reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Laski. No u nas też ciepło było, 12-13st., byliśmy w 3kę na spacerze, potem na ogrodzie posiedzieliśmy a Martynka poszalała z psem:-) Ja już czuję się dobrze, kataru brak, Jezuuu jaka ulga:-) Jutro do przedszkola idę z Martynką po dokumenty do wypisania by ją zapisać;-) No i do biblioteki chyba się przejedziemy przy okazji bo trzeba książki oddać i cosik nowego wypożyczyć;-)

GABRYSKA ahhh ta @:-( Nic tylko dać jej w łeb:angry: Trzymam więc kciukawce za kolejny cykl:tak:
CARLA my też nie świętujemy DK, ale wiem, że niektórzy świętują, jakieś wyjścia czy inne, stąd moje pytanie:tak: A ja się nie spotkałam z dziećmi przegrzanymi:-) Raczej każde napotkane dziecko miało cieniutką wiosenną czapeczkę a nie jakieś grube zimówki:tak: U nas też ładne słonko dziś było, ale trochę chłodny wiaterek do tego.
ANIOŁEK korzystaj z wychodnych we dwójkę bo zaraz będą w trójkę:-) I z ograniczeniami pewnymi, acz jakże kochanymi:-)
 
reklama
Witam się w piękny poniedziałek.


Nocka blee więc temat pomijam.

Dorcia Bukowinę omijam w takim układzie, ale dziś już mniejszy zapał do przenoszenia tych gór. Co do jedzenia ...... ja też nie umiem odmówić sobie pewnych tematów jedzeniowych i jak najbardziej Cię rozumie. Poza tym przecież nie ulegamy pokusą co dzień :]

Muffi przed starankami to Ty się już nie odchudzaj :))

Dla reszty moc buziaków :*

Grupę nadrobię popołudniu.
 
Hejka :)

No dokładnie Kurczak - Bukowine zostaw :D bo gdzie pojade na weekendowy wypad :)

U mnie nocka też byle jaka.... ale już sie chyba nawet do nich przyzwyczaiłam :) Pogoda piękna, pranie się pierze.....

Miłego dnia :)
 
Hej piekne:) spoznione zyczenia z okazi dnia kobiet :)
Miałam boski weekend.Mąz mi z okazji dnia kobiet zafundował wyjście do SPA a w niedziele zabral mnie do Berlina.Taki mi sie trafil cudowny mężuś :)
Co do przegrzewania dzieci to niestety tez widziałam w sobotę dzieci pod grubymi kocami w puchowych kurtkach,cieplych czapkach i szalikach gdzie bylo 16-17 stopni :/ a rodzice w porozpinanych kurtkach i okularach przeciwslonecznych.
Dorcia-ja jak bylam na diecie to zeby mi sie nie znudzilo za szybko to robilam sobie dzien żarłoka w soboty i wtedy pozwalalam sobie albo na cos slodkiego albo na pizze :)
Muffi-jak Ty 5-7 kg schudniesz to co z Ciebie zostanie?
 
Witam i ja.
Oczywiście korzystamy z wiosennej pogody. Wczoraj jeszcze trochę wiało ale dziś słońce przygrzewa. Też nie przegrzewam dziecka, ubieram ją jak siebie chociaż moje ciało mnie teraz troszkę oszukuje- odczuwam teraz inne temperatury, bo ciągle mi gorąco. Ale matki wariatki nadal pakują dzieci w kombinezony zimowe, przykrywają trzema kocami itp.

Carla- tak będę odpoczywać- po porodzie w szpitalu;)

Korzystając z pięknej pogody mam zamiar w tym tygodniu prać co się da - nawet pokrowce na foteliki moich córek. No i kuszą mnie okna, żeby je umyć. Ale z tym chyba nie będę ryzykować.
Także do dzieła- będę potem i pewnie ponarzekam jak mi już cięzko:)

Miłego dnia i przepraszam, że dziś tylko o sobie;)
 
Laski...dzisiaj dzień chłopa...uppps zapomniałam !!!
Ja już mam prezencik dla mojego....pyszny obiad...wystarczy nie ???
 
Dorciu ja mam taki sam prezent i liczę,że wystarczy ;D chociaż może jak mnie natchnie to skoczę do sklepu po jego ulubione piwko i opakuję w kokardę a co :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry