reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczynki mam zdjęcie Gabrysia...ale nie umiem z telefonu dodać na BB...jeśli któraś ma taką możliwość to prześlę jej zdjęcie małego i wstawi na BB ....ale jest śliczny !!!

attachment.php


GABRIEL
 
Ostatnia edycja:
reklama
nooo słodki jest!! albo mi sie wydaje albo podobny do Nataniela..raz jeszcze gratulacje dla dzielnej mamusi!!:))) dobra robota!:)

P.S Dorcia ale masz super rolę na wątku-przekazywanie takich radosnych informacji :-)
 
Samosia mnie też się wydaje podobny do Nataniela...Vinga twierdzi inaczej !!!
Jak fajnie mieć takiego maluszka przy sobie....to mamy już dwóch maleńkich przystojniaczków !!! Super !!!
Uwielbiam przekazywać tylko takie dobre wieści....mogę to robić codziennie !!!
 
Hehe ale słodziak, normalnie aż trudno uwierzyć, że to już... :) strasznie ten czas przeleciał, nie dawno przeżywałyśmy poród Carli a to już ponad 2 mce :)

Ja po zakupach :) komoda kupiona no i oczywiście kilka pierdół też, jestem zmęczona, bolą mnie biodra więc już dzisiaj leże i nic nie robie...
 
Vinga - Kochana GRATULACJE !!!!!!!! bardzo się cieszę i też się poryczałam :) Gabryś jest cudny , mam nadzieję , że się oboje dobrze czujecie .

Dorcia - ja chodzę prywatnie do enel medu a od lutego będę w medicover i tam w abonamencie mam wszystkie badania za darmo . To jak dwa razy będziesz usg gen mieć?? , też myślę , że jak w bliskiej rodzinie są przypadki chorób to bez problemu powinnaś dostać skierowanie , zawsze możesz się zapisać na usg a jak będziesz u ginki to weźmiesz skierowanie bo z terminami pewnie ciężko . Jeśli chodzi o Majkę to takie podstawy to od dawna opanowane , martwi mnie to że nie powtarza , nawet nie próbuje , zna kilkanaście słów i jedno zdanie potrafi złożyć NIE DA SIĘ !! , także bez szału , a po swojemu nawija jak katarynka i fochy ma że nie wiem o co jej chodzi .

Vegas - a mi kazała zrobić usg a na drugi dzień test z krwi …?

Aniołek - i jak ? zakupy poczynione ? doczytałam :) to już wszystko macie ?

Kurczak - no to rzeczywiście daleko macie :) ) , na testy sama dostałam skierowanie , nawet nie pytałam o nie .. To kiedy kolejne podejście do glukozy?
 
Ostatnia edycja:
Amelia - jutro dalsza część zakupów, ale to i tak nie będzie wszystko :) Trochę tego jest jakby nie było, a wszystkiego tego co chce w jednym miejscu nie dostane...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry