reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KURCZAK ja skurcze miałam po 32tc w ciąży z Martynką. Po seksie twardniał mi brzuch i to co chwilę. Po jednym seksie, potem kolejnym. I tak się wystraszyłam, że odechciało mi się seksić do końca ciąży:-p:-p W tej obecnej ciąży nic mi jeszcze nie twardnieje na szczęście i żadnych skurczy nie mam. Nawet po seksie a jest codziennie. Tak więc byle jak najdłużej.

CARLA myślę, że wolałabym wiedzieć o propozycji teściów od nich samych, ale jeśli by mi przekazał to mąż to chyba nie byłabym zła, ważne, że powiedział;-) A decyzję i tak będziecie razem podejmować;-)
Ale wtrącania się we wszystko inne bym nie przeżyła:no: Zaraz bym się buntowała bo tego nie toleruję.

ANIOŁEK to dziś miło spędziłaś dzionek widzę:-) Też bym chętnie wybyła gdzieś, ale katar mnie złapał i nie chcę roznosić wszędzie zarazków;-) Zresztą tylko w domu czuję się komfortowo z katarem;-) O ile przeziębienie może być komfortowe:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wasila nie mają zamiaru się zamieniać, mają nową łazienkę, toaletę, ostatnio odwalili kuchnię, a za rok robią salon. Zresztą teściowa mówiła że ona mniejszego mieszkania nie chce, że dla nich te 3 pokoje to akurat, bo w razie jak ktoś przyjedzie to ma gdzie spać :/ A oni tak mówią co i gdzie kupować żebyśmy czasem za drogich rzeczy nie kupili, no bo im w ogóle to wierzyć się nie chce że nasza klitka tyle kasy będzie kosztować.
Dorcia jutro pojedziemy jeszcze w jedno miejsce zobaczyć, ale w castoramie znaleźliśmy za 178 zł i jest fajna.
Aniołek odpoczywaj kochana :*
Vegas ja w ciąży też mogłam się seksić codziennie, teraz na samą myśl się stresuję :( Mnie jego rodzice zaczeli wkurzać dopiero pod koniec ciąży z młodym, wcześniej uważałam że trafiłam na super teściów... To jest takie gadanie "zrobicie jak chcecie, ale...." wrr a mnie aż trzepie :/

Młodszy brat M. chce kawalerkę wynając z dziewczyną, teraz mieszkają u niej ale tak wilgoć itp. To teściowa mówi że mówi do niego że może by nastepne mieszkanie kupili dla niego, ale on stwierdził że może gdzieś wyjadą i nie chcą kupować. A już miałam nadzieję że oni przyjdą na nasze mieszkanie, a my sobie większe byśmy wzięli... Ja wiem ze może marudzę, ale te dwa pokoje to taka lipa teraz, a jak mówiłam żebyśmy brali 3 pokojowe to była gadka że nas nie stać... A kredyt mamy tylko na 16 lat, więc jakbysmy mieli spłacać 20 lat to byłoby lepiej niż szukać czegoś nowego za kolka lat... Ehhh kuźwa tak to jest, ślubu nie mieliśmy, ja bałam się odzywać, teściowie o wszystkim zadecydowali... Jak mówię M. o takich rzeczach, które zresztą są prawdą, to on się tylko drze i gada, że jestem nienormalna i niewdzięczna :/
Aha no i ja bym chciała mieć mieszkanie na siebie, bo w razie W ja zostaję z niczym, a on ma mieszkanie- w taki sposob też wolałabym być zabezpieczona, bo niestety ale rozwody się zdarzają.
 
Carla- w takiej samej sytuacji ja Ty jest moja koleżanka. Mieszkanie, w którym mieszkają i spłacają oboje było na teściów i ona w razie tfu tfu rozwodu albo śmierci męża będzie miała problem. W końcu zrobili tak, że teść zapisał mieszkanie na syna a syn sporządził testament. U Ciebie są dzieci, więc jesteś z lepszej sytuacji. My tez miesliśmy opcje brać kredyt z teściami- korzystniejsze warunki, ale odstąpiliśmy. I cieszę się bardzo, że nie jestem z nimi związana. Teściowe w tej sytuacji powinni to mieszkanie zapisać na Was oboje.

Vegas- zdrówka życzę.
 
Jak ja coś napomnę o przepisaniu mieszkania na nas to dopiero będzie jazda. Ciekawe czy jest możliwość żeby oni były kredytobiorcami, a my właścicielami?
 
Carla - Osobiście w ogóle sobie nie wyobrażam że mogłabym jeszcze majkę karmić , jest już taka duża , ale nie przeszkadza mi to że ktoś karmi dłużej , rozumiem też że takie dziecko trudno jest odzwyczaić od piersi tak jak np od smoka , O ile wpływ na zdrowie w tych pierwszych miesiącach jestem w stanie zrozumieć to czy na dziecko dziecko 3 letnie ma jakiś wpływ ? , oszczędność też już w grę nie wchodzi bo raczej samym mlekiem sobie nie poje . Dobrze że chcesz karmić i masz zacięcie , ja po którymś z kolei zapaleniu nie dałam rady , może dlatego teraz nie nastawiam się na długie karmienie .
Ja nie mam prysznica ale nie lubię deszczownicy i nawet jak mam okazję nigdy nie używam

AAAA co do teściów to napiszę Ci coś na grupie bo nie chcę tu ….
 
Miłe Panie, z okazji naszego Święta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!:-):-)
Zobacz załącznik 614064

No mężuś nie zapomniał - jak wrócił z pracy po 6 to dostałam od niego czerwonego tulipanka i Rafaello:-) Moja mama dostanie od niego żółtego tulipanka /jak J. odeśpi nockę to jej da;-)/ a Martynka dostała wielkiego batona:-) Bo Martynka rok temu dostała kwiatuszka i średnio była nim zainteresowana a batonem nie pogardzi:-) Noo fajne święto, jeszcze niech mężuś za mnie w domciu posprząta:-):-) Zapewne od mojego taty też coś dostaniemy dziś jak co roku;-)


A Wy jakieś świętowanko dziś urządzacie?
 
Kurczak - rozłożyłaś mnie na łopatki z samego rana, teraz leże i kwicze i też już straciłam wene i wątek :):-):-):-)

Wszystkiego najlepszego babeczki w dniu naszego święta :) Dziś powinnyśmy leżeć i pachnieć :) ale pewnie nie będzie tak kolorowo :D ja za chwilke biore się za male sprzątanko :)
 
Dziewczynki moje Kochane !! Wszystkiego naj naj naj z okazji naszego święta… DNIA KOBIET :)

141011_bukiet_kwiatow_delikatne_kolory.jpg
 

Załączniki

  • 141011_bukiet_kwiatow_delikatne_kolory.jpg
    141011_bukiet_kwiatow_delikatne_kolory.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 15
reklama
Carla moi rodzice mają prysznic i ze słuchawką i deszczownicą, ja użyłam raz deszczownicy, wolę zwykłą słuchawkę. I tak teściowie nie ładnie zrobili, jesteście małżeństwem i powinni was tak traktować, u mnie podobnie tylko przeważnie to oni pożyczają i też mnie to nieziemsko wkurza że zawsze pytania potajemnie do mojego
Amelia Wasila dobrze pisze, może odpuść próbę nocnikowania, moja siadała na nocnik tylko w Polsce jak widziała jak jej kuzynka siada i wtedy siadała i ona a tu ma bunt i koniec, tak że jak zobaczy u innych dzieci będzie chciała tak samo. Mam nadzieję że moja podpatrzy w święta znowu
Vegas zdrówka i przeganiaj ten katar jak najszybciej. Co do dnia kobiet moja kobieta życia" śpi :) smacznie i niech tak mi da świętować jeszcze przez godz :) Mój dał nam buziaka z rana z kategorycznym zakazem przynoszenia czegoś słodkiego!
Kurczak no szczyt lenistwa! :-D
Fuma jak tam @ ?
a Ty Gabryska kiedy testujesz?
to i ja składam najlepszego z okazji dnia kobiet !
miłego weekendu
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry