reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Mam jeszcze nieregularne cykle. W sumie to mój trzeci czy nawet drugi.po porodzie. Pomiędzy dwiema @ miałam 62 dni różnicy, z tym że aż z miesiąc wcześniej lekarz widział obraz przed miesiączką. Jeżeli liczyć moje cykle po staremu to do tygodnia, dwóch powinien się pojawić okres . Ale pewnie ani @ nie będzie ani ciąży 🙈
Kurcze to aż jestem ciekawa, jak to będzie u mnie 🙉 i jak będą wyglądać te cykle, bo w sumie ja miałam ostatnio pierwszy okres, równy miesiąc po odstawieniu tabletek. Ciekawe, jak to dalej pójdzie..
 
reklama
Kurcze to aż jestem ciekawa, jak to będzie u mnie 🙉 i jak będą wyglądać te cykle, bo w sumie ja miałam ostatnio pierwszy okres, równy miesiąc po odstawieniu tabletek. Ciekawe, jak to dalej pójdzie..
A jak masz już krótkie i regularne cykle po porodzie to pewnie pójdzie 🙂 ja mam niską temp, jak w drugiej połowie cyklu, mdli mnie jak przed okresem, mam też migreny. Nie widziałam u siebie śluzu płodnego, więc pewnie nie było owulki. Może w czerwcu się uda🤔
 
A jak masz już krótkie i regularne cykle po porodzie to pewnie pójdzie 🙂 ja mam niską temp, jak w drugiej połowie cyklu, mdli mnie jak przed okresem, mam też migreny. Nie widziałam u siebie śluzu płodnego, więc pewnie nie było owulki. Może w czerwcu się uda🤔
Ja zaczęłam sobie robić testy owulacyjne w tym cyklu, bo też mi się wydawało że nie mam. Jakoś tak mi się mocno to wkręciło. A mierzysz temperature cały cykl i nie było skoku?
 
Ja zaczęłam sobie robić testy owulacyjne w tym cyklu, bo też mi się wydawało że nie mam. Jakoś tak mi się mocno to wkręciło. A mierzysz temperature cały cykl i nie było skoku?
Niestety nie mam jak za bardzo, bo młody wstaje różnie i ciągle wisi na cycu. Ale, ale wydawało mi się, że jakiś śluz się pojawił popołudniu, więc sobie wypożyczyłam męża 😂 on tez, mówił, że jakoś inaczej🤔 zobaczymy. Jednak się nie nastawiam. A te testy coś nie umiem robić 😓
 
Niestety nie mam jak za bardzo, bo młody wstaje różnie i ciągle wisi na cycu. Ale, ale wydawało mi się, że jakiś śluz się pojawił popołudniu, więc sobie wypożyczyłam męża 😂 on tez, mówił, że jakoś inaczej🤔 zobaczymy. Jednak się nie nastawiam. A te testy coś nie umiem robić 😓
A no to właśnie tak się zastanawiałam jak z dzieckiem temperature mierzyć, bo to 5 razy w nocy wstajesz a jak jest ranek to zanim się zorientujesz na jakimś świecie żyjesz i przypomnisz o termometrze, to już za późno na pomiary xD Ja też nie umiem, pierwszy raz robię i mam zagwozdkę :D ale chociaż mam jakąś wskazówkę czy ta owu jest bliżej 11 czy bliżej 18 dnia :p A z obserwacja śluzu to u mnie kiepsko, gapie się na papier toaletowy i dumam i czuje się jak wariat a i tak nie wiem czy "to ten" śluz co ma być :D A i jeszcze taka ciekawostką, wychodzi na to że po ciąży przesunęła mi się totalnie owu! cykle zostały takie same, ale zawsze miałam bardzo późno- koło 17/18 dnia przy 24-27 dniowych cyklach. Tak mi wychodziło z temperatury i ginekolog też mi tak powiedział. A teraz z test pozytywny owu wyszedł mi 11 dc 😱 i faktycznie jest coś śluzowatego co może jest i tym śluzem :D
 
U mnie chyba jednak cykle się też pomieszały i ciężko będzie z regularnością. Powinnam dziś dostać @, ale nie zawitała.
 
Dzisiaj chyba 31 DC, zrobiłam test, biel😓 ale nie wytrzymalam 😂 jeszcze tydzień. Migrena mnie dopadła, mam mdłości jak przed okresem, niska temperatura. Teraz tylko szlag wiedzieć kiedy okres przyjdzie, bo teoretycznie powinien nawet w tym tyg. Jak znowu za miesiąc to się zastrzelę, bo raz pms będzie mnie męczył miesiąc, a dwa jak kp nie dostanę duphastonu na regulację, a trzy nie będzie szansy na dzidzię w maju🙈
 
reklama
Do góry