reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Aha😂 nici z badań krwi, bo opieka nad dziećmi nie wypali. Może w przyszłym tygodniu się uda🙈 idę zerknąć na internety, żeby zamówić nową porcję witaminek, testów i gryzakow dla młodego 🙈
 
reklama
Hej, jak tam? Jutro czy pojutrze idę zabadac TSH, wapń i może Wit d. Ryczę trzeci dzień, nie wiem co mi się stało, ale już czuję że się nie uda i w tym cyklu. Dzisiaj dopiero 7 DC. Ale też będzie ciezko, bo mały wstaje pierwszy, chodzi spać ostatni i same wiecie. Dodatkowo nie nastrajają mnie wieści o kolejnych ciążach koleżanek ☹️ taki żal post z poniedziałku rana.
Kurcze może też zmęczenie wpłynęło na kiepski humor, jak mały wstaje pierwszy, chodzi spać ostatni to zero odpoczynku, czasu dla siebie a do tego myśli o staraniach potrafią mocno obciążać głowę..
Ja trochę odetchelam, bo byliśmy tydzien poza domem, trochę u rodziny, trochę w górach, dwie imprezki urodzinowe, więc głowa trochę się zresetowała i szybko zleciał czas. Myślę, że jeżeli @nie przyjdzie w weekend to może zrobię test w poniedziałek? No zobaczymy.. Nie nastawiam się, chociaż zawód na pewno będzie. Czas niestety goni, nie wiadomo co decydować z pracą i żłobkiem.
 
Aha😂 nici z badań krwi, bo opieka nad dziećmi nie wypali. Może w przyszłym tygodniu się uda🙈 idę zerknąć na internety, żeby zamówić nową porcję witaminek, testów i gryzakow dla młodego 🙈
Gdzie zamawiasz testy? Też właśnie muszę zamówić, żeby przyszły na piątek albo poniedziałek, żeby wczesniej czasem nie kusiły 🙈
 
Hej dziewczyny ;)
Ja mam synka ze stycznia 2021 r. 2 miesiące temu odstawiłam tabletki anty i mieliśmy się starać od września o rodzeństwo, ale miałam ostatnio załamanie nerwowe (chyba) i obawiam się że będziemy musieli przesunąć starania. Z jednej strony wiem że mogę sobie nie poradzić psychicznie z dwójką małych dzieci ( miałam na pewno coś więcej niż baby blues po porodzie ale nie byłam u żadnego specjalisty - mieszkam na zadupiu), z drugiej przeraża mnie myśl że mój syn ma być jedynakiem albo że może się nam udać np za kilka lat dopiero.
Liczę że uda mi się tutaj troszkę podnieść siebie na duchu :)
 
Gdzie zamawiasz testy? Też właśnie muszę zamówić, żeby przyszły na piątek albo poniedziałek, żeby wczesniej czasem nie kusiły 🙈
Ale fajnie😍 wyjazd na tydzień. Ja zamawiam testy z drogerii olmed na allegro. Maja tanie i kilka rodzajów. A witaminy różnie, patrzę po cenach. W rosmanie są bardzo drogie testy. Ja myślę, że dopiero w połowie czerwca będę zamawiać, bo i tak powinnam zacząć testować dopiero na początku lipca.
 
Hej dziewczyny ;)
Ja mam synka ze stycznia 2021 r. 2 miesiące temu odstawiłam tabletki anty i mieliśmy się starać od września o rodzeństwo, ale miałam ostatnio załamanie nerwowe (chyba) i obawiam się że będziemy musieli przesunąć starania. Z jednej strony wiem że mogę sobie nie poradzić psychicznie z dwójką małych dzieci ( miałam na pewno coś więcej niż baby blues po porodzie ale nie byłam u żadnego specjalisty - mieszkam na zadupiu), z drugiej przeraża mnie myśl że mój syn ma być jedynakiem albo że może się nam udać np za kilka lat dopiero.
Liczę że uda mi się tutaj troszkę podnieść siebie na duchu :)
Hej! Witamy. Ja mam dwójkę malutkich dzieci 2 lata i roczek. Do tego pełno schorzeń, ale takich utrudniających życie, w tym zdiagnozowana i leczone wcześniej nerwicę i depresję. Jest ciężko, ale bardzo chciałam mieć dzieci i nie wyobrażałam sobie mieć tylko jedno. Wiem, że i z trzecim i z czwartym sobie poradzę 😁 czas mija, dzieci rosną. Będzie mam nadzieję z kim pogadać. Może ciężkie czasy ( covidy, wojna, inflacja, syf na planecie, itd) się polepszą, zobaczymy.
 
@malinowelove a co do pracy i żłobka też nie mam pojęcia. Stary mnie "utlucze", ale czas leci a ja jeszcze moich nie zapisałam. Jeśli nie zaciaze do czasu, kiedy mały skończy dwa lata, myślę że pójdę do pracy jak ja znajdę 😂 marzy mi się jakiś mlm, czy cokolwiek w domu ale chyba jestem zbyt leniwa na takie coś, żeby dać z siebie wszystko i na tym zarobić 🤔
 
Hej! Witamy. Ja mam dwójkę malutkich dzieci 2 lata i roczek. Do tego pełno schorzeń, ale takich utrudniających życie, w tym zdiagnozowana i leczone wcześniej nerwicę i depresję. Jest ciężko, ale bardzo chciałam mieć dzieci i nie wyobrażałam sobie mieć tylko jedno. Wiem, że i z trzecim i z czwartym sobie poradzę 😁 czas mija, dzieci rosną. Będzie mam nadzieję z kim pogadać. Może ciężkie czasy ( covidy, wojna, inflacja, syf na planecie, itd) się polepszą, zobaczymy.
Zazdroszczę takiego patrzenia na życie 😍 też bym tak chciała 😁
 
Hej dziewczyny ;)
Ja mam synka ze stycznia 2021 r. 2 miesiące temu odstawiłam tabletki anty i mieliśmy się starać od września o rodzeństwo, ale miałam ostatnio załamanie nerwowe (chyba) i obawiam się że będziemy musieli przesunąć starania. Z jednej strony wiem że mogę sobie nie poradzić psychicznie z dwójką małych dzieci ( miałam na pewno coś więcej niż baby blues po porodzie ale nie byłam u żadnego specjalisty - mieszkam na zadupiu), z drugiej przeraża mnie myśl że mój syn ma być jedynakiem albo że może się nam udać np za kilka lat dopiero.
Liczę że uda mi się tutaj troszkę podnieść siebie na duchu :)
Hej, hej! Witamy❤️ a myślałaś może nad terapią online, jeżeli mieszkasz w miejscu, gdzie ciężko o dostęp do specjalistów, może warto poszukać właśnie pomocy online.. Myślę, że na pewno znalazłabyś kogoś odpowiedniego, a warto zadbać i zawalczyć o siebie i swoje szczęście! Dla siebie przede wszystkim, ale i dla synka, bo on też odczuwa Twoje emocje ❤️
Mimo wszystko myślę, że każda z nas ma trudniejsze chwilę i momenty zwątpienia, jak za nami kolejna noc nieprzespana, dziecko cały dzień marudzi, bo np ząbkuje i jest istna mamoza, ale to mija, a potem ich bezwarunkowa miłość bardzo dużo rekompensuje.. ❤️
Bo kto nie da rady, jak nie my kobiety?
Masz marzenia, walcz o nie 😚
 
reklama
Hej, hej! Witamy❤️ a myślałaś może nad terapią online, jeżeli mieszkasz w miejscu, gdzie ciężko o dostęp do specjalistów, może warto poszukać właśnie pomocy online.. Myślę, że na pewno znalazłabyś kogoś odpowiedniego, a warto zadbać i zawalczyć o siebie i swoje szczęście! Dla siebie przede wszystkim, ale i dla synka, bo on też odczuwa Twoje emocje ❤️
Mimo wszystko myślę, że każda z nas ma trudniejsze chwilę i momenty zwątpienia, jak za nami kolejna noc nieprzespana, dziecko cały dzień marudzi, bo np ząbkuje i jest istna mamoza, ale to mija, a potem ich bezwarunkowa miłość bardzo dużo rekompensuje.. ❤️
Bo kto nie da rady, jak nie my kobiety?
Masz marzenia, walcz o nie 😚
Masz absolutną rację ❤️
Ciężko mi będzie znaleźć czas między pracą, zajmowaniem się dzieckiem i domem na takie przyjemności jak terapia 😂 mnie dobijają właśnie takie dni czy momenty jak młody płacze i płacze a ja nie wiem dlaczego i nic mu nie pomaga :(
Mam w rodzinie chłopaka którego zostawiła matka jak miał raptem roczek i wyjechała z kochankiem. Wstyd mi okropnie ale ostatnio jak młody tak płakał i dawał popalić pomyślałam że się jej nie dziwię że odeszła od takiego dziecka... Mam na szczęście wyrozumiałego męża który pomaga ile może, nie dołuje mnie i czeka aż minie mi ten napad złości...
 
Do góry