))

Buziam i łapać niech urodzaj trwa---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------:-D
 
Lisica witaj. Bedzie Ci tu z nami dobrze :tak:
Suana, jak miło Cie przeczytać. relaksuj się, będzie dobrze!
Maqa hej! Fajnie, że się odezwałaś :-)
Anncka swój limit pecha wyczerpałaś poprzednim razem, uszyska do góry! Zakaz smutania, w końcu jesteś w ciąży, będzie, JEST! ok.
Celta kwasik to sposób na Twoje zdrowie i polisa na zdrowe życie dla KOGOŚ ;-) Cieszę się, że przemyślałaś sprawę.
Tak, dobrze mi w domku tylko za bardzo zestresowana jestem. Nawet nie szukam teraz intensywnie pracy - muszę odpocząć.

Pozdrawiam Was dziewczyny i za wszystkie trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Dziewczynki witam:) troche mnie nie bylo ale caly czas was podczutuje:)
Ja rowniez dopisuje sie do listy (jezeli mozna):

LISTA STARACZEK:
Pietrucha - termin niechcianej @ 24 marzec 2014
Elka_82 - termin niechcianej @ 27 marzec 2014
annte - termin niechcianej @ 31 marzec 2014
Malgonia1- termin niechcianej @ 9 kwietnia 2014r.
maga - termin niechcianej @ 14 kwiecień 2014
ewikewik - termin niechcianej @ 15-18 kwiecień 2014
Neta - termin niechcianej @ 17 kwiecień 2014
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014


POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Agaawa - kwiecień/ maj
Lisica - czerwiec/lipiec
Miczasia85- czerwiec 2014
 
Do góry