reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kurczak z Natanielem miałam niesamowitą zgagę od połowy ciąży, Nanek się urodził łysolek hyhy więc u mnie się nie sprawdza
Wasila pierwszy poród miałam tydzień przed terminem, więc teraz też się spodziewam wcześniejszego rozwiązania :)

lecę zmyć podłogę bo mały na spacerze z babcią
 
reklama
Vinga to chyba jak z pozostałymi tego typu sprawami, u jednych się sprawdza a u drugich nie.

A płeć się Wam sprawdziła z kalendarza chińskiego, bo u mnie w obu przypadkach tak.
 
W pierwszej ciąży Chińczycy mieli rację. w tej się pomylili, bo wychodzi, że urodzę chłopca.
 
czesc dziewczyny

Z Moim sie pogodzilam juz w sobote.Ja mimo nicka to jesteem raczej z gatunku
krotko ale intensywnie pieniacych sie.Ja juz mnie ktos wkurzy to dostaje chwilowego wscieku ale za 15 minut juz jestem sklonna do ugody.Mimo to szparag czeka na rozwoj sytuacj:-).

MUFFI-wspolczuje @.Ja tez zawsze ciezko przechodze.

GABRYSKA I SAMOSIA -&&&&&&&&&&,zeby jednak @ nie przyszla.

VEGAS-mi sie podoba ten pierwszy regal.

KURCZAK -moze ten chinski kalendarz sprawdza sie Chinczykom;-).Wkoncu oni go wymyslili.

ANIOLEK-jakie mialas piekne wloski jako niemowlak.Zazdroszcze.Ja podobno nie mialam wcale,Moj tez i to mu zostalo;-).
 
Ostatnia edycja:
Kurczak...zapodaj linka na ten chiński kalendarz...nie kukałam w niego nigdy ! Ciekawe co mi wyjdzie ?
Co do ospy to już kilka takich przypadków słyszałam... drugi wysyp czy jakoś tak się to zowie ... zdróweczka !!!

Aniołek jaka czuprynka....moja Młoda urodziła się z meszkiem...dłuuugo włoski miała lichawe...na dwa latka miała dwie "palemki" maleńkie na 3-4 cm....a teraz kłaki do pasa i to w takiej ilości że spokojnie kilka osób by obdarował ... zgagę miałam od 4 miesiąca do końca !

Muffi bidulinko...ja nie wiem może rozjedź tą swoją @ walcem, podźgaj nożem i dowal z półbrotu ??? Niech już nie wraca !?

Fuma aj aj aj jak wysooooko tempka &&&&&&&&&&&&

Samosia dzisiaj w wiadomościach mówili że do Ciebie już @ nie zawita !!! Prognoza pogody im się sprawdziła więc i to musi !!!

Gabryska &&&&&&&&&&

Amelia odezwij się !!!????

Carla co u Was ?

Vegas
ładny jest ten z szufladkami...ja nie lubię regałów....za dużo kurzy do ścierania !

Vinga już niedługo kochana zobaczysz czy Gabryś do braciszka podobny !!!


Poproszę o poradę
Otóż w związku z tym że nie mam żadnych objawów ciążowych zaczynam się martwić i zachodzić w głowę...wiadomo ja to ja
Wizytę mam 15 więc za ponad tydzień
Czy zrobić betę w środę i w piątek żeby się uspokoić ? Bo nie chcę pchać się szybciej na wizytę bo to kolejne 200 zł z kieszeni...a beta 60.
Nie wiem co robić...z jednej strony boję się czy to nie jakieś puste jajo czy coś....a z drugiej kurcze no nie mogę tak panikować...
HELP !!!
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny , przepraszam ,że nie piszę ale dopiero wracam do żywych , ostatnie dni to była po prostu masakra , fatalnie przechodzę tą ciążę i odliczam dni do końca pierwszego trymestru i mam nadzieję że będę się dobrze czuć , marzę o tym by poczuć się normalnie by zjeść coś i tego nie wyrzygać :) , na wizycie byłam w piątek , w lutym mam u lekarza do którego chcę docelowo chodzić a teraz jestem w enel med bo tam mam abonament , nawet fajna babka mi się trafiła ale niestety nie pracuje w żadnym szpitalu . Tarczyca wyszła mi źle :/ , tsh mam za wysokie , Wasila a u Ciebie jak jest ? za niskie masz czy za wysokie . Idę poczytać co u Was .

Dorcia - pytałaś o Rydygiera , ja z Majką od razu odrzuciłam Rydygiera i Żeromskiego dlatego że inne miały lepsze opinie , teraz już wiem, że właściwie nie ważne w jakim szpitalu , ważne na jakich ludzi trafisz , na pewno pracuje tam jakiś dobry lekarz , poczytaj www.babyboom.pl/forum/krakow-f195/porod-w-szpitalu-rydygiera-w-krakowie-32011/ , i nie panikuj :) jeszcze Cię te mdłości dopadną , ja bym chyba poczekała do wizyty , beta tu już nic nie zmieni , na pewno jest wszystko dobrze :) , nie denerwuj się !

Vegas - podoba mi się drugi , ale to dlatego, że nie lubię koloru pomarańczowego , poza tym ja nie bardzo jestem za kolorowymi meblami , później ciężko wprowadzić jakieś zmiany .

Aniołek - ale słodziak :) , ja nie mam takich pamiątek , a szkoda , wszyscy mi mówią że Maja wygląda tak jak ja jak byłam mała a ja nie mam jak sprawdzić , ja miałam zgagę do samego końca , mała miała czuprynkę ale nie tak bujną jak Ty :)

Kurczak - to długo ta ospa trzyma , zdrówka dla córci

Vinga - przeraza mnie Twój suwak :)

Wasila - ja mimo że co zjem to rzygam nic nie chudnę : / , z chęcią bym na basen poszła ale jakoś nie czuję się dobrze w swoim ciele , tym bardziej w stroju kąpielowym

Carla - super , wyjdziesz ,rozerwiesz się , a przy okazji popracujesz nad sylwetką , która i tak jest pewnie już taka jak dawniej :)
 
Ostatnia edycja:
Amelia masz rację...nic nie zmienię...poczekam spokojnie...chyba że mnie rano napadną jakieś czarne myśli to pewnie zrobię.
Ja cały czas myślę nad tym Rydygierem...hmmm...dobrze że jest kupa czasu. Tam jest teraz jakaś nowość Dom Narodzin...ciekawe co to?
Czyli Ty stawiasz na Ujastek tak ?
Zostały Ci niecałe dwa tygodnie do końca pierwszego trymestru...będzie dobrze...mdłości się skończą, żyganko też i będziesz cieszyć się ciążą !!! A przy córci też Cię tak wymęczyło?

Oooo ktoś tu będzie miał urodzinki za kilka dni !!!


Aniołek rzuciłam okiem na ten kalendarz i wychodzi że Młoda miała być dziewuszką i jest...a teraz wychodzi chłopak...hmmm. Wróżba z obrączki pokazała mi córkę
 
reklama
Dorcia - raczej Ujastek , zobaczę po wizycie u ordynatora .. , czytam że jak chce się cięcie to raczej tam .. . No mój rozbójnik za parę dni kończy 2 lata , nie wiem kiedy to przeleciało Z małą prawie w ogóle nie wymiotowałam , parę razy dosłownie , mdłości miałam ale nie aż takie , normalnie pracowałam do 6 m. , także zupełnie inaczej , dziś już w miarę ok jest , to dobrze bo zostałam sama z dzieckiem , a ona tylko gonić by się chciała , a ja zamiast za nią to do kibla gonię : / , dam radę , nie mam wyjścia .
Dom narodzin - czytam i nawet ciekawie brzmi ale , dużo przeciwwskazań jest też i co ciekawe jest za darmo ? lek. Grażyna Bogutyn opinie - ginekolog, położna, położnik Kraków - ZnanyLekarz.pl , to jest Lekarz kwalifikujący do porodu: specjalista ginekolog-położnik


AAA w tym chińskim kalendarzu za pierwszym razem mi się sprawdziło a teraz wychodzi też dziewczynka , no ciekawe czy się sprawdzi , kiedy będzie coś widać ??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry