reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
HEJ

Dorcia - jeszcze do tego expresu bo sklerozę mam ;) , my właśnie na święta sobie kupiliśmy a ja jaszcze kawy nie piłam z niego , jak tylko czuje kawę to uciekam , po porodzie mi zapewne przejdzie , oby :) a z luksusami to ja tu jestem w tyle hehe . Poczekam , może przy następnej dostawie będą czarne , na pewno kiedyś rzucą , jednak wole czarny ;) , mam jeszcze -25% na nią więc cena nie jest zła :)

Muffi - :-) jak się pozbyć pracy , dobre , nie wiem , zazwyczaj ludzie pytają jak ją znaleźć:-), ciąża to jakiś pomysł jest . No lubię czarny :) , nic nie poradzę , po mamusi mam ;) , moja mama do 45 roku życia ubierała się tylko na czarno i ew . białego coś , dopiero teraz jej odbija i kolorowe ciuchy kupuje .

Wasila - no ja już wiem że muszę ją wziąć na wizytę , gorze że ona na tyłku sobie nie umie siąść i poczekać , gorzej z połówkowym bo to już dłużej trwa .
 
reklama
Witam się poniedziałkowo :)

Vinga - no no 5 cm super efekt :D Malunki na ścianie rewelacja :D teraz musisz do mnie przyjechać bo ja też chce taką owieczkę :)

Amelia - Super kurteczka, :) ja bym chyba nawet wolała jasną :) no ale ja mówisz że lepiej się czujesz w czarnym to może faktycznie poczekja na dostawe :)

Muffi - No ciąża będzie najlepszym rozwiązaniem - mówie Ci :):-):-):-)

Dorcia - pięknie, że kamyczek wysikany :) oby tak dalej no i najważniejsze, żeby się nowe nie robiły... teraz jeszcze tylko Betka do zera i sex, sex, sex:-):-)

Kurczak - powodzenia na wizycie :) Trzymam kciuki :) &&&&

Vegas - to masz się fajnie jak tylko 2x w miesiacu meżuś gra w gry :) ale mam nadzieje, że jak dzidzia przyjdzie to mojemu też się to zmeni :)
Wasila - ale Ci fajnie z tym basenem i jak widać sen po nim murowany :)

A ja sie wczoraj smykałam 5 godzin.... i poddaje się.... nie w tym stanie... tak wiec w następny weekend jak Wam napisze, że mnie nosi to macie mnie kopnąć w dupę.... Czulam wszystkie kości i jeszcze na koniec mnie zaczeło dziwnie w pochwie kłuć... oby sie tam jeszcze nic nie rozwierało..

Miłego dnia życzę....
 
Kurczak --&&&&& za wizytę , nie wiem co mi się ubzdurało że w środę idziesz

Aniołek - czasem człowiek zapomni że w ciąży jest i później cierpi , ja już też niestety nie nadaje się , wczoraj przeszłam się po paru GH i miałam dość , nawet mi się nie chciało ciuchów przymierzać.
 
Hej!! Nelson w p-olu, mąż w pracy, czyli ferie się skończyły i wracamy do codzienności :)

Uwaga, uwaga!! Część kafli została wczoraj zakupiona, remont uważam za prawie rozpoczęty :) Kolega będzie nam robił łazienkę, on się tym zajmuje, nie chce 4500 zł (w tym są rurki, jakieś zaprawy, gładź, kable, regipsy itp.), my kupujemy tylko czyste rzeczy :) No i najważniejsze zaczynamy 20.03, czyli w dzień wyjazdu teściow na 3 tygodnie do sanatorium :) Juuupiii, nie będę musiała z nimi mieszkać!!! Tak więc na czas remontu przenosimy się do nich, w sumie powinni się z nami zamienić na stałe, bo oni mają 3 pokoje 70 metrów, a my 2 pokoje 49 m- tak miało być, ale już nie widać chęci do zamiany, więc my mierzymy ambitnie na 4 pokoje za kilka lat :)

Wasi grają na konsolach, mój za to gra z kumplem z Niemiec w Wormsy na smartfonie :) Robaki nazwał naszymi imionami i tylko słyszę "o ty świnio, zestrzeliłeś Tomeczka" :) Normalnie jak dzieci, bo nie dość że oni na tych telefonach grają, to na lapku przez Skype gadają :)

Vegas moje dzieci też śpią same, od samego początku. My nie lubimy spać z maluchami, jak mąż daje mi Tomka około 7 na karmienie (tylko wtedy karmię na leżąco) to jestem połamana w razie jak zasnę. A Martynka z czasem się przyzwyczai do nowości :)
Dorcia super że poszło sprawnie, no i gratuluję urodzenia kamienia!! Mam nadzieję że to koniec problemów kamieniowych :)
Dobrego masz męża, hmm więc na pewno dobra z Ciebie żona :) Zazdroszczę ekspresu, ja kawoszka jestem i kocham kawę, poza wodą to pijam tylko kawkę, więc wpadam kiedyś na pyszne latte!!
Nie wiem czy posłała pismo do sanepidu, tak szczerze to wisi mi to :) Zmusić i tak nas nie zmuszą.
Wczoraj czytałam zalecenia dot. szczepień kotów, szczęka mi opadła, zwierzęta lepiej się traktuje niż maluszki!!
Kiedy nie szczepić kota?
Przede wszystkim szczepieniom nie powinno się poddawać kotów młodych, do 8-12. tygodnia życia. Dlaczego? Ponieważ przeciwciała przekazane im przez matkę chronią je przed zachorowaniami. Nie można szczepić kociąt do szóstego tygodnia życia i kotek w ciąży. Kot poddawany szczepieniu powinien być zdrowy (w przeciwnym razie szczepionka może nie zadziałać) i odrobaczony (pupila trzeba odrobaczyć co najmniej 2 tygodnie przed szczepieniem). Nie szczepi się również zwierząt, które doznały już silnych alergii, również po poprzednich szczepieniach. Z wizytą u weterynarza warto się również nieco wstrzymać w przypadku zwierzęcia, które dopiero do nas trafiło. Dajmy kotu kilka dni na oswojenie się z nowym miejscem i zmniejszenie stresu, który może źle wpłynąć na efekt szczepienia. Nie szczepmy też kota na wszystko jednocześnie. Program szczepień ustalmy z weterynarzem.
A PEDIATRA NAJCHĘTNIEJ BY WCISNĄŁ WSZYSTKO CO MOŻLIWE!!! PARANOJA!!
Amelia może Majce chodzi żebyś sobie poszła i wygania Cię po angielsku "go go" :) ?? Nie, nic mi nie leci, chociaż często podczas ćwiczeń czuję napływ pokarmu i patrzę w lustro na sali czy plam nie mam :)
Kurtka super, ja też bym czarną wzięła z protego powodu- na czarnym nie widać brudu, a teraz jak np. wózek ładuję do auta itp. to na jasnym płaszczu widać było zaraz ubrudzenia :) Przejściówkę kupiłam czarną.
Aniołek ja urodziłam Nelkę na tym etapie, dlatego teraz jestem już o Julę i Ciebie spokojniejsza :) A sesja boska, idealna!
Kurczak przy Neli mieliśmy butelki z TT i to jest to samo co te nowe Avent Natural :) Trzymam kciuki za wizytę!
Vinga ależ jestem z Ciebie dumna!! Ale się zawzięłaś, super!! Powiem Ci że na tym zdjęciu co kucasz przy farbach to nie widać dodatkowych kg :) A malunki boskie, masz talent, naprawdę!
Muffi ale szybko dopadło Cię znużenie pracą ;) Słuchaj, a Ty płacisz dobrowolną składkę na chorobowe? Przy zleceniu możesz i w razie ciąży kasa by była, tylko że chyba przez jakiś określony czas musiałabyś mieć płaconą.
Wasila ja szczerze polecam zimowe kozaczki z lidla, są lekkie i nieprzemakalne, jak teraz dadzą jakieś trzewiki to kupuję.
Mąż z córą byli wczoraj w https://www.facebook.com/TermyCieplickie na wejściówce od kolegi, nowo otwarty obiekt- szczegół że 1,5 roku opóźnienia :/ Ja spacerowałam po parku i normalnie fala szczęścia mnie zalewała, piękne słońce, 15 stopni, zadowolony Tomek w wózku :)

Laski, ależ ja Was kocham :) Tak sobie myślę że ciężko byłoby mi przeżyć dzień bez przeczytania Waszych postów :)
 
Carla - no to świetna wiadomość z tą łazienką :) a różnica kolosalna tamten chciał 7 a ten 4,5 tys :) a teście sami mieszkają na takim metrażu?? to faktycznie mogliby się zamienić :)
 
Aniołek...nie szalej...ja Cię proszę !!! Ja nie mogę nazachwycać się Twoim fotką....chciałabym mieć taka figurkę !!! I ten cyc !!! Ach !!!

Carla faktycznie jeśli chodzi o szczepienia kota...są cuda na kiju...szczepić ,nie szczepić...doszczepiać !!! A i szczepionki nie są tanie !!! A tu dziecku każą jakieś świństwa podawać !!! Ot i Polska cała !!!
Nie mogę się doczekać twojej łazieneczki ....różnica w cenie kolosalna.
A mnie się dzisiaj roomba zepsuła...zadzwoniłam na serwis i jutro dostane nowe części....to się nazywa dobra firma :)
A dzisiaj idę na pokaz Thermoimix'a...........która go ma .........przyznać się bez bicia ???

Amelia wiesz mój chłop to taki oszczędny Janek....nigdy nie wydawał kasy bez potrzeby...a ostatnio...hmmm nie poznaję go !!! Zaczęło się od samochodu i tak leci...meble,roomba,zmywarka i teraz express....jestem w ciężkim szoku !!! Ale na przykład jak zagadnęłam że może by mi Iphona kupił to mi popukał w czoło !!! Po co Ci Iphon...jak masz nokie ( starą ale jarą) ...chyba po to żeby zgubić ??? Hmmm i zrozum tu chłopa !?
Fakt że romnt by się przydał...łazienka nowa,kibelek , panele...ale cóż mam ekspres....walne kawkę i już nie będę zauważać że łazienka nie modna czy panele popękane...nie?

Idę ogarnąć chałupkę !!! Ktoś chętny do pomocy !!??

Miłego dzionka !!!
 
Hej laski!:)
Dorcia-no to mąz szaleje faktycznie,skoro taki chętny do zakupów to kłuj żelazo póki gorąco,może się i na tego Iphona da namówić :D a chałupke bym Ci z chęcia pomogła ogarnąc w zamian za ta pyszną kawę z ekspresu ;D
Carla-super,że remont łazienki jednak dojdzie do skutku :) P.S my tez Cie kochamy ;)
Muffi-dziewczyny mają rację-majstrować bobaska!:) a co to za koncert miał być i czemu odwolali?:(
Ja dziś dostałam @ i słabo się czuję ale pocieszam się że jak dobrze pojdzie to już niedlugo bede miala sieste od @ na jakis czas ;D
 
Samosia ja Cię przepraszam...następna @ już się ma nie pojawić !!! KONIEC KROPKA !!!
Wpadaj na kawencję ....i bez pomocy w sprzątaniu zasłużyłaś na pyszną kawkę !!!
 
Carla- ale Ci zazdroszczę remontu tzn efektu po nim:) My tez Cie kochamy
Nelka jest wcześniakiem? Kota nie mam, ale pamiętam jak szczepiliśmy młodego psa. Faktycznie było podobnie jak napisałaś.

Dorcia- właśnie wykorzystuj męża póki ma dobra passę:)

Ja cały weekend rozmyślałam co dać w prezencie córci na urodziny bo ma niedługo.I dostanie tym razem sesję fotograficzną. Znalazłam babkę, która robi to niedrogo profesjonalnie no i jeszcze się zgodziła w cenie sesji Neli cyknąć mi kilka ujęć ciążowych. Mam nadzieje, że za miesiąc jeszcze się zmieszczę w obiektywie:)'
Aniołka zdjęcia mi się tak bardzo podobają, że postanowiłam mieć i dla siebie pamiątkę tylko nie ma kto mi zrobić więc wykorzystam sytuację.

Samosia- oby @ była ostatnią:)
 
reklama
Samosia - dokładnie następnej @ ma nie być, czekam na piękne II kreseczki na teście :)

Dorcia - fajny ten Twój mąż - korzystaj póki możesz :) może uda Ci się go jeszcze namowić na nowego fona :) Ja nie do konca lubie swoje piersi, więc nie wiem co Ci sie w nich tak podoba.... Fajnie, że już jutro będziesz miała nowe części do odkurzacza... moj już jest 1,5 tygodnia w reklamacji, i pewnie jeszcze z tydzień będe bez sprzętu... mężus musi zasuwać z miotłą :) ale dobrze, że wszędzie płytki i panele więc nie ma tragedii.

Wasila - Fajny pomysł z prezentem dla córci no i Ty przy okazji też sobie foteczki strzelisz :) więc czekam na zdjecia na grupie :-):-)

Ja przeleżałam całe przedpołudnie, za chwilkę ide ogarnąć kuchnie, nastawić pranie i postawić na zupę...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry