reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Dziewczyny, ja chyba mam jakieś zwidy.
 

Załączniki

  • 1B4C3CCC-30B8-4A64-809F-BA38077E16E6.jpeg
    1B4C3CCC-30B8-4A64-809F-BA38077E16E6.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 39
reklama
Kochana ja wiem, ze to są czasami trudne momenty. Moja bliska koleżanka tez zaszła i ciężko mi było to przejść, mimo ze gratulowałam jej szczerze i z całego serca ❤️ Wam tez się uda 🌸
No właśnie ja nie wierzę, że się uda. Puszczają mi nerwy i nieraz podnoszę głos na syna, bo gdzieś w podświadomości mam myśl, że jakby on nie był na cycu dawno byłoby rodzeństwo w drodze. Wiem, że czy każda inna będzie w ciąży czy żadna, to ja od tego nie zajde. Ale jakoś tak smutno jak się ma jedną kreskę a prawie wszyscy mają dwie, choć wręcz są na wściekli 🥺🙈 oby wszystko było dobrze i zbadaj sobie może też progesteronu, bo mnie ciekawi jaki poziom ma kobieta karmiąca chociaż wiem , że u każdej inaczej😉 @malinowelove my może się na marcowkach spotkamy 😊
 
reklama
Do góry