reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Mamulinek witaj, gratuluje i nudnej ciazy zycze:tak:

Dziewczyny ja spietralam z tym testem i postanowilam jeszcze poczekac, mam stracha jak stad do tamtad tylko nie wiem czy bardziej ze bedzie negatywny czy ze pozytywny:szok:zobaczymy jaka tempka bedzie jutro:baffled:
 
elka ale trzymasz w niepewności:-D &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& jak w końcu zrobisz test to daj zaraz znać

mamulinek
witam! gratuluję!!

neta ewik ma rację działaj przed i po wyjeździe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a może akurat;-)

eska pozdrawiam i buziam !!!!:-D
 
Neta - no to meza do torby i ze soba na szkolenie.... :) a tak powaznie to dzialaj tuz przed i zaraz po... przeciez wyslannicy w sprzyjajacych warunkach moga przetrwac nawet 5-6 dni... wiary kobieto:)

Elka - no cos mi tu smierdzi... :tak:(pomijajac fakt, ze mi to juz wszystko ostatnio smierdzi:-D) Ty juz jakies 15 dni po owulce jesteś... (jesli w ten dzien byla) Rob tego testa... :wściekła/y:przeciez czekasz na te II kreski...:tak:
Patrz, zupelnie jak u mnie... nie mialam nadziei bo grypa rzoladkowa u nas panowala i chyba ten jeden raz, kiedy ona przeszla - wlasnie nam zaskoczylo...
U Ciebie chorubsko... i wydaje mi sie, ze taki sam wynik jak moj... :-D
Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Elka dawaj ten test!!! Na pewno bedzie dobrze. Trzymam&&&&&&&

Ja już po wizycie. Dziś bez USG, bo to było na NFZ, ale za miesiąc ma mi zrobić wszystkie pomiary. Na polowkowe z prawdziwego zdarzenia jadę do kliniki w środę i tam powinnam Poznać płeć mojego malenstwa. Póki co wszystko ok;)
buziam!!!
 
Dzièwuszki witam wszystkie:tak:

ale mam ulge...bo wiem, ze moj brzucholek przekazany zostal:-D, nie wiem dokladnie ktorej z Was.....ale pare zaciazylo, a i jeszcze czekacie na testowanie, wiec juz spokojna jestem:-)

piekne fasolki niech rosna, ruchami sie prosze nie przejmowac karaiwina, bo moga byc tez w 21 tyg rownie dobrze!

staraczki, posytywne mysli prosze, nas marcowek( jestem a zamknietym watku) rozpakowalo sie juz przeszlo 50-siat!!!!! Wiec duuuuuuzoooo brzuszkow jest do oddania:tak:

buziakuje z daleka:-)
p.s. potrzebuje pomocy z suwaczkiem- no zapomnialam ktory sie kopiuje 1,2 czy trzeci i czy w calosci sie kopiuje? I gdzie wstawia? W edytuj sygnature? Zaciemnienie umyslu mam, bo dawno to robilam...
 
Ostatnia edycja:
Ozila Twój brzuszek (albo jego część bo cały czas liczę, że zaraz wyskoczy tu kolejna Grudniówka :) ) mam ja :)
Jeśli chodzi o suwaczek to kopiujesz zdaje się pierwszy link i wklejasz go w edytuj sygnaturę :)

Powtórzyłam dzisiaj betę i jest przyrost 109% : z 234,0 do 489,6 U/l :happy:

łapcie kochane ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Anncka piekna beta!

Ja ja na konferencji jestem do soboty wieczór. Bardzo złe sie czuje. Dostałam tak silna @, ze umieram. Wczoraj przed wyjazdem do 12- tej godziny zmieniłam trzy pary spodni. W nocy nie spałam, co godzinę zmieniłam podpaski. Szok! Ale mi sie porobiło.

Caluje je was wszystkie z Zakopanego.
 
reklama
Agawa oj bidulko.... Oby @ szybko minęła i nie męczyła Cię za bardzo już. A Zakopanego zazdroszczę.... Matko, jak bym chciała w jakieś góry śmignąć....
Muszę Wam wszystkim powiedzieć, że nasza Agawa, to baaaaardzo fajna, wesoła dziewczyna. Niebywale pozytywna jednostka! :tak:

anncka WOW - SUPER, bardzo ładny przyrost :-), pół fluidka dla siebie złapałam... a co... ;-)

Elka, no i jak tam? Dziś piątek, więc weekend już w sumie. Nie skusiłaś się na test? Ściskam mocno.

Neta działaj, działaj. Nie znasz dnia ani godziny, czasami owulacja robi sobie jakieś hece, więc całkiem możliwe, że się załapiecie i to jak! :-D

karaiwina już się nie mogę doczekać wspaniałych wiadomości po środowej wizycie! Trzymaj się.

Ozila, ależ Cię energia rozpiera :-D, zresztą trudno się dziwić, obok taka śliczna mała istota smacznie sobie śpi, jak tu nie być szczęśliwym?.. No nie da się przecież. Ja walczę o pozytywne nastawienie, z różnym skutkiem, ale jednak się staram. Ściskam Was mocno i dużo zdrówka życzę.

mamulinek witaj, rozgość się i rośnijcie zdrowo :tak:

sysiq??????????? Gdzie jesteś? Ty miałaś podobne cyrki jak ja.. Kurcze dziś już 70dc (masakra, niejedna kobieta już 2x @ miała i szykuje się do kolejnej..), 7 dzień po łykaniu luteiny i NIC. Wykończyć się można. Nie cierpię takich cykli co mi się rozciągają na długie miesiące, a do tego są bezowulacyjne. Wrrr.... Chyba muszę do gina się wybrać. Eh...
 
Do góry