reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kobietki wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta.

Dzisiejszy dzień spędzamy bardzo aktywnie i rodzinnie:) Miłego dnia:*
 
reklama
A co tu taka ciiiisza ??? BB się przyblokowało ???

Aniołek ... strrrrasznie mi się podoba...Ty już wiesz co ???!!!
 
Dorcia u nas pierwszy dzień wiosny, pierwszy raz można było ściągnąć szalik i kaptur po prostu jest pięknie, zaraz próba położenia małej spać i jak nie uśnie to dalej na polko.
 
Ianka coś przeczuwam że u dziewczyn też piękna pogoda i smykają się ile wlezie !!!
I jak udało się zdrzemnąć Roksance ? Czy jednak wybrała spacer ?

Kurczak czy smykają się odnosi się też do włóczenia po polu ( dworze)
 
tararam usnęła:) więc lecę parzyć kawkę i zaczynam przez godz buszować po internecie.
 
Kochane, ja korzystajac z chwili ze mezu obiad robi melduje, ze zyje.

Pogoda cudowna wiec jak to sie mowi smykamy sie ;)

@ dzis przylazla ale nie zepsuje mi tak pieknego weekendu.

Pozdrawiam laseczki, buziaki :***
 
Myszki moje, u nas dziś 17 stopni!!! A ludzie dalej kiszą te biedne dzieci w wełnianych czapkach, śpiworach i pod przykrywkami do wózka... Jutro biorę kasę od męża i idę krem z filtrem kupić, bo Tomka mi dziś trochę pewnie podpiekło. Cudnie jest!! Mąż teraz zmienia opony na letnie, zimówek szkoda, dzieciarnia w łóżkach i mam chwilę dla siebie.

Amelia ja nie miałam zapalenia piersi, zastojów, nawałów ani nic, jedyne co to miałam przy Tomku tak poranione sutki że łzy mi się lały przez jakiś tydzień jak karmiłam. Teraz to już luzik, nie wisi mi na cycku non stop, zaczynamy wprowadzać inne pokarmy (dziś była marchewka, smakowała), więc nie jest źle :)
Zobaczymy jak to będzie, jak uda mi się karmić rok to będę zadowolona, chociaż chciałabym wprowadzić Tomka na cycku do żłobka, ale zobaczymy.
Vegas ja w Lidlu dostałam różyczkę, teść przyniósł słonecznik, A. mojej mamy przyniósł różę, a od męża wytargałam kasę na szmaty ale to bez okazji :) My nie świętujemy dnia kobiet, jest mi obojętny ten dzień podobnie jak imieniny, takie bezsensowne świętowanie.
Kurczak dobrze że się chociaz przywitałaś :)
Aniołek wczoraj ostre sprzątanie było, więc o leżeniu mogłam pomarzyć :)
Muffi ładny bukiecik :)
ianka ja też wolę zwykłą słuchawkę bo nie lubię jak mi na łeb cieknie. Mojej tesciowej przez gardło nie może do tej pory przejść "Wasz ślub", mówi zawsze "Wasza uroczystość", jakby to były urodziny czy jakiś inny spęd rodzinny :/ Więc ja uważam że oni nie traktują nas jednakowo, chyba im się wydaje że ja jakaś nieodpowiedzialna jestem i dlatego ze mną na taki temat nie chcieli gadać :/
Wasila a Ty nie mialaś odpoczywać?? I jak wczorajszy dzień? My go spędziliśmy na jeżdżeniu za łazienką i za jedzeniem :)
Dorcia nic nie przyblokowało, chyba u wszystkich słonko zaświeciło :)
Gabryśka a co Wy porabiacie jak jest taka ładna pogoda??

My byliśmy standardowo w Cieplicach w parku, kocham to miejsce, następne mieszkanie chcę kupić w tamtych okolicach.
U nas wiosna na całego, a w tej zakichanej Kanadzie u mojej siostry ciągle mrozy i śnieg, ależ ona ma doła....
 
reklama
U nas wiosna na całego... tak więc smykaliśmy się cały weekend :) ale teraz już wrócilismy do domku i odpoczywamy :)

Pewnie wszytskie korzystają z pogody i dlatego taka cisza na wątku :)

Carla - wow 17 st. no u nas tak ciepło to nie było...

Gabryska - a to wstrętna @, ale dobrze, że masz do tego takie a nie inne podejście :) kiedyś w koncu musi się udać :)

milego wieczorku babeczki :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry