reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Vegas dzięki za odpowiedź...uspokoiłaś mnie...bo naczytałam się wiele o tych "procentach".
Dobrej nocy !!!
 
reklama
mam ciągle skurcze, nieregularne, za to coraz bardziej bolesne... szyjka się chyba nieźle rozwiera bo śluz z pasmami krwi leci. także to chyba już.
mąż poinformowany ale pozwoliłam mu jeszcze pospać ;) lecę pod prysznic i chyba się shaftuję
sorry2.gif.pagespeed.ce.dMWp-sxVei.gif
trzymajcie kciuki kochane
 
UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

GABRYŚ JEST JUŻ NA ŚWIECIE !!!


W tempie ekspresowym przyszedł na świat 09.01.2014 o godzinie 5.40
Całe 52 cm i 3300 g szczęścia !!!

GRATULACJE VINGA !!!
Bardzo się cieszę kochana !!!
Gabryś witaj na tym pokręconym świecie !!!
Vinga śle pozdrowienia dla Was !!!

Ciotki z BB moooocno całują malutkiego Gabrysia i dzielną mamuśkę ... nie pomijając oczywiście starszego braciszka i dumnego tatusia !!!
 
Ostatnia edycja:
Aż sie poryczałam ze szczęścia :) Boziu Vinga Gratulacje dla Ciebie, męża i starszego braciszka :-):-):-):-) - faktycznia szybka akcja skoro po 2 jeszcze do nas pisałaś a po 5 już Gabryś był wśród nas :) Dużo zdrówka dla Was :)

Ja pije kawke, dzisiaj wstałam wcześniej bo ok 10 chcemy jechać do tej Ikei, Miłego dzionka.... oj będzie miły skoro tak dobrze się zaczął :)
 
Vinga a to news!!!!!!!!!

Serdeczne gratulacje z okazji pojawienia się na świecie nowej istoty.


Poród rzeczywiście eskpresowy. Zazdroszczę takiego przebiegu akcji. Wracaj do siebie i wpadnij do nas pokazać malucha i zdać relację:)

Aniołek-
udanych zakupów

Dorcia-
ja testu Pappa nie robiłam a to dlatego, że musiałabym za niego zapłacić. Gdybym miała w rodzinie przypadek podobny do Twojego lub skierowanie na darmowe badania to na pewno bym robiła. Zapytaj lekarza na następnej wizycie.
 
Vinga-haha wyganianie Gabrysia Wam sie udało :)
Gratuluje serdecznie kochana,wspaniała wiadomość z rana!! :-):-):-)
 
Coś łatwe porody mamy na wątku, oby wszystkie były takie :)
vinga Gratuluję serdecznie!! aż mi się oczy spocily!! ale się cieszę Kochana, całą masę zdrówka dla Gabriela, naszego pierwszego dzieciaczka 2014!!
 
reklama
Amelia z Aniołkiem prawie że znamy się prywatnie, mamy do siebie nie więcej niż 10 km ale myślę, że najpóźniej poznamy się na porodówce :)
Trzymam kciuki za tarczycę. Na testy Pappa sama się zdecydowałaś?

Wasila trzymam kciuki za wyniki w takim układzie a jak z Aniołkiem się spotkamy na tej porodówcę, to na pewno jakąś słit focię zrobimy :D

Vegas :*

Vinga oczywiście mega gratulacje dla Ciebie i Twojej rodzinki, Twój poród to jak poranna kawka - ehhhhhhhhh to się nazywa kobieta do rodzenia.

Carla mój na pewno będzie pod górkę o ile w ogóle mi na niego pozwolą :/

Aniołek udanych zakupów :)


Co do glukozy, zaspałam na nią, wstałam przed 9, ale byłam wściekła, a wczoraj żyłam z tą myślą, że dziś o tej porze będę to miała już za sobą :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry