reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Helol,
mam chwile bo moje dziecko drzemke na kanapie strzela, no padl mi chlopak jak mucha ;)

Kurczak- to chyba dobrze, ze będziesz probowac sn, ponoc szybciej dochodzi się do siebie niż po cc, w końcu to jednak jakby nie było operacja. Warto probowac a nuz się uda sn. Każdy porod inny, wiem ze ty pisalas ze tez mialas 2 w 1 z cora, zycze Ci aby udało się sn, to musi być mega emocjonalne i piękne przezycie. A w razie czego wiesz, ze lekarze sa gotowi na cc wiec wszystko będzie dobrze. A termin @ mam na dzień kobiet, już mnie moje dwa rodzynki bola wiec pewnie przylezie małpiszon. A dzieci to laduja się jak spia, mój wlasnie to uskutecznia, az się boje o której spac pojdzie dziś :D



Dorcia- a może z beta pomylka labo?? Albo ze względu na te kamienie?? Daj znac co twój gin na to. A tego cuda o którym piszesz Thermomixa to nie znam
Amelia- znam tez ten bol jak nie ma kogo poprosić do pomocy nad dzieckiem, tez wszędzie młodego ciągamy, a samotne wyjścia z m. to musza być z dużym wyprzedzeniem logistycznie zaplanowane :D
Aniolek- dzięki za kciuki, przydadzą sie
Vegas- ty to masz wesoło, ciagle jakies spotkanka rodzinne
Wasila- ciaza z malym dzieckiem to na pewno nie lada wyzwanie, ale ta mala roznica wieku jest super moim zdaniem, szkoda ze ja taki tchórz i się wcześniej nie zdecydowałam na drugie bobo
 
reklama
Dorcia koncert odwołany bo gwiazdy nie doleciały :] I super, że urodziłaś kamyczek ;))

Wasila tak też myślę, że zajście w ciążę to najprzyjemniejszy sposób, żeby pozbyć się pracy :D

Carla płacę tą składkę, ale nie wiem jak to jest w praktyce… Super, że remontujecie tą łazienkę… no i różnica w cenie kolosalna!

Samosia miał być koncert the beatnuts, ale zabalowali we Francji i nie dolecieli ;] Mam nadzieję, że to będzie twoja ostatnia @ :) Ale coś czuję Samosia, że jak my zajdziemy w ciążę to razem ;]

Amelia heheh jak bym mojego M. widziała. On jest typowym gadżeciażem. Kupuje fajne telefony, komputery, tablety, nagłośnienie itd. a jak ja chce kupić nową pościel, czy jakieś przybory do kuchni to zawsze jest pytanie: po co? przecież te stare są jeszcze dobre. hehehhee ;) Ty jesteś niefotogeniczna? Weź dziewczyno… otwórz oczy :D

Dorcia niech ta beta spada !!!!!! A co do tego thermomix to ja nie ufam takim sprzętom, potem stoją nieużywane. I strasznie naciągają na tych pokazach, więc unikam takich miejsc :D

Hej… a Tesiak chyba naprawde odeszła z BB. Nie ma jej w uczestnikach grupy :(
 
Ostatnia edycja:
Muffi żartujesz....całkiem Tesiak odeszła ??? Nie zwróciłam uwagi...szkoda...buuuuuuuu
Ja się nie mogę doczekać kiedy Ty i Samosia zobaczycie wreszcie II !!!!!

Spokojnej nocki !!!
 
Muffi- ciąża załatwiłaby sprawę na długo:) Działajcie
Też myślę, że Ty i Samosia będziecie w ciąży w jednym czasie

Szkoda, że Tesiak nas opuściła. Jej ostatni post był tak jakby pożegnalny.

Dorcia- i co z Twoimi wynikami?

Kurczak- też nie wiem skąd u dzieci tyle energii :confused: baterie mojej wczoraj padły o 22.30 a dziś o 6 zrobiła pobudkę:confused:

Gabryśka-
wiem, że już niedługo bedę szczęsliwa, że miedzy córkami jest tylko 2 lata różnicy.
Postaram się już więcej nie narzekać:)

Dziś idę na wizytę do mojej "ulubionej" endo. Ależ mi się nie chce.Ciekawe co tym razem mi wymyśli?
Kornelkę oddaję do sąsiadki. Mam nadzieje, że się dogadają.

Wczoraj przeprowadziliśmy rozmowę z mężem na temat imienia dla młodszej. Już mu się Zosia odwidziała. Mówi, że za bardzo popularne.
Chyba będzie Ola;-)ale jakoś jeszcze nie jestem przekonana.
 
Ostatnia edycja:
Ja bym sie baaardzo cieszyła jakbysmy z Muffi w jednym czasie w ciążę zaszły :D
A jak wu Was Muffi w tym temcie? ;P ustaliliście już mniej więcej kiedy zaczynacie działać?:)
Wasila- no Zosiek ostatnio faktycznie sporo :) ale Ola to też bardzo ładne imię:)Mam nadzieję,że Kornelka sie dogada z sasiadka:)
Dorcia-no własnie jak tam z wynikami kochana??
No szkoda,ze Tesiak nas opuscila..
 
Hejka :)

Wasila - Imię Ola bardzo ładne ;) mój też coś kiedyś wspominał o Aleksandrze :), ale tak ma na imię siostra jego mamy więc odpada :-):-) Ja sie uparłam na Julke i koniec kropka :)

Muffi - no to jak opłacasz składki na chorobowe no to bierzcie się do roboty :D:D no i moze faktycznie wstrzelicie się z Samosia w podobny termin :)

Dorcia - i jak tam?? byłaś skonsultować u lekarza ten dziwny przyrost bety??

A ja dzisiaj zawiozłam Wymaz na GBS do laboratorium, fryzjer też zaliczony.... a teraz leże i odpoczywam... bo z każdym dniem troche wysiłku jest dla mnie nie lada wyzwaniem, a na dodatek dopadła mnie rano zgaga tylko nie wiem po czym skoro zjadłam tylko rogala maślanego z masłem i wypiłam zieloną herbate.... mam tylko nadzieje, że w dniu porodu moje dolegliwości żołądkowe się skończą.

Miłego dnia
 
Laski zapraszam na grupę. Później może ogarnę wszystko, ale teraz mam romans z pozwem i sprawy związane z remontem.
 
Gabryśka - dzięki za te słowa :*
Trzymam kciuki by nic nie przylazło !!!!!!

Wasila - no ta ładne ma akumulatory :D:D:D:D Imię b. ładne podoba mi się, do tego stopnia, że rozważałam u siebie Aleksandra ale moja ekipa nieugięta.

Muffi, Samosia i Gabryśka - to będzie ciążowe trio :]

Aniołek - musimy dać radę, jeszcze trochę.

Dorcia - jak konsultacja z ginem?


U mnie w ogóle teraz leniwe dni, w dzień najbardziej chce mi się spać, nawet biednie z jakimś działaniem na laptopie - chociaż dziś nie powiem załatwiłam sporo spraw, zakupiłam brakujące rzeczy maluszkowe, jestem prawie, że na finiszu :)) może być tak, że rzadziej się teraz odezwę, ale wybaczycie mi, prawda.
Poza tym jakby co to Anioł jest zawsze na bieżąco, nawet jakby i Ją dopadło to zawsze myślę z telefonu Wam szkrobnie, a ja w telefonie nie mam takiego cudu jak internet :D
 
hej laski :*
dziś byliśmy w szpitalu skontrolować nóżki. efektów ćwiczeń brak :( władowali nas w gips :( a ja siedzę i ryczę, że to przeze mnie, bo za lekko rozciągałam mu nóżkę.
wybaczcie ale dołka podłapałam

Dorcia mam nadzieję, że beta znów zacznie spadać ;*
 
reklama
O qwa Vinga..... nie obwiniaj się, że to prze Ciebie... robilaś co w Twojej mocy.... może tak miało być, zdejmą gips i nóżki będą cacy... Tulę mocno i życzę siły dla Ciebie i zdrówka dla Gabrysia.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry