reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
WASILA u nas wiosna:-):-) Słonko dziś było śliczne i poszliśmy na 2h do parku karmić kaczki:-)
MUFFI współczuję.. Tak swoją drogą jaka szkoda, że jeszcze się nie staracie..
GABRYSKA aaa bo Ty nie w PL mieszkasz:-p



Zastanawiam się nad regałem do pokoju córci. Kurcze oba mi się bardzo podobają.


 
reklama
hej :) ja wreszcie w domku bo jak zwykle co weekend do rodziców jechaliśmy. ale to już ostatni weekend u nich, jak nie urodzę to teraz i tak z Natem w domku zostaję, u nich ciągle siostra chora i nie chcę się przed samym porodem rozchorować
Nataniel ma fazę "mamusiną", do nikogo nie chce tylko do mnie, najlepiej jakby ciągle na kolanach mi siedział... ehhh właśnie teraz musiała go dopaść taka wylewność w moją stronę jak będę musiała na kilka dni zniknąć :(

przyłączam się do tych co męczą się ze zgagą :/ dusi mnie wręcz w nocy. rennie na szczęście przynosi ulgę, po migdałach mam ciężko na żołądku przez długo czas także omijam szerokim łukiem. mleko na chwilkę daje ulgę

ja jakoś nie myślę jeszcze o powrocie do dawnej sylwetki, coś czuję, że opieka nad moją dwójką da mi tak w kość że schudnę bez diety i ćwiczeń...

ja o kolędach i księżach się wypowiadać może nie będę... swoją kolędę teraz ominęliśmy ale za to wpadłam na księdza u moich rodziców... jeden lepszy od drugiego a do wszystkich mam ogromną niechęć
dobra lecę pranie powiesić i spać
dziś z mężem troszku podziałaliśmy... może Gabrysia wykurzymy z domku heh

Vegas ja też się zastanawiam nad regałem dla Nataniela, jestem za tym pierwszym tylko, że bez szuflad. ten drugi już za duży jest :)
 
Ostatnia edycja:
Gabryśka zaciskam mocno :) w jakim mieście w DE przesiadujesz?

Wasila nie kuś z tym basenem :) u nas też przedwiośnie ... co do wolnego chłopiny u nas to nigdy dosyć :) dziś poszedł do pracy i już tęsknię, on chyba też, bo już parę razy do tej 9tej zdążył zadzwonić :)
U Ciebie już 23 tc - idziesz jak burza, kiedy wizyta?

Muffi przesyłam w takim razie cieplutkie fluidki :*

Vegas oba regały fajne, ale tamten bardziej dziecięcy, kolorowy.

Vinga godzina 0 tuż tuż, już niedługo i dolegliwości miną.


Co do ospy mojej Kiki, wyobraźcie sobie, że po tych 9 niby kropkach, które zeszły bardzo szybciutko, bo po 5 dniach, po 9 kolejnych dniach - wysypało ją, czy to jest możliwe. Teraz już ma ok. 30 kropek, które tym razem bez dwóch zdań przypominają ospę - więc siedzimy w domu dalej. Na szczęście bez gorączki, swędzą ją może ze dwie. Ehhhhh a już się cieszyłam przed weekendem, że od dziś wracamy do normalności.

Dziś jestem ranny ptaszek bo trza było z rana na czczo badanka porobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam,

Kurczak - ja też ranny ptaszek jestem a co.... przecież 9 to jeszcze rano :-):-):-) trzymam kciuki za wyniki, no i lipa, że ta ospa się bardziej rozwinęła. Zdrówka dla Kiki.

Vinga - no to działajcie, żeby Gabryś jak najszybciej opuścił brzuszkowe mieszkanko,.... :)

Vegas - Do dziecięcego pokoju chyba faktycznie lepszy ten kolorowy regał. U nas też wiosna... :) Byliśmy wczoraj u naszych południowych sąsiadów pospacerowaliśmy no i małe zakupy piwno-czekoladowe :)

Wasila - no to witaj w klubie ze zgaga, ja coś czuje, że już do końca ciąży będzie mnie męczyć, dobrze, że to rennie w miare pomaga.

Gabryska
- trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :) jeszcze tylko kilka dni niepewności i się wszytsko okaże.

Muffi - buuuuu a to @... ale wiesz, że to już jedna z ostatnich :-):-):-)

Ja kończe kawke, pranie nastawiłam, biore się za liste zakupów na czwartek i piątek bo jedziemy do Ikei i do hurtowni art, dziecięcych po brakujące rzeczy.

Miłego dnia.
 
Aniołek no jasne, że to też rano :D ja wstałam po 6 ale to jeszcze środek nocy jak dla większości, w tym dla mnie :D
Nawet jak Córa się przebudziła, to pytała mnie czemu w nocy muszę chodzić do lekarza i zapytała potem: "mamo jak to wykonałaś, że siuśki masz w pojemniczku"

oj będą te Wasze Dzieciaczki miały czupryny, u mnie zero zgagi, za to chyba jakieś problemy jelitowe mnie dopadają
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Vegas- podoba mi się drugi regał. Za rok , może dwa tez będę urządzać pokój dziewczynkom tzn oddamy im swoją sypialnię a ją zrobimy a pokoju Kornelii. Mała zamiana. Już teraz ma tyle zabawek, że ledwo się mieszczą więc taki regał to bardzo praktyczny mebel.

Aniołek- kolejne dzidziusiowe zakupy? Zazdroszczę. Czego Wam jeszcze brakuje?
Na mojej liście zakupów dla małej jest tylko proszek do prania dzidziusiowy i pieluszki. A szkoda, bo lubię takie zakupy dla maluszków.

Kurczak- wizyta 14.01. O to już za tydzień:) tez muszę laboratorium odwiedzić, bo i mam sporo badań od endo zleconych. Pojadę w weekend.Jeśli chodzi o zgagę i włosy coś w tym jest;) Nelka urodziła się z czarnymi długimi włoskami. Teraz obstawiam bardziej łyse dziecko:)

Vinga- trzymaj się dzielnie i wypędzaj Gabrysia z brzucha. Pierwszy poród miałaś o czasie? czy przed/po terminie? Przy dwójce małych dzieci na pewno ruchu Ci nie zabraknie i waga sama poleci w dół.

Muffi- współczuje takiej okropnej @. Też takie przed ciążami miewałam.

Dziś spałyśmy do 8.15. Mamy taką wenę na spanie od sylwestra. Wcześniej pobudki dziecko robiło nam o 6:/ Zdecydowanie wolę dzisiejszy wariant.
 
Ostatnia edycja:
Wasila ale na pewno jakieś włoski będą ...... ja nie miałam przy Kice zgagi i urodziła się z meszkiem, teraz też nie mam i też obstawiam nieurodzaj w tym temacie :) coś z tą zgagą jednak musi być ;) jakie musisz zrobić badania dla endo?

Posypią się wizyty w styczniu: Dorcia, Wasila, Aniołek, Ja któraś jeszcze, bo Amelia chyba na luty ?!
 
Wasila w Ikei przede wszystkim musze kupić jakąś komode, mam nadzieje, że coś wybiore, no i pewnie jakieś pierdoły do domu i kuchni też pokupuje.

No a w tej hurtowni to praktycznie wszystko, pieluchy, pościel, art do higieny, proszki do prania, jakiś kocyk, dla mnie rzeczy do porodu itp, nie ma tego dużo, no ale bez tego się obejść nie da.

Ja miałam takie włosy jak byłam malutka, praktycznie już z taką czupryną sie urodziłam, nie wiem ile miałam na tym zdjęciu 2-3 mce, jak moja córcia się poda na mamusie to już wiem skad ta zgaga :)

kurcze mam problem z wrzuceniem zjecia, jak się z tym uporam to wrzuce.

Zobacz załącznik 602713 ooo udało sie
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane!
Ale piekna pogoda u nas,normalnie wiosna :D
Muffi-ja mam dostać @ jutro wiec łacze sie z Tobą w bólu :(
Gabryska-ja tez trzymam kciuki zeby @nie przyszła :):)
Vegas-oba regały fajne,nie wiem który bym wybrała :D moze pierwszy bo ma szuflady..
Amelia-jak sie czujesz??
 
reklama
Kika miała niewiele dłuższe jak miała 2 latka, a ja podobno nawet takich nie miałam, jak to wspomina moja mama - ale za to teraz, i ja i Kika włoski mamy ładne grube :)) w każdym bądź razie za dużo :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry