reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny


VINGA GRATULUJE!!!!!Niech sie maly zdrowo chowa.

Ale sliczne te nasze forumowe dzieci.Mam nadzieje,ze ja tez sie zalapie na takie slodkie malenstwo.

Cos sie dzisiaj nedznie czuje,jutro sie ujawnie.
Trzymajcie kciuki bo ide na bete jutro.
 
reklama
Fuma oczywiście że trzymamy kciuki...a nie robiłaś sikacza ???

Aniołek fajne takie zakupy...a rzeczy dla Niuni są taaaakie słodkie :-D

Amelia kurcze mi możesz kilka razy mówić a ja i tak zapomnę...przecież mówiłaś gdzie chodzisz do lekarza...ja to mam głowę ...ehhhh...przepraszam
Myślałam o dwukrotnym zrobieniu usg...ale to cholercia duży koszt...sama nie wiem. Zobaczę jak będzie na wizycie...co mi powie...czy da skierowanie czy już u niego zostanę ?
Jak się dzisiaj czułaś ???
 
Ostatnia edycja:
Piszę z tel, kompa nawet nie odpalam mam tyle na głowie, w następnym tygodniu już do was wrócę, a tymczasem Vinga moje ogromne gratulacje !! Odpoczywajcie, chowajcie się zdrowo ! Fuma zaciskam kciuki !
 
Fuma - mocno zaciskam kciuki za Ciebie &&&&&&&&&&&&&

Dorcia - chu…. sie czułam , czuję . Ale dlaczego dwa razy ??

Tesiak - jak się masz ?
 
VINGA gratulacje!!!!!!:-):-) Maluszek jest cudowny:-):tak:
TESIAK co u Was? Opowiadaj Kochana, nie znikaj na długo;-) Kurcze Ty 'zaraz' rodzisz:szok:
AMELIA no to widocznie u Ciebie jest inaczej;-) Mi najpierw pobrali krew, a po 15min wchodziłam do gabinetu na usg prenatalne:tak:
FUMA mocno trzymam kciuki:tak:


Po północy skończę 17tc i zacznę 18. A za tydz. wkroczę w 5mc:szok: Cholender, aż nie dowierzam:-p
W ogóle czuję 'puk puk' co jakiś czas od dzidziusia, myślę, że może to kopy, ale jakby przez poduszkę. Są delikatne, acz dokładnie je czuję /nie przez dłonie, tylko w podbrzuszu/, tylko jakby właśnie stłumione:tak: Już się nie mogę doczekać środy:-)
 
Ostatnia edycja:
Fuma- trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wieści!!

Tesiak- pisz jak sie czujesz bedąc na finiszu:)

Vegas- gratuluje pierwszych ruchów. Zaraz będą kopniaczki. Czas leci. U mnie tez kolejny tydzień ciąży skończony. Mam etap, że przestaję bać się porodu.

Ianka- na Ciebie też czekamy.
 
Amelia - kolejne podejście jutro rano wrrrrrr

FumaFoch trzymamy mocno :*

Tesiak nie daj się prosić i napisz co u Was !

Vegas będziemy miały tą samą różnicę wieku między Dzieciaczkami, rocznikowo rzecz jasna :)

Ianka odrabiaj się odrabiaj i wracaj.
 
Dziewczyny zaczęłam plamić :( , nie jakoś bardzo ale jednak , do tego boli mnie brzuch , lekarka mówi żebym przyjechała do niej ale nie wiem czy nie lepiej na IP jechać ??? do tego nie mam z kim dziecka zostawić , jestem załamana :(
 
reklama
Amelia kurde że ja tak daleko jestem...zostałabym z Małą ...kurde nooo !!!
Trzymam kciuki..będzie dobrze-zobaczysz !!! Odezwij się jak tylko dasz radę !!!
Jeśli jest to żywa krew-jechałabym na IP...jeśli brąz czy róż-do lekarki !!!
Aleś mnie zmartwiła....odezwij się !

Fuma ...kiedy wynik ???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry