reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Gabryska a ja zabieram się właśnie za abs,pośladki i brzuch. jem coś za dużo ostatnio, a jeszcze mąż coś chce ode mnie więc przynajmniej spale dziś trochę kalorii :)
 
reklama
Dorcia- maż wysłał księdza najpierw do sąsiadów. my w tym czasie sprzątnęliśmy zabawki małej z pokoju, ubraliśmy ją no i ja założyłam coś bardziej wyjściowego niż szlafrok:) Księdza mamy naprawdę spoko, ochrzcił nasze dziecko i nie chciał za to ani grosza a w tych czasach "co łaska" to podstawa każdego kościoła.

Carla- my jesteśmy wierzący i chodzimy do kościoła, ale w święta zasłabłam podczas mszy i odpuściłam sobie na razie,dlatego nie wiedzieliśmy o jego wizycie.Zazdroszczę ćwiczeń. I gratuluje zapału!!! A faceci to proste istoty niestety.

gabryśka- film na pewno obejrzę, dla Ciebie też brawa za fitness

Aniołek- zgaga:/ teraz nie mam, ale z Kornelką miałam od początku drugiego trymestru do końca. Tym razem brzuch mam niżej i nie uciska tak chyba żołądka. Ale jeszcze mnie nawiedzi ta dolegliwość:)

Ja dziś czuję się lepiej, dzięki tej dwudniowej chorobie zrzuciłam kg, ale wciąż mam 5 na plusie. Mam nadzieje, że więcej niż 12 nie przytyje.Dziś zaliczyłam wizytę na basenie. tego było mi trzeba. Czułam się rewelacyjnie w wodzie. Bedę tam częstym gościem tym bardziej, że mam za darmo do końca ciąży. Obawiam się tylko o infekcje, ale jeśli nic się nie będzie działo złego to na pewno jeszcze skorzystam.
 
Oj dziewczyny ale zazdroszczę Wam tego ruchu i tych ćwiczeń... ja jakoś nigdy specjalnie nie byłam aktywna fizycznie, ale teraz gdzie obrócenie z boku na bok jest dla mnie nie lada wyczynem, marze żeby móc swobodnie zmienić pozycje, w szybszym tempie wykonywać codzienne czynności itp, ogólnie to jakaś masakra, a chyba wcale nie mam dużego brzucha i tylko 4 kg na plusie, ale jeszcze 3 mce i okres połogu i biore się za siebie.

co do mojej zgagi, to niestety ale bez renie ani rusz, czasem ratuje się mlekiem ale to pomaga tylko na chwilę, jeśli tylko pomaga, w ogóle czuje, że mam bardzo wysoko żołądek i małych rozmiarów, cokolwiek nie zjem pali jak cholera.

Dorcia - Ja dzisiaj całe przedpołudnie przeleżałam w piżamie i gdyby nie to, że znajomi nas odwiedzili to pewnie w ogóle bym się z niej nie przebierała :)

My mamy księdza 15 stycznia, co prawda jest jakaś afera u nas z proboszczem, chcą go odwoływać itp, zresztą rzadko chodzę do nas o kościoła, wole starą Parafie obok mojej mamy, no ale księdza przyjąć przyjmę, aczkolwiek i tak planuje chrzciny w starym kościele a nie na wiosce.

zmykam do spania, miłej nocki :)
 
Ostatnia edycja:
Aniolek a ja zazdroszczę Ci tych 4 kg na plusie. Jestem grubą niestety i tego w ciazach nie lubie najbardziej. Specjalnie waga w ciąży sie nie przejmuje, bo po porodzie szybko spada ale każdy kg do dzwigania więcej mnie przeraża. Przypomniało mi sie że na agatę grałam też gaviscon, nizbyt przyjemny w smaku i migdaly mi pomagały.
Dobranoc dziewczęta!
 
Oczywiście na zgage miało być a nie agatę-pisze z telefonu i nie mogę zedytowac poprzedniego posta. Wybaczcie mi moje błędy!
 
Hej;-) My sobie byliśmy u szwagierki na urodzinkach, Martynka szalała z 9 dzieciaków i wracać do domu nie chciała:-p Fajnie było jak zawsze;-) Potem wpadł do nas szwagier i niedawno poszedł;-) Maluszek coraz częściej się rusza w brzuszku:-) Ogólnie czuję się bardzo dobrze:tak: /odpukać:-p/.

DORCIA mam nadzieję, że mężuś zrozumie swoje grzechy i będzie dobrze:-)
ANIOŁEK a ja nawet nie wiem co to zgaga, nigdy nie miałam:-p Współczuję.
GABRYSKA to Ty jutro pracujesz w święto?;-)
CARLA i bardzo dobrze, że coś będziesz dla siebie robić, każda kobieta powinna coś dla siebie robić a nie tylko zajmować się obowiązkami:tak: A w niedowagę się nie baw - szkoda zdrowia;-)
 
Dorcia jak tam Twoje lenistwo? :)

Gabryśka trzymamy kciuki za nie-przyjście @ !

oj Carla będzie godzonko :D

Wasila zazdroszczę basenu :(

Aniołek my sobie pójdziemy na basen na gg :D
 
Hej hop witam wieczornie,

zmeczona jestem strasznie, ciezko bylo wstac rano do pracy po dwutygodniowej przerwie.

Vegas- ja w bezboznym miescie mieszkam, nie uznaja swiat katolickich a szkoda bo z checia bym sie pobyczyla jeszcze troche. Fajnie, ze dobrze znosisz ciaze

Kurczak- nie dziekuje za kciuki zeby nie zapeszyc, tylko dobrze zaciskaj do 15.01. co bym wam tu sie mogla pochwalic dobra nowina

Piszecie o koledach, w moim domu rodzinnym zawsze przyjmowali ksiedza rodzice a tutaj w de nie ma tego zwyczaju, mozna sobie zamowic kolede, tzn. umowic sie na termin z ksiedzem, ale my nie praktykujemy tego.

Carla- jak cwiczenia

Wasila- wczoraj pocwiczylam ale dzis odpuszczam, normalnie jakas spiaczka mnie ogarnia, kapie i klade mlodego i tez zaraz zmykam do lozka

Pozdrowionka
 
Witam i ja już prawie poświątecznie. Dużo wolnego z moim mężem poskutkowało i u nas małymi kłótniami. Dobrze, że jutro idzie do pracy, trochę odpoczniemy od siebie:) i zatęsknimy za sobą

gabryśka- może to zmęczenie coś oznacza?:-):-):-)Trzymam kciuki!!! w Pl 6.01 tez do niedawna był pracujący.

kurczak- wskakuj w strój kąpielowy i śmigaj na basen:)

Aniołek- cóż za ironia losu- Mam dziś zgagę hehe:) Póki co mleko pomaga


Vegas- oby ciąża nie dawała o sobie znać aż do samego końca.

Dziewczyny powiedzcie czy u Was tez przedwiośnie? Dziś spacerowaliśmy ponad dwie godziny, słoneczko pięknie świeciło. Zero śniegu i innych oznak zimy. Zaraz drzewa zakwitną:-)
 
reklama
Hej laski

Weszłam tylko, żeby napisać, że nawiedziła mnie @ ;/ I czuję się fatalnie.

Pozdrawiam wszystkie babeczki :*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry