reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc


Dzien mi sie kiepsko zaczal bo sie poprztykalam z Moim.Juz sie pogodzilismy ale cos mnie teraz brzuch boli.Zapowiedzialam mu,ze jak mi ze stresu skoczyla prolaktyna i przez to mi sie bejbik nie zaimplantuje to zemsta moja bedzie straszna-ugotuje mu na obiad szparagi i zrobie szparagowa zupe a do tego salatke z pomidorow (on nie lubi).Szparagi mam jeszcze zamrozone w lodowce:cool2:

CARLA-zdrowka.

VINGA-dobra to biore Twoj brzuszek,akurat za dwa tygodnie mam termin @ to bedzie jak znalazl.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Carla glowa do góry, po burzy święci słonce

Ianka moja nie chodzi do żłobka odkąd jestem na zwolnieniu, kiedyś na pewno pójdzie do dzieci ale nie uważam żebym robiła jej krzywdę siedząc z nią w domu,

Fuma trzymam kciuki

Mnie od wczoraj męczy jakąś jelitowka albo zatrucie. Pół nocy spędziłam w łazience, a dziś tylko hetbatki ziołowe pije. Wczoraj zamierzał sie szybciej położyć więc wykapałam się, ubralam z pizame, mąż kąpał mała, godz 20 dzwonek do drzwi-ksiądz. Nie wiedzieliśmy że mamy mieć kolędę, na szczęście był bardzo wyrozumiały i szybko sie poszedł.
 
Ostatnia edycja:
Wasila-oj wspolczuje dolegliwosci.Zycze zdrowka.

Nas tez wczoraj ksiadz naszedl,chociaz wiedzielismy,ze bedzie koleda.Ale zawsze zaczynaja od parteru i ida do gory.A tym razem ksiadz postanowil wprowadzic innowacje i zaczac od gory i schodzic na dol.
To ok 16 sobie spokojnie siedzielismy po obiadku,herbatke pilismy a tu domofon zadzwonil.Ja odbieram i slysze " to ja ksiadz,nadchodze":-D.
Na szczescie nie przyzwyczajony do wchodzenia tak wysoko i troche mu to zajelo.Za to my latalismy jak dwa jumbo jety.Zdazylismy ze wszystkim i bylo gotowe na czas.
 
WASILA współczuję dolegliwości, mam nadzieję, że szybko Ci minie.
FUMA może jednak dzidzia będzie i mąż zostanie uratowany:-p
ANIOŁEK a ja pamiętam jak Ty byłaś na moim etapie ciąży a Ty już prawie 30tc:szok: To dopiero szok! Ja może w lutym jakiś ciuszek nabędę dla Maleństwa:-p Korci, że hoho:-D Z Martynką w ciąży na tym etapie miałam już cały wór ubranek nakupowany a teraz czekam na potwierdzenie płci i będę szaleć:-)
 
Hejo Dziołchy :*

Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna :*
U nas dziś w końcu błogie lenistwo, ostatni taki dzień to miałam chyba grubo przed świętami, gdzie w trójeczkę mogliśmy sobie cały dzień przebikować, wieczór zapowiada się filmowy z naleśnikami ;)

Carla głowa do góry, po każdej burzy wychodzi słońce.

Tesiak łer ar ju?

Aniołek :*

Wasila oby to zatrucie szybko minęło.

Vinga trzymam kciuki za rychłe rozwiązanie.

FumaFoch to teraz nic tylko czekać na miłe godzenie się :D

Jeśli kogoś pominęłam ........ to przesyłam choć cułaska jak to mawia moja Kika :*
 
Aniołek potwierdzam, końcówka ciąży jest najbardziej upierdliwa ;) Z mężem gadamy oficjalnie, jak w firmie gdzie każdy ma coś do zrobienia, zero uczucia ani nic- do doopy z czymś takim :/
Szalejesz z ubrankami a później będziesz zła, że za dużo i że córa nie zdążyła założyć :) Ja miałam być mądrzejsza a i tak w Tomkowej szufladzie wiele ubrań nie założonych i już za małych, ale wiem że ciężko się powstrzymać :)
A te zasłabnięcia itp. to wg mojego męża sobie wymyśliłam, że przesadzam i że się nad sobą użalam! Masakra z nim jakaś.
Vinga ja miesiąc przed porodem myslałam co chwilę że to już, bo niby objawy porodowe, a tu lipa... Ale jak się zaczęło to byłam pewna że trzeba się zbierać do szpitala :)
Vegas gratuluję ruchów :) Teraz już będziesz spokojniejsza,
Fuma Foch ja dziś zrobiłam babkę ziemniaczaną z kiełbasą i boczkiem, Neli zrobiłam placki ziemniaczane i ten mój też chciał, a jak specjalnie kazałam mu babkę jeść, bo wiem że nie lubi boczku i kiełbasy hahaha!! Niestety smakowało mu :D
Wasila ojj bidulo, zdrówka! A my problemu z księdzem nie mamy, bo nie przyjmujemy :) Rok temu ksiądz wychodził z windy a ja z mieszkania i takim wzrokiem mnie obrzucił, jakby chciał żebym na miejscu spłonęła za karę :)
Kurczak fajny wieczór się zapowiada :) Mój mąż i Nela są na kolacji w restauracji z teściami, bratem i jego dziewczyną, babcią i wujkiem i ciotką z Niemiec, więc ja mam romantyczny wieczór z moim przystojnym syneczkiem :)

Postanowione- od czwartku ruszam zadek na fitness do szkoły mojej znajomej. Zaniechałam ćwiczeń w domu przez ten szpital, a chcę też z domu wyjść i zrobić coś dla siebie :) Mam do zrzucenia 4 kg do wagi sprzed ciąży, a moje cudowne piękne ukochane koszule i sukienki są o milion rozmiarów za małe ;( Najchętniej do zeszłabym do wagi sprzed ciąży z Nelą, ale wtedy to miałam niedowagę i wszycy mówili, że źle wyglądam. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.
 
Hejka :)

Wasila - i jak dzisiaj samopoczucie, dolegliwości żołądkowe ustąpiły??

Fuma - Pogodzeni z meżem... ?? Działać mi tam bo tempka ładnie poszła w góre :)

Carla - No skąd ja to znam, całkiem gadać się nie da, ale mam nadzieje, że szybko wszystko wróci do normy :) No i super, że ruszasz z domu na fitness :) dobrze Ci to zrobi nie tylko dla ciała ale i dla duszy :) Co do ciuszków to nie mam jakoś bardzo dużo... kupowałam w miare z umiarem :) a teraz jak kupuje to już też takie większe powyżej 6m. Daj przepis na babke ziemniaczaną??

Kurczak -
:*

Ja pól nocy nie spałam, tak u nas wiało, a na dodatek zgaga mnie męczyła no i mała w brzuchu tak daje czadu, że też ciężko zasnąć :)

Miłej niedzieli.
 
Carla popieram akcję fitness - to będą chwile dla Ciebie.

Aniołek łączę się w bólu :)

U nas długo był spokój, bo goście się już na dziś zapowiedzieli, ale grunt, że sobota cała w lenistwie :))


Ja mam chyba jakiś kryzys ciążowy :/ chyba dolega mi wszystko ...
 
WITAJCIE
ale mam lenia....daawno nie miałam takiego !!!

Kurczak
to cułaski !!! Taaaaakie wielkie !!!

Carla ja nie będę się powtarzać że chciałabym mieć taką figurę jak Ty...naprawdę !!!
Oj ciężko z tymi naszymi facetami....ciężko ! Ja myślałam że o mnie hormony zapomniały bo jakaś taka spokojna byłam...do czasu...jak ostatnio mnie mój wkur....tak myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok !!! I niestety trwa to do dziś...ciekawe kiedy się kapnie że sprawił mi przykrość...o ile w ogóle się kapnie ???
Ciężko żyć pod jednym dachem z burzowymi chmurami nad głową....ale może szybko u Was zaświeci słoneczko !!! Życzę Wam tego !!!

Wasila no powiem Ci szczerze że nie zdarzyło mi się w piżamie nikogo gościć !!! A jaką miał minę ???
Jak dzisiaj samopoczucie ???

Amelia jak tam ???

Tesiak
jak po świętach ???

Aniołek ale ten czas zapiernicza...przecież co dopiero robiłaś test ...nie ? Jaką broń wytoczyłaś na zgagę ? Ja z Młodą tonami jadłam migdały !

Fuma dmucham na tempkę !!! DMUCHAM !!!

Samosia , Muffi co u Was ?

Ianka jak samopoczucie ???

Venna buziaki

gabryska jak tam ???

Vinga jak się czujesz ciężaróweczko nasza ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Laseczki,

Wlasnie wyszli znajomi od nas wiec zmobilizowalam sie aby cos napisac.

Fuma- hehe ksiadz jaki luzak;) a z mezem tez sie dzis poprztykalam o jakas *******ke, ale nasz syn wlazl pomiedzy nas z tekstem nie klocic sie, no i wybuchlismy smiechem J

Carla- super pomysl z tym fitnesem, rozerwiesz sie

Wasila- mam nadzieje ze dolegliwosci zoladkowe juz ci minely

Kurczak- fajnie taki dzien leniucha, my wczoraj tez z malzem wieczor filmowy ze slodkim popcornem ( auc a mialam od nowego roku ograniczyc kalorie) ogladalismy film Butler- goraco polecam, wzruszajacy dramat o czarnoskorym kamerynerze, ktory pracowal w Bialym Domu. Nie ukrywam, ze chcialam film zobaczyc ze wzgledu tez na Lennego kravitza- mej nieodwzajemnionej milosci ;)

Aniolek- na zgage rennie polecam- moj nieodlaczny atrybut na koncowce ciazy

Dorcia- leniu**** ile wlezie ;)

Ja zrobie jeszcze cwiczonka cardio z mel b I posladki, bo wyrzuty sumienia mam po obzarstwie. No a jutro do roboty po 2 tygodniowej przerwie a mlody do przedszkola oj ciezko bedzie cos czuje


Buziole sle, a I dziekuje Wam za fluidki ciazowe nalapalam :***
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry