reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dorcia - super, że już po wszystkim, niezłych rozmiarów był kamyczek... no to teraz tylko wszytstko wysiusiać i po kłopocie :) a co do ekspresu to nie mam a bardzo bym chciała.... więc zazdroszczę :)

Amelia - no to widzę, że też Cię zaszczyt kopnął :) może Pani taka znawczyni, że nawet po małym brzusiu pozna, że to ciażowy a nie z przejedzenia :) mnie dopiero zauwazyli w Aptece w 34 tygodniu.... wczesniej nigdy mnie nikt nie przepuścił, więc ty korzystaj z tego ile możesz, bo w koncu to nasz przywilej.

Carla - ale mi łezki poszły do oczek jak to przeczytałam.... też się bałam powtórki z rozrywki no ale najwidoczniej zasłużylam na to dziecko - oby tfu tfu... bo jeszcze jakby nie było miesiac do porodu i mam nadzieje, że wszytsko się szczęsliwie skończy.
Fajnie, że butki kupione :) no i jeszcze za takie pięniądze, a na pewno trochę posłużą :)
Nie widzę problemu, żebyś znowu zaszła w ciażę :-):-) bierz męża w obroty :) Takie fotki to fajna pamiątka, może moje są zbyt odważne... i nie nadają się do dalszej publiki - no ale raz sie żyje.

Vegas - mój gra na konsoli codziennie :) w weekendy tylko dokłada do tego piwko, a wczoraj był mój brat więc też było męskie granie :D

U mnie nocka oki :) ale mężuś spał na dole bo wczoraj mieliśmy pełną chate a co za tym idzie i alkohol więc standardowo z chrapiącym i śmierdzącym chłopem spać nie bede :-):-)

Dzisiaj pogoda równie cudna - mam ochote wybyć gdzieś z domku, obiadek też po za domem - może KFC - trzeba korzystać jeszcze póki mogę :D

Miłego dnia laseczki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam w piękny niedzielny dzionek, dla tych którzy tego słonka nie mają, bądź mają jak na lekarstwo szybciutko posyłam :*

Dorcia cieszę, że wszystko poszło okey i gratuluję nowego nabytku.

Carla ja jestem mega fanką akcesoriów TT, więc butelkę i od nich kupuję :) no ale tak jak pisałam wcześniej, Kicia w ciągu swojego życia miała "przyjemność" pić z butli tylko w dzień naszego wyjścia ze szpitala i teraz też chciałabym jej uniknąć - kupuję tylko w razie gdyby ...

Moja ekipa od wczoraj się smyka, dziś nie ma ich już od 8,30 znów chodzą po górach, a ja zajęłam się sobą :D
Jutro wizyta, trochę się już stresuję :/

Całą resztę gorąco całuję i posyłam pozytywne fluidki.


Odezwę się w poniedziałek popołudniu.
 
Kurczak jeśli pozwolisz to ja już dzisiaj zacznę łapać te Twoje siusiakowe fluidki....przecież się kiedyś przydadzą !!! Z niecierpliwością czekam na info z jutrzejszej wizytki !!!

Carla a myślisz że faktycznie wyśle ta walnięta lekarka papiery do sanepidu ? Może tylko tak gadała żeby Cię zmusić do szczepienia ???

Co u Was laseczki...mało się coś odzywacie !!!??
 
Ja dziś miałam kiepską noc zafundowaną przez córę:-p, więc dziś ledwo na ślepka patrzę:-p Ale zaliczyliśmy spacerek 2h, obejrzeliśmy rodzinną baję i jakoś czas zlatuje - rodzinnie;-)

KURCZAK nie martw się, wszystko na pewno jest OK i wrócisz do nas z samymi super wieściami:tak::-)
ANIOŁEK Ty chyba odważnych ciążowych fotek nie widziałaś:-p Ostatnio w grafice w google oglądałam sesje ciążowe by sobie pomysł jakiś zgapić na zdjęcie a tam niektóre kobity zapomniały się ubrać:-p O zasłanianiu się rękoma też chyba nie słyszały hihi:-p Mój gra na konsoli tylko jak jego brat wpadnie do nas a on wpada tak z 2x w miesiącu;-) Wtedy mają piwkowanie i granie:-p
 
hej, my już w domciu :)
obiecane fotki wrzucone na grupę, tylko uprzedzam, że to naprawdę nic nadzyczajnego


jutro was nadrobię a tymczasem lecę poćwiczyć :)
ps. muszę się pochwalić, że spadło mi 5cm w brzuszku od tych ćwiczeń :-)
 
Vinga - 5 cm ? super :-)

Vegas - no ja też miałam kiepską noc , mała przytuptała do nas w nocy i jak zwykle wstałam w poprzek cała połamana i zmarznięta , a królowa wyspana i zadowolona ….

Aniołek - w sumie się nie dziwie że nikt nie zauważył że w ciąży jesteś :-), chudzino . A zdjęcia hmmm też myślę że widziałam odważniejsze:)

nie mam mocy coś dziś , muszę kupić kurtkę bo się ledwo dopinam w puchówkę , i wyglądam jak pączek w niej . Znalazłam w h & m
Product Detail | H&M PL i w całym kraku tylko jasne są a ja chcę czarną :( . Muszę porobić badania , jakieś posiewy dodatkowo , połówkowe itd i kurde nie mam gdzie małej dać , jak mnie to wkur…a , czasem się czuje jak samotna matka

Vinga - no beztalencie jak nic ;-), kopnę Cię w doopę !!
 
Ostatnia edycja:
Dorcia to świetnie, że kamyczek rozbity ;] To teraz nic tylko sex sex sex :) A co do ekspresu to ja tez mam i powiem Ci, że to jest świetny wynalazek :D Codziennie rano świeżo mielona kawka mmmmmm ;)

Amelia to już faktycznie musi być widać ten twój brzuszek :)

Vinga 5cm to naprawde sporo !!!

Amelia fajna ta jasna kurtka, ale z ego co widać na twoich fotkach to lubisz czarny kolor ;)

A my dzisiaj byliśmy u mamy na urodzinach, potem mieliśmy iść na koncert, ale odwołali :( A tak się cieszyłam :(:(:( Ponury dzień u nas a jutro znów poniedziałek :(:(:( Laski, jak by się tutaj pozbyć pracy? ;]
 
Muffi chcesz pozbyć się pracy...oddaj ją mnie :tak::-D Koncert odwołany ?? Bo ???

Vinga podziwiam ..mnie nic nie ubyło....a ćwiczysz z Chodakowską , Mel B ???

Amelia świetna ta parka...niedroga...ostatnio widziałam bluzy w tej cenie !!! A może weź jasną i zestaw z ciemnymi butkami i apaszką ???


Się muszę pochwalić ( ostatnio tylko się chwalę ) "urodziłam" wczoraj kamyczek !!!
7 mm x 4 mm i kuuupę piachu. Cieszę się bardzo bo oznacza to że tak spory kamień nie zablokował mi nerki !!! A lekarz mówił że z dolnego kielicha ciężko schodzą...a ja ...dwa dni po zabiegu pozbyłam się kamienia ! Nawet zdjęcie z tej radości mu zrobiłam :-D

Miłego poniedziałku !!!
 
Ostatnia edycja:
Carla- też chciałabym jakieś buty dla małej z Lidla. Jeszcze żadnych nie kupowałam, ale jeśli są takiej jakości jak ubrania to z chęcią skorzystam. Też muszę wybrać się do Deichmana, bo moja nie chce już chodzić w zimowych.

Dorcia- dzielna jesteś:) cieszę, się ze najgorsze za Tobą.Zalecenia lekarza bardzo przyjemne:)tzn. że już jesteś "czysta"?

Amelia- dobrze, że ludzie reagują na ciążę. Ja mam mega brzuch i jakoś nikt go nie zauważa:/ Kupiłabym jasną kurtkę. Też mam problem co zrobić dzieckiem, mąż nie zawsze może zostać z nią a do ginekologa czy stomatologa jej przecież nie wezmę.

Aniołek- miesiąc do porodu, ale lada moment dziecko będzie donoszone

Muffi - może po prostu zajdź w ciążę:-)

Kurczak- powodzenia na wizycie i mam nadzieję, że dziś się rozstrzygnie jak będziesz rodzić. Zwiększyła Ci się częstotliwość wizyt u gina?
Mam kilka butelek po Kornelii praktycznie nieużywane, więc chyba jeszcze sprawne. tylko smoczki jak coś nowe kupie. U nas najlepsza okazała się butelka Lovi czyli u każdego inaczej:)

Vinga- też widziałam takie odważne zdjęcia ciążowe nawet na portfolio jednego z fotografów. Ale ja wolę bardziej subtelne zdecydowanie. Też sobie muszę zrobić kilka na pamiątkę.

Vinga- brawo i trzymaj tak dalej a za pół roku będziesz wymieniać całą garderobę.


Pisałyście o spaniu z dziećmi. Ja uległam i przyznaję, że lubię zapach swojego dziecka w łóżku. Takie małe zboczenie:-)
My wczoraj skoczyliśmy wieczorem na basen i przespałam po nim całą noc bez żadnej pobudki. Czuję się jak nowonarodzona. Też życzę Wam miłego poniedziałku i całego tygodnia.
 
reklama
hej laseczki :) witam was z poranną kawką
Dorcia do tej pory ćwiczyłam skalpel chodakowskiej ale ostatnio dołączyłam jeszcze na początek mel b cardio na spalanie ale po tym tylko pół skalpelu dałam radę zrobić. super, że kamyk sie "urodził"
Amelia super ta kurteczka, a pani w sklepie - miły gest, oby więcej takich ludzi!
Dorcia ja nie mam bajerów w kuchni, ani zmywarki, ani ekspresu, nawet czajnika elektrycznego :p mój mąż uważa je za zbędne (no oprócz zmywarki)

no i tylko tyle udało mi się napisać, Nat już mnie chce do zabawy
miłego dnia ;**
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry