reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
na sekundkę tylko jestem
Dorcia może przez te kamyczki taka beta? mam nadzieję że jutro gin Ci da wyjaśnienie. Nie wiedziałam co to Thermomix ale w googlowałam, i wyskoczyło zdjęcie, a więc teściowa ma taki sprzęt od paru lat, robi w nim wszystko, jest bardzo zadowolona, sama kiedyś będę kupować jakiś konkretny robot ale jak dla mnie on chyba za drogi jest, ale teściowa chwali go bardzo
 
reklama
Ja naprawdę brzydko wychodzę na zdjęciach , mało które nadają się do publikacji , nie umiem się uśmiechać na zawołanie i zawsze robie głupie miny i jak kretynka wychodzę.

Aniołek - no mój też ogląda …nie wiem po co .

Samosia- he he he

Ianka - no Twój weźmie wolne a mój mówi że nie da rady i koniec a ty sobie k..a radź sama , jak mnie to wkur.. , ja wiem że czasem nie da rady no ale co ja mam zrobić ? jutrzejsze badania na posiew odwołałam … nie wiem kiedy pójdę , ale połówkowego nie dam rady przesunąć już . teściowa pracuje i ostatnio mało przychodzi , moja mama też w pracy.

Ianka - może ząbki małej wychodzą co ??

Gabryska- no czarny wyszczupla :) już nie chciałam tego pisać :-)

Kurczak - to świetne wieści :-), mam nadzieję że uda się SN :tak:

Dorcia - kurcze zaskoczyłaś mnie :szok: , ja myślałam że teraz to tylko spadać może . Co do thermomix to też musiałam wygooglować :) nie jestem przekonana ogólnie to tej formy sprzedaży , a sam produkt … hmmm nie kupiłabym , lubie takie nowinki ale wiem że szybko się nudzą , poza tym tak wyliczam w głowie i mam blender , mikser , parowar , wagę kuchenną , mikrofalę czyli prawie wszystko co on ma w sobie , gdybym nie miała nic to może bym się skusiła ale nie za taką kasę.
 
Dorcia - ja nie mam tego wynalazku, nawet nie wiem jak wygląda, ale słyszałam o nim, że robi cuda :) tylko faktycznie troche drogi ....
Jak to możliwe, że beta poszła w góre...?? moze się w laboratorium pomylili...

Kurczak - Gratuluje wizyty - Położną myślę, że mamy superową tylko nie waż się rodzić w tym samym dniu co ja - bo ona się nie rozdwoi :-) Ja mam u niej wizyte 15/03 na 19:30 troszke nam pokrzyżowała plany bo w tym dniu mieliśmy iść do A brata bo ma 18 :D no ale moja ciąża ważniejsza... najwyżej przelożymy odwidziny na niedziele.

Amelia - kurcze troche lipa, że jesteś całkiem sama no a faktycznie z dzieckiem w niektóre miejsca cieżko iść... no ale może dasz jakoś rade....

Fuma - mi ostatnio internet też plata figle, a z telefonu nie lubie pisać, ale dobrze, że już odzyskałaś kontakt ze światem a co za tym idzie z nami :) Wykresik ładny trzymam kciuki :)

Gabryska - dla Was też &&&&&&&&

Miłego dzionka :)
 
Vegas - a Ty kiedy się wizytujesz ?

Dorcia - no i co powiedział lekarz ? Ja nie mam takiego sprzęta, ale osobiście wolałabym kupić co innego.

Amelia - trzeba Ci doope skopać, jedyne wyjście - jeśli chodzi o Twoje zdanie na temat Twojej fotogeniczności ;]
Lipa, że praktycznie jesteś zdana na siebie a córuchna w takim wieku, że niekoniecznie musi usiedzieć na pucince na zawołanie.

Aniołek - no nie nie, nie rodzimy w tym samym czasie; najpierw przyjadę ja a potem przyjedziesz Ty, albo na odwrót :))


Ja zasypiam ..............


Biorąc pod uwagę termin z usg jaki mi wychodzi od samego początku - czyli 8 dni wcześniej - to jeszcze równy miesiąc i Maluszek będzie z nami. I tak Córuchna wszystkim mówi, że już rodzę Dzidziusia i to dla Niej - więc to jest chyba najdłuższy poród w historii :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KURCZAK dziś będę drynkać się umawiać na wizytę:-)



Zaraz wpadają do nas 2 szwagierki, w tym jedna z naszą Chrześniaczką, więc Martynka się pobawi przy okazji a ja nagadam:-p Coś mnie w nocy gardło pobolewało, mam nadzieję, że nie dam się niczemu i cytrynka pięknie wybije co niepotrzebne z organizmu;-)
 
Vegas no to dzień Ci fajnie zleci, ja dziś gnije ;]


Zdjęcie brzuszka z wczoraj na grupie i synusia zaraz też będzie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ianka- tez obstawiam, że to zęby :)

Amelia- jak już jesteśmy przy zębach to od razu zapytam, Twoja ma już komplet?Niefotogeniczna?:confused:Chyba mocno samokrytyczna.

Aniołek- i mój ma to samo z autami. Ostatnio wymyślił, że trzeba kupić nowy dla mnie, bo jak ja będę jeździć z dwójką dzieci 3drzwiowym? Każdy powód jest dobry, ale ja nie chcę innego auta. Też nie lubię wydawać oszczędności, coś tam na czarną godzinę muszę mieć.

Fuma- mój też sie przywiązuje do auta, dlatego chce zmienić moje:)

Kurczak- rozumiem, że jal w ciągu 4h nie urodzisz będzie cc? Oby się udało. Ja na 4 godziny nie mam co liczyć biorąc pod uwagę pierwszy poród.

Dorcia-
nie mam tego cuda, ale znam kilka osób które mają i chwalą. Dla mnie to za drogie. Co z tą betą?

W końcu mam chwilę wytchnienia., więc idę poleżeć. Ciąża z dwulatką u boku mnie wykańcza:zawstydzona/y:
 
A my spędziliśmy bardzo mile południe, do godz. 15. Były u nas szwagierki, obie z dziećmi, więc Martynka się wyszalała, my nagadaliśmy, lubię takie posiadówki;-) Szwagierka się już toczy:-p Ma termin na 18.03, ciekawe kiedy urodzi;-)


WASILA noo przy dwulatce na pewno nie jest łatwo być w ciąży, ale nie wiem czy po porodzie nie będzie większego hardcoru:-p
 
Vegas- to mnie pocieszyłaś:-):-) Dziecko mam grzeczne tylko energiczne a moje siły witalne z dnia na dzień opadają.
W końcu sama tego chciałam
 
reklama
Wasila - dokładnie tak, nie wiem co na to położna, dowiem się 10/03 - no ale biorąc pod uwagę swój pierwszy ........ hmmmmmm nie wróży nic dobrego, zresztą sam gin mówi, że mam się nie nastawiać i że jego zdaniem 60% cc, ale myślę, że nawet tyle mi nie daje :/ no ale dla Maluszków lepiej i tego się trzymam.


Podziwiam wszystkie ciężarne z dzieciątkami do 2 r.ż. !!!!!!!!!!


Odebrałam moją gwiazdę z przedszkola - chciałabym mieć tyle energii rano co ona po całym dniu :/ gdzie ona się ładuje ?????????
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry