reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla - super z tym remontem , to prawie tuż tuż :) fajnie że macie się gdzie zatrzymać . Ja czy w czarnym czy białym jestem wiecznie upieprzona , jak mnie majka nie ubrudzi to się o auto oprę itp :/ , Też mi się marzy 4 pokoje , by dzieci miały własne kąty , może kiedyś się uda . Tak się zastanawiam co ja bym zrobiła na miejscu teściów i powiem Ci że nie wiem … niby ma to sens bo po co im 3 pokoje ale może coś im nie pasuje ? lokalizacja ? piętro ?

Dorcia - widzisz mój ma odwrotnie , auto by zmieniał co chwilę , wkurza go że nie chce nowego iphona hehe , ale jak trzeba łózko dziecku kupić to ma problem że tyle to kosztuje ….

Wasila - fajnie że sesje będziecie mieć , też bym chciała ale ja jestem niefotogeniczna niestety .

Samosia - no mam nadzieję że szybko się uda ;-)
 
reklama
Amelia - Ty nie fotogeniczna..... proszę Cię... nakopie ci do Dupy jak tak bedziesz gadac..... Ja jetem zachwycona Twoją urodą i włłłooooosssaaaammmmmiiii :-):-):-)............

Mój auta na allegro codziennie ogląda... ale wie, że jeszcze nas budżet nie puszcza bo ja nie chce wydać wszystkich oszczędności na samochód...więc zbieramy dalej... bo coś musi na koncie zostać :)
 
Ostatnia edycja:
Dorcia-trzymam Cię za słowo z tą kawą,żebys się kiedyś nie zdziwiła ;D
Amelia-Ty jesteś niefotogeniczna?!:baffled::nerd::szok::confused::eek::rofl::angry::no: nooo to chyba jasno się wyraziłam że jestem odmiennego zdania ;P
Wasila-pomysł z sesją jest świetny! bedzie super pamiątka:)
Dziewczyny mój mąż też by najchętniej zmieniał auto co pół roku.Od kiedy jesteśmy razem mieliśmy już 3 samochody a ja wcale nie lubie zmieniac aut:/ ciezko mi sie przyzwyczaja do nich
 
heloł laski, ale jestem wyj.. na, moja córa cały wekend na wściku chodziła, nie spała w dzień zero (teraz padła hurra), w nocy z soboty na niedzielę pobudka o 24 i do 3.20 noszenie na rękach na zmianę z moim !! i ryk ehh wczoraj to samo wieczorem już się przebudziła przed 21 ale tylko na sekundę więc my od razu poszliśmy spać z obawą jaka noc będzie a tu niuniek przespał do 7.20 jednym ciągiem, tak że nie dała nam wytchnąć w ogóle, teraz zrobiłam sobie kawę, porządek się sam robi po tym tajfunie jaki mała zafundowała, obiad też się sam robi ale w nosie mam, pół godz oddechu bo mam tu nie małe zaległości, tak że cofam się i zaraz coś popiszę
 
Hej

Narzekalam na neta to sie obrazil i zdechl na dobre.Niby probowalam wchodzic z telefonu ale to nie dla mnie.

Samosia- Moj ma dokladnie odwrotnie,przyzwyczaja sie do samochodu i ciezko mu potem sprzedac.Najchetniej to by jezdzil caly czas tym samym przez 50 lat.

Dorcia -jak sie pozbylas kamienia to teraz niech juz to paskudztwo nie wraca.Zdrowka.

Carla -podziwiam Cie,ze sie decydujesz na remont z takimi malymi dziecmi.Dla mnie remont to zawsze kleska ,potem sie nie moge odnalezc w tym zamieszaniu.A najgorszy to remont kuchni-myslalam,ze dostane kociokwiku.No i to pakowanie i wynoszenie wszystkiego-nie lubie.
 
Wasila no to nabawiłaś się strachu! igraszki najlepiej na razie odstawić, my się kochamy trochę rzadziej , a dopiero w kwietniu jak mój gin w Polsce nie będzie mieć przeciwwskazań to wtedy dawaj. Odpoczywaj na ile córcia Ci da! Cipa hehe no mało kiedy dzieciaki powtarzają za nami prawidłowo, hehe
Amelia hahaha Pippa moja dwuletnia siostrzenica zapodała wczoraj "ku.a mać" i zobaczyła reakcję otoczenia i teraz jej się jeszcze częściej wymyka. Kurde wiem jak to jest jak pasuję zostawić córcę w domu, a samemu gdzieś wybyć, mój musi wtedy wolne brać bo nie da rady inaczej, a teściowa pracuję? nie dała by radę na trochę zostać z małą?
Kurczak dawaj i tu trochę słonka, bo już tak długo słyszę że macie wszystkie wiosnę a mnie krew zalewa bo ja dalej w grubej kurtce i szaliku i rękawiczkach wrr paskudnie tu jest jeszcze to wiatrzysko. Jak po wizycie?
Dorcia fajnie że już jesteś po, a teraz same przyjemne rzeczy jako zalecenie od lekarza, nic tylko się do nich stosować:) Uwielbiam kawę z ekspresu, ja mam taki przedwojenny co na ślub dostaliśmy malutki starego typu, ale został z Polsce i się tam kurzy, ale jak się patrzy na te ekspresy co produkują to głowa boli takie cuda
Aniołek mój to z Twoim śmiało by sobie rękę podali, przed baby też grywał codziennie, teraz zdecydowanie mniej, ale dalej gra, a w weekend to obowiązkowo wieczorami, jedni mają gry i konsole inni bb :)
Vinga no świetne efekty 5 cm, super,
Muffi tak tak zaciążenie to jest jakieś wyjście na "pozbycie" się pracy :)
Carla ale fajnie się złożyło z tą łazianką a już prawie odpuściłaś, no i bomba że mieszkanie będziecie mieć puste, ja bym nie usiedziała dnia z teściami
zaraz wam powysyłam zaproszenia do znajomych bo pozmieniam w profilu na bardziej prywatne moje dane itp

jeju godz was nagrabiałam, a i to tak ogólnie przeleciałam bo kurde nie nie zrobi się sam obiad, lecę, mam nadzieję do wieczora
 
Hej Babeczki,

czytalam Was ale jakos nie znalazlam tyle czasu co by spokojnie usiasc I Wam odpisac.


Dorcia- dobrze ze masz juz za soba zabieg, dzielna jestes :) ekspresu tez nie mamy od momentu jak mlody stlukl dzbanek, ale ja I tak kawy nie pijam, wiec mi to rybka, ale moze jakby mi ktos taki wypasiony sprezentowal tobym polubiala tak jak I ty ;)


Aniolek – zaraz zerkne co za sesje cyknelas, bedzie napewno super pamiatka, kiedys pokazesz corci niech zobaczy jaka mama laska w ciazy byla

Kurczak- dzis sie wyjasni czy cc czy sn?? Kciuki za wizyte&&

Vinga- lecisz ostro z cwiczeniami widze, 5 cm mniej w brzuchu to juz extra wynik

Muffi- pozbyc sie pracy mowisz, najprosciej zlozyc wypowiedzenie :D a na serio jak Cie ta nie satysfakcjonuje to moze innej szukaj albo rzeczywiscie ciaza I zwolnienie lekarskie, tylko ja nie wiem jak to funkconuje jak masz umowe zlecenie

Wasila- Tobie tez milego tygodnia. Pomysl z sesja super!!! Ja dostalam od malza na gwiazdke rok temu taka sesje, wybralam oczywiscie rodzinna, fajna zabawa byla

Amelia- fajna kurtka, kurcze moze tez powinnam cala na czarno zaczac chodzic to bym szczuplej wygladala przynajmniej ;)

Carla- ale super z tym remontem, to za miesiac juz bedziecie miec nowa lazienke!!

Samosia- ja cos czuje, ze ty bedziesz nastepna w kolejce z nas staraczek do II, czego Ci zycze z calego serducha

Ianka- wspolczuje weekendu, mam nadzieje ze corcia juz grzeczniejsza

Fuma- dobrze ze net juz focha nie ma I dziala ;)


Buziaki laski, lece pranie wieszac
 
Dorcia łap łap, pewnie że nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie. Gratuluję pozbycia się kamyczka.

Wasila - tak mam częściej wizyty, od 29 tc mam co 3 tygodnie, a teraz od tego tygodnia mam przychodzić raz w tygodniu na ktg i jak będzie się działo coś z blizną mam mówić i od razu wizyta.
Ehhhh zazdroszczę nocki bez pobudki.
Co do spania z dziećmi: moja Kika spała sama do 8 msc a potem wzięliśmy ją do siebie, mam to samo zboczenie co Ty, do tego Ona nie ma problemów z przestawianiem się więc jeszcze się naśpi sama ;]

Carla świetne info co do łaźni, super, czekam na efekt końcowy w takim układzie.

Samosia i tej sjesty Ci życzę :]

Ianka słonko już wysłane.

Gabryśka kiedy masz termin następnej @ co bym kciuki trzymała, żeby nie przyszła ?!

Aniołek to położną mamy tą samą :]


Dziękuję lasencje za kciuki :**

Ja po wizycie, mały trochę zwolnił tempa, dziś ważył 2560-2600 różnie mu wychodziło ale ogólnie wiadomo plus minus, główka nadal duża, szyjka zamknięta, długa, Dzidziuś wysoko - a te skurcze mnie już wykańczają, użeram się z nimi od 15 tc wrrrrrrrrrrrrrrrr, ktg w normie.
Będziemy próbować sn ale mam się nie nastawiać, muszę urodzić szybko do 4 godzin jak nie to cc, ale plus taki, że Dziecię będzie przygotowane, że wychodzi.
Z położną mam spotkanie 10/03 o 15.
 
Mam wynik bety....jestem załamana....wzrosła z 20 na 26....rano będę dzwonić do mojego lekarza.
Zerknę do Was jutro ... właśnie wróciłam z pokazu Thermomixa....ma któraś z Was ???
 
reklama
KURCZAK no to są nadzieje na sn:-) A Karolek jeszcze z wagą poszaleje, 3 z przodu zapewne będzie:-)
ANIOŁEK mnie też coś nosi, w domu nie mogę usiedzieć, gościłabym się gdzieś ciągle lub wybywała w 3kę:-)
DORCIA fajnie, że kamyczek ''urodzony''. Kurcze jak to możliwe, że beta ot tak wzrosła??:confused:
VINGA Kochana gratulacje, ładny wynik, 5cm - super:-) A malunki na ścianach extra:tak:
SAMOSIA to ładnie się starajcie i czekamy na II:-)
CARLA super, że jednak remont dojdzie do skutku:tak:
AMELIA ja też uwielbiam kolor czarny i ubrania w czerni:tak: Na drugim miejscu stawiam szary:-p Kiedyś uwielbiałam pstrokate kolory, ale zdecydowanie najlepiej mi w czarnym:-p Fajna ta kurtka:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry