reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Babeczki,
zagladam na chwile co tam u Was. M. na siłowni a ja padam z nog. Intensywny tydzień, dobrze, ze już jutro piątek i weekendzik. Wczoraj na posiedzeniu 2 godzinnym urzędu i partii politycznych w sprawie tej wioski dla azylantow brałam udział znowu, najgorsze w tym jest to, ze jak zwykle politycy uzywaja tej sprawy do swoich rozgrywek miedzy partyjnych zamiast patrzeć na dobro mieszkancow. 25 nastepne zebranie, już mi się po nocach sni ze sama jestem uciekinierem proszacym o azyl i mieszkam w kontenerze, podswiadomosc działa.
A w niedziele przyjezdza do nas moja mama :) już się nie mogę doczekać!!!!

Ianka- swietna niespodzianke szykujesz dla rodzinki z tym wcześniejszym lotem
Vinga- jak dobrze, ze Gabrys już bez gipsu, cale szczęście
Vegas- fakt dopytaj z tymi sutkami, sama jestem ciekawa co gin ci powie. Tez miałam przeboje z karmieniem małego, ale się uparlam i pol roku go karmiłam, duże wsparcie miałam w doradczyniach laktacyjnych w szpitalu a później u mojej poloznej, która praktycznie nauczyla mnie karmic, jej rady były nieocenione
Amelia- kurcze jak nie wymioty to nerwobóle, no nie oszczedza Cie ta ciaza. Kiecki sliczne no i 36/ 38 ja pierdykam lasencjo ty ;) a na wesle to nie mam pojęcia ile się daje, my byliśmy w tamtym roku w Pl na weselu, daliśmy 100 EUR, moim zdaniem to chyba ok kwota
Wasila- podziwiam Cie za pieczenie tortu, ja nie lubie tortow robic za dużo rzeczy w kuchni się brudzi hehehe chociaż na drugie urodzinki młodego zapodalam własnoręcznego torta z tym okraglym opłatkiem na wierzchu z goofym i micky mouse
Dorcia- czekamy na wieści jak u gina
Carla- mam nadzieje, ze Tomek wroci do rytmu przesypiania nocek. Następnym razem nie chwal glosno, albo jak chwalisz to odpukaj 3 razy w niemalowane, co by nie zapeszyć ;) ja co mojego przed kims pochwaliłam ze to i to dobrze robi to za jakies dwa dni oczywiście się „psul” ;) jak remont? Mój majster okazal się ciołkiem, a był z polecenia niby taki zajefajny, chciał mi kafelki na kafelki klasc no popiepszylo chyba gościa, podziekowalam mu za wspolprace nawet kosztorysu nie chciałam.
Co do wzrostu to ja z metra cieta, hehe 165 mam, odkad mam dziecko to większość czasu w cichobiegach latam, choć nie ukrywam ze uwielbiam buty na obcasach, przyznam się Wam, ze niektórych nawet nigdy nie miałam ubranych ale no czasem po prostu oprzec się im nie moge bo zawsze do mnie krzycza KUP MNIE ;)
Aniolek- jeju już za niedługo Julka się pojawi na swiecie, wszystkie tu czekamy na kolejna wystarana pociechę
Samosia- milej rocznicy :)

Piekny dziś dzień był, z niecierpliwoscia czekam, az w końcu wiosna zagości na dobre i wszystko się zazieleni.
Pozdrawiam wszystkie i zmykam spac
 
reklama
Hey laskiii

U nas dziś było 17 stopni aaaaa cudownie !!!

Vinga super, że Gabryś już bez gipsu !!!!

Sorrry, że tak krótko :( Ale padam dziś… jutro się poprawię :D
 
Kobiałeczki moje...przepraszam...nie mam siły !!!
Będę rano...na pewno !!!
Wszystko jest ok...ale dwie wizyty w jednym dniu wykończyły mnie na maksa .... a jeszcze @ się zbliża...chyba w nocy przyjdzie !!!

Śpijcie dobrze
 
A ja padam. 2.5h temu zjedliśmy domowej roboty pizzę i normalnie jak wieloryb się czuję:sorry2: A wcale tak dużo nie zjadłam, tyle, że mi Malutka ostro kopie w żołądek i narządy obok:-p Przez co czuję się dość 'bleee':-p

Dobrej nocki Kobietki;-)

GABRYSKA a Ty śnij o czymś przyjemniejszym:-p
 
Dziewczynki w pokoju zwierzeń opisałam wczorajszy dzień ...w skrócie :-D
Od dłużeszgo czasu mam wrażenie że ktoś mnie "śledzi" na BB ... nie lubię tego uczucia !!!

Vinga i jak Gabryś sypia bez gipsu ... chyba i jemu i Tobie dużo lepiej bez "geterków" ??? Nózie ładnie wyglądają ??? Skrobnij coś więcej ... co Ci lekarz powiedział !!!

Amelia jak się czujesz ??? Jak pachwina !!!

Wasila, Ianka co u Was ???

Aniołku jak u Ciebie ? Czujesz się jakoś "inaczej" ? Doczytałam że kiepskawo...może próbuj dosypiać w dzień bidulko ?

Kurczaku
jak tam w domku !!??? Małe kurczaczki pewnie nie mogą się sobą nacieszyć !!!

Vegas robisz smaka ta pizzą !!!

Carla u mnie Młoda miała "wypasioną " komunię ... miałam pieniążki odłożone na lokal, suknię itp. Ja uważałam że skoro mnie stać to niech ma ... kolejny taki spory wydatek to dopiero ślub ( o ile taki kiedyś będzie ) Na komunię Młoda głównie dostała kasę ...ale był też złoty łańcuszek i kolczyki i laptop.
U mnie w rodzinie pytamy co kto chce na prezent ... tak wygodniej i prościej
Ja chrześnicy na pewno coś kupię na komunię ...rower, tablet ,czy jakiś mebelek do pokoju ... dogadamy się. Pieniędzy nie dam bo wiem co jej rodzice z nimi zrobią :-(
Wesele...u Nas daje się od 300 do 600 zł ... wiadomo że jak mam ciężką sytuację to daję ile mam.

Gabryska
nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę o tych waszych problemach....walczcie !!! Nie dajcie się !!! Kafelki na kafelki ? A może to jakaś "nowa moda" ???

Fuma Samosia Muffi Gabryska
a jak tam Wasze staranka ??? Nic nie piszecie !!!

Dzisiaj u Nas 20 stopni.....ale chyba meeega niskie ciśnienie bo spałabym cały czas !!!
Idę,wyrzucić pościel na balkon....może pomyję okna ??? Muszę korzystać z wolnego czasu póki mnie @ nie rozłoży na dobre !!!
 
Ostatnia edycja:
ale piknie dziś :) tylko co z tego hmm ...

Gabryska - współczuję ….

Dorcia - no mnie też ktoś czyta :cool2: ludzie nie mają co robić chyba , żenada ! . Mnie dalej boli , ciężko mi się chodzi , ja chce sierpień już !!!
 
U mnie pięknie, ale wiatr okropny.....

W nocy nawet czułam się dobrze i nic mnie jakoś nie bolało tylko qwa od 1-4 oczy jak 5 zł i chodziłam co 30 minut na dół tam i spowrotem... o 4 sie wkurzyłam i już położylam na dole żeby ten mój chłop sie spokojnie wyspał... bo też nie mógł spać prze ze mnie.... no a o 5:30 juz wstawał do pracy.... postaram sie odespać w dzien troszke... ide jakies sniadanko ogarnąć....

Amelia - Bidulko.... Ty to chyba najgorzej przechodzisz ciąże z nas wszystkich.... współczuje....
 
Dziewczyny wybaczcie ja tylko na chwilę i nie odniosę się do waszych postów.
Mąż wraca po 21ej- praca, nadgodziny i szkolenia. I tak ma być do końca kwietnia łącznie z sobotami:szok:Z żłobkiem nie wypaliło, bo miało być pól dnia za pół ceny bez wyżywienia,ale nie idą na taki układ. Zmienili zdanie. Mam płacić za wszystko bez względu na to czy będzie tam 1h czy 9.
Także jestem zdana sama na siebie zakupy, sprzątanie i opieka nad dzieckiem na mojej głowie do końca ciąży a sama się ledwo przemieszczam- dobrze ze mam samochód:)
I cały czas przeraża mnie ta myśl o cc albo porodzie sn przy ułożeniu miednicowym. Mam nadzieje, że nie wpadnę w depresję przedporodową.
Dolegliwości ciążowe schodzą na drugi plan w tej chwili. Na szczęście ze zmęczenia padam o 22 i przesypiam całą noc.
Pochwale się tortem oczywiście.
 
reklama
Hej!
u nas tez dzis piekna pogoda.Idziemy z dzieciaczkami na spacer z okazji pierwszzego dnia wiosny:)
odezwe sie pozniej ,Milego dnia
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry