reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla- co do tych biednych dzieciakow przegrzewanych w welnianych czapach i spiworach w wozku to jakas masakra jest. Tez dzis takich biedakow widzialam a u nas tez 18 stopni. My bylismy dzis od ranca w takim parku gdzie sa lesne zwierzeta oswojone, dzieci moga karmic sarny, dzikie swinie, kozy etc. jest tez wielki plac zabaw wiec mlody sie wydzikowal. A wczoraj porzadki w ogrodku robilismy po zimie.

Aniolek- dzieki :**a tak wogole to juz Wasze ostatnie weekendy w dwojeczke, wow ale to zlecialo
 
reklama
Gabryśka podoba mi się Twoje podejście ! Tak trzymać.

Dorcia siiiiii do smyków wszystko można podpiąć, od biedy nawet kawkę na balkonie :]

Carla :*

Anioł smykulo Ty :*


A ja dziś jakąś górę mogłabym przenieść :D
 
No to super że i u Was wiosna !!! Już niedługo zrobimy jakiś zlocik !!???

Carla looknij na link powyżej...coś o szczepieniach
Co do przegrzewania dzieci...to u mnie we wsi każde dziecko jest przegrzewane...każde !!! Znam tylko jedną dziewczynę która nie przegrzewa dziecka i dzisiaj biegało ( chyba trzy latka) bez czapy a z husteczką na główce bo było ciut wietrznie

Gabryska coś za bardzo Cię lubi ta @ !!! Franca jedna niech spada na drzewo...niech lezie tam gdzie jej wypatrują a Tobie już da spokój !!! Widziałam foty z Waszego wypadu...Ty nie wyglądasz jak mamuśka , ale jak starsza siostra !!!
Ile cykli starankowych już za Wami ???

Kurczak góry zostaw w spokoju...możesz pomóc mi poprasować !!??
 
Hej laski !!!

Sorry za nieobecność, ale zalatana byłam. Weekend aktywny, bo piękna pogoda, dziś 15 stopni było. Czytałam Was na raty wstecz, ale nic już nie pamiętam :(
 
Muffi nie nadrabiaj...gadaj co tam u Ciebie ???

Kurczak
to jak góry przenosisz to pamiętaj że musisz zostawić w spokoju wszystkie które są niedaleko Bukowiny...bo tam moje dziecko gdziesik jest !!!

Wiecie co...miałam się odchudzać...dieta , ćwiczenia itp...i jak z ćwiczeniami jako-tako tak z dietą kiepsko !!! Ja po prostu KOCHAM JEŚĆ !!!
Nie umiem sobie odmówić tego i owego...słodycze jestem w stanie odstawić...ale kebab, kurczak po chińsku....nieeeeeeee
 
Dorcia no niestety dietkowanie nie należy do najłatwiejszych rzeczy, kosztuje wiele wyrzeczeń, cierpliwości i samozaparcia :) ale wierze, że dasz rade, początki są najgorsze, też to przechodziłam, a potem mi się spodobało to zdrowe jedzenie, liczenie kalorii itp :) teraz jakoś strasznie się nie kontroluje i jem to na co mam ochote, ale po ciaży mam zamiar się wziąć za siebie, ja to znowu bardziej leniwa jestem jeśli chodzi o ćwiczenia, najgorzej się zmobilizować..... Powodzenia :) a no i nic tak nie motywuje jak wchodzenie na wagę a tam z dnia na dzień kilka deko mniej :D
 
Hej , i do mnie wreszcie słonko dotarło , co prawda nie skorzystałam za bardzo ale i tak się cieszę .
Ja zazwyczaj ubieram małą podobnie do siebie , przecież dziecko odczuwa temperaturę podobnie do nas , też mnie dziwi to , rodzice wyrozpinani , a dziecko w czapce i otulone szalikiem …:no:

Dorcia - jeśli ćwiczysz i nawet jak nie trzymasz diety to nie przestawaj ćwiczyć , jak się z czasem uzależnisz od ćwiczeń to może stwierdzisz że jednak trzeba dietę wprowadzić bo same ćwiczenia nie dają takich efektów jakie byś chciała . Mi też jest ciężko trzymać dietę , naprawdę , ale wiem też że źle się czuje w swoim ciele i muszę coś zrobić bo samo się nie zrobi …a szkoda ;) , a kebab można zjeść od czasu do czasu nie zaszkodzi :)
 
reklama
Dorcia u mnie po staremu… nic ciekawego ;] W weekend na imprezki uderzaliśmy i tak minęło… i jutro znów poniedziałek… nieeee :(

Co do jedzenia to ja też nie potrafię sobie tego odmówić!!! Uwielbiam smaczne jedzonko, ale słodyczy jem mało. Więc podobnie jak Ty, wolę te "wytrawne" rzeczy ;] A chciałabym schudnąć 5-7 kg :( Tylko z samozaparciem ciężko hehehehe. Ale u mnie to norma...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry