reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Madziorek nie wiem czemu łzy mi poleciały na widok Twojej fasolinki jest śliczna!!!!!! Odetchnij juz z ulga i zacznij sie cieszyć!

Celtus ja cały czas podczytuję, ale nie mam sie czym chwalić wiec tylko cieszę z poszczegolnego szczęścia każdej z Was. Ja po raz pierwszy od czyszczenia dostałam 14 marca miesiączke po prawie równym miesiącu! Ah ale sie cieszylam jakbym conajmniej zaciążyła :p zobaczymy jak teraz w kwietniu bedzie. Wiesz co Celtus idz do ginekologa tak bedzie najlepiej. Ja odstawiam wszystkie leki, przestałam brać witaminy zaczęłam sie zdrowo odżywiać i odpuściłam duzo pozwoliłam organizmowi sie zrelaksować . Niech robi co ma robić tak ma byc, ja po prostu na szczęście muszę poczekać (zarówno tak jak Ty czekasz na telefon... znow nas coś łączy :-) ) ale kochana kiedyś i na nas przyjdzie pora... Coś na pewno jest nam przypisane. I troszku szczęścia musi byc w naszym życiu, dlatego lecą dni i wiem ze któryś mnie zaskoczy jak nie teraz to za miesiąc, rok itd któryś na pewno bedzie moim dniem :-)

Buzki kochane dla wszystkich !!
Ja tak szybko z telefonu!!

Eska niech Mikołaj wychodzi bo ciotka przyjedzie :-D !!!
 
reklama
To i ja porzeslę Wam kochane dziewczyny przedpołudniową wiązkę------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sysiq- bardzo mi miło;))) życzę Ci aby Twój dzień przyszedł jak najwcześniej;*

Celtunia- niec się w końcu skończy ten cykl;/ a następny zacznie się potrójnym szczęściem;*

annack- gratki pięknej betki;/

Agawa- krew Cię zalewa;/ wredna, wredna @;/ ehh moc pozytywnej energii dla Pani prezes;**

Buziaki dla dziewczyn zwłaszzcza na końcówce mika, Eska&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ozila- szczęscie od Ciebie bije, tak trzymać;)

Michalinka- dobry brzuszek to i dzidzia pięknie w nim rośnie;* Dzięki;)

ameritum- ja tam?? Jak sampoczucie??

maqa, maku, motylkowa- co się z Wami dzieje?

Ascle-- trzymasz się jakoś kochana?

Buziole dla wszystkich;***
 
Celta, fluidki są dla tych co łykaja kwas foliowy. Jestes grzeczna, hę? :rofl2:

No dobra, to oddaję tą połowę fluidka ;-)
Na razie łykam resztki z apteczki, ale nowego nie zakupiłam, więc pewnie koło poniedziałku się skończy...

sysiq buziaki i odzywaj się częściej i pisz choćby jak Ci idzie dystansowanie i odpoczywanie ;-)

Madziorrek potrójne szczęście, to chyba za dużo jak na mnie :-D, ale podwójne już będzie wspaniałe!
A Ty jak? Wyluzowałaś troszeczkę? Mam nadzieję, że czujesz się elegancko ciążowo. Buziak
 
Celtunia- tak jestem dużo spokojniejsza;) ale wiesz jak jest;p niepokój pozostanie zawsze, ale ale większe jest przekonanie, że jednak wszystko będzie dobrze;) musi być...;)
 
Hej lachony czytam Was cały czas i jestem na bieżąco ale pisanie mi nie idzie z komóry bo mi wcina posty itd a bleeeeeeeeeeeeeeeee;)))))

ja dziś byłam na USG wszystko w porządeczku przepływy dobre, także się chodujemy dalej, już się doczekać nie mogę ;)))))

Co do opini ponoć na Koperniku jest rzeźnia, a tu już przeżyłam kilka lokatorek które rodziły i sa mega zadowowlone z opieki i z wszystkiego, tutaj dają balon jak co i indukują poród, położną masz cały czas przy sobie i przede wszystkim tutaj masz bezpłatne znieczulenie jak ino masz ochotę i gaz rozweselający non stop;))) ze mną siedzi dziewczyna która po Koperniku ma uraz i to już 3 taka z którą gadam tutaj;)))

Cieszę się, że dzieciaczki nam rosną ślicznie, że mamusie fasolkują dalej, ja wysyłam wam staraczki moc fluidków bo zostało nam ino 12 dni;)))) także łapcie ile możecie, a za mamusie i ich pociechy trzymam kciuki i buziaki dla wszystkich;)))
 
Mamulinek witaj! I cudownie, że od razu z takimi dobrymi wiadomościami! Super! Niech maleństwo zdrowo rośnie!
elka &&&&&&&&&&&&&&!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy z Tobą!
anncka piękny przyrost! Kiedy idziesz do gina?
Agaawa biedaku Ty nasz :* ale Cię zalało… Ale Zakopane… hmm… chętnie bym się tam teleportowała :)
sysiq oczywiście, że i na Was przyjdzie pora! I ściskam &&&&&&, żeby jak najszybciej to się stało!
mika super wieści!


Nowe ciężaróweczki – dokładnie rok temu ja zaszłam w ciążę i też byłam „grudniówką” :) trzymam za Was ogromnie kciuki! Wszystko będzie dobrze!
 
Celta, publicznie ogłaszam, że czeka Cię wirtualne lańsko jak nie kupisz kolejnego kwasiku. I się zdziwisz ile się tutaj chętnych do mnie przyłączy :yes: A fluidów mamy tyle, że dla każdej wystarczy :-) Dzięki Brzuchatki ;-)
 
Heloooł!!!!!!!

eska ja też już się nie mogę doczekać jak wstawisz zdjęcie Twojego Skarba!!

mika super,że wszystko wspaniale się rozwija u Leosia:-D:-D:-D:-D no i szyjka ok....no i obrócił się psotnik mały główką na dół......więc jest duuuuuża szansa,że urodzisz naturalnie:-) buziaki

agawa współczuję z taką wredotą:crazy: może jutro już będzie lepiej,ale Zakopane wiosną mmmmmmm....:happy: ja też chcę w góry!!!!!

celta Ty to jednak rekordy bijesz z tymi cyklami,może lepiej idź do gina........mam tu w Holandii koleżankę która 7 miesięcy nie miała @ i jak poszła tu do lekarza to powiedzieli jej,że to normalne i ,że cały rok może nie mieć,nienormalni!!! potem pojechała do PL i okazało się że ma bardzo zaniedbaną Hashimoto,brak mi słow na tą służbę zdrowia tutaj:angry:........teraz biedna też ma problemy z zajściem w ciąże bo cykle wciąż kilkumiesięczne:crazy:..........tak mi się przypomniało więc napomniałam:happy2::happy2:

michalina jak sobie radzisz??lepiej już z tą nerwicą?? właśnie a może jakieś fotki aktualne dla cioć!!!!
marcela,magda foteczki dla cioć!!!! i buziaki dla Szkrabków!

elka hop,hop skusiłaś się na teścik?? ja cały czas zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

madziorek,karaiwina,ewik,neta,ozilka,anncka,carollina,sysiq
pozdrowienia!!!!!!!!



....acha zapomniałabym.....melduję,że łykam kwasik więc fluidki mi się należą i choć staranka rozpoczne nie wcześniej niż w sierpniu to już łapię!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sysiq super ze sie odezwalas, taki pozytyw i spokój od ciebie biją. Odzywaj sie częściej.

celtus, dzieki za miłe słowa! ale to tylko dlatego jestem pozytywna! bo mam przed sobą kolejne pozytywne działania i jakiś cel. Poza tym nie znoszę mieć doła.

A ja Wam napisze, ze Celta - dokładnie tak jak to wynika z postów - jest przecudowną, ciepła, fantastyczna osoba. HA! Ale się odgryzlam:)):angry:

Eska, fajnie sie czyta, ze jest ktos zadowolony ze swojego szpitala. Ja właśnie jestem na konferencji z pielęgniarkami i słyszę dużo narzekań na szpitale:))

Mika, zobacz jak czas leci, wszystko sie pięknie toczy. Zobaczysz, urodzisz naturalnie, bez żadnych problemów.

A ja ja siedzę na wykładach i sie nudzę. Dobrze, ze jedzenie smaczne, to sobie pojem:))

caluje wszystkich.
 
Do góry